Jump to content
paspartu

CR-V 97-01

Recommended Posts

Здравейте колеги,оглеждам обяви за CR-V напоследък и съм се навил да си взема.Въпроса ми е разликата от 20 к.с. (128к.с. или 147к.с.)дали си заслужава по-високата цена(приблизително 1000лв),да предположим при сходно на пръв поглед състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Относително, по скоро не. Да е гледана колата, а пък тези 20 коня...  и с тях и без тях, разликата не е нищо особено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,а ако се стигне надявам се до покупка някое надеждно място за проверка на CR-V в гр.Варна да ми препоръчате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега разликата в цената се дължи по-скоро на по-новата година на колата, едва ли някой ще вдигне цената заради 20те коня. По новата година след фейслифта има някои предимства, ако приемем, че не може да се вярва и на обявения по нисък градски разход. Седалките са по-удобни, проблемът с дефектиране на клемореда на контактния ключ също го няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,преди да пиша поизчетох това онова и за това пояснявам при еднакви на пръв поглед състояния,инъче разлика от 2 години не е нещо фатално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май огледах повечето предложения във Варна,и нито една не ме спечели......ще падне търсене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЗЛИКА ОТ 20 коня на тази тежка кола ;) не са никак малко като се има в предвид че тази с 20 коня повече гори или същото или по-малко.Разликата нее само в това... А и в предната броня мястото на антената подгрев на огледалата салона и други....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има и други предимства колега,но въпроса е дали си заслужава разликата в цената(примерно тези пари може да покрият долу-горе газовия инжекцион) !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Относително, по скоро не. Да е гледана колата, а пък тези 20 коня...  и с тях и без тях, разликата не е нищо особено.

Също бих наблегнал да набарам истински читав екземпляр независимо от "конете" ,а тая бинка отгоре би ми била последната грижа...... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Относително, по скоро не. Да е гледана колата, а пък тези 20 коня...  и с тях и без тях, разликата не е нищо особено.

Също бих наблегнал да набарам истински читав екземпляр независимо от "конете" ,а тая бинка отгоре би ми била последната грижа...... :cool:

 

Така е колега,читавите само ги гледам как си ги карат хората,а тея дето се продават....за сега не съм видял нещо да си заслужи парите..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че голяма разлика няма. Аз съм със 147 коньовата, но съм карал и 128 и разликата във вървенето е при около 2000 оборота, там 147 е по- динамична и ускорява малко по-добре, но не е кой знае какво. За разхода, казват че по новата е по-икономичната, на мен ми дава разход в София около 11-12 на сто, като не включвам бензина докато премина на газ. Един приятел със 128 твърди, че разхода му е 12-14 на сто, което според мен зависи и от стила на каране.  Наистина по-важното е да намериш читав екземпляр! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! До колегата paspartu.  И аз преди 2 месеца бях пред същата дилема при закупуването на Хонда ЦРВ 99 - 2001 година на производство,.Огледах във Варна де що имаше Хонда Црв.Но нито една не ми хареса бяха от Австрия или от Германия външно изглеждаха добре но отдолу купетата бяха започнали да ръждясват същото беше и положението в Шумен.Затова си казах по добре да правя двигател отколкото купе защото от ръждата спасение няма.А и цените във Варна са доста надути.Спрях се на 147 к.с двигател и не съжалявам всъщност аз търсех такъв .Колата я закупих от София и бях приятно изненадан от динамиката на вървене на хондата извън градско със скорост от 90 - 110 км.ми даде разход около 8/100, в градски условия разхода на гориво е 12/100 но аз я карам на къси разстояния макар че загрява учудващо бързо.Моят съвет е да вземеш с по големият мотор.След покупката смених доста неща по хондата имам и още неща за оправяне  но съм доволен от избора си.Добър семеен автомобил.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте! До колегата paspartu.  И аз преди 2 месеца бях пред същата дилема при закупуването на Хонда ЦРВ 99 - 2001 година на производство,.Огледах във Варна де що имаше Хонда Црв.Но нито една не ми хареса бяха от Австрия или от Германия външно изглеждаха добре но отдолу купетата бяха започнали да ръждясват същото беше и положението в Шумен.Затова си казах по добре да правя двигател отколкото купе защото от ръждата спасение няма.А и цените във Варна са доста надути.Спрях се на 147 к.с двигател и не съжалявам всъщност аз търсех такъв .Колата я закупих от София и бях приятно изненадан от динамиката на вървене на хондата извън градско със скорост от 90 - 110 км.ми даде разход около 8/100, в градски условия разхода на гориво е 12/100 но аз я карам на къси разстояния макар че загрява учудващо бързо.Моят съвет е да вземеш с по големият мотор.След покупката смених доста неща по хондата имам и още неща за оправяне  но съм доволен от избора си.Добър семеен автомобил.

 

И в Добрич е същия пейзаж,за съжаление не мога да си позволя няколко дена обиколки из страната,но не бързам за сега,има какво да карам,а за разхода ,който ти дава е доста добре,май по каталог го дават толкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...