Jump to content
moondevil

CR-V III ген.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Предстои ми купуване на по голям автомобил от сегашната civic японка че вече в тази семейно не се събираме.

Обмислям варианта да мина на CR-V 3 ген 2010 г които са. Имам няколко въпроса ше бъда радостен да ми помогнете понеже нищо не ми говорят.ДЪржа да е 4x4

 

1. Бензин или Дизел?

2.Кой мотор точно е за предпочитане?

3. Читави ли са как им е разхода, поддръжката цифромания ли е?

4.Автоматик или не?

 

До скоро бях се нахвърлил към Акорд 7 но сякаш искам повече простор.Какво ще ме посъветвате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Встрани от въпросите ти те съветвам да намериш надежден застраховател, добра аларма и някаква допълнителна защита срещу противозаконно отнемане.

 

По субективни наблюдения, по-крадена Хонда от CR-V III не знам да има.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво става след като излезе 4-тата генерация, ама по едно време се беше наводнило с теми и новини за откраднати бройки.

 

Автокрадци нарочили модел японски джип

 

Май в някакъв момент застрахователите чак въведоха различно тарифно число точно за този модел.

 

Така де, застраховател, аларма и защита си измисли. Иначе само Лада Нива сигурно не я крадат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кражбата да речем я игнорираме за момента. Кой мотор бензин или дизел. Автоматик или ръчка. Как е двойното постоянно ли е зацепен или като види зор. Как е от лъм обслужване. Моля ако някой колега кара тази версия crv да сподели болежките..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

По въпроса с кражбите не мога да ти помогна  но карам такова дизел автоматик от една година и освен смяна на масла филтри и гориво друго не ми се е налагало да правя.

По въпроса за разхода зависи как е караш.Моят извън градско е от 7,5 до 8,5 а градско от 9,0 до 12 максимум но повечето време е около 10 градско.

А дали автоматик или ръчка еми не бих минал повече на ръчка дори и да гори малко повече автоматика.

Според мен подръжката е като на всяка една останала кола.

Това е от мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за 4x4 то какво ще кажеш. Само ли се включва когато когато види зор или manual.МНого четох за тези DPF филтри ти имаш ли проблем с него.

Гледам има 2.2 CTDI и 2.2i CDTI кой е за предпочитане? и твоята коя година е. 10x

Редактирано от Zlatozator
Цитат на предходно мнение е забранен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 4х4 незнам точно как е но би трябвало само да се включва защото няма от къде мануал да се пусне.По въпроса за DPF филтъта за сега не е правил проблем а колата е 2010 година на 110 000км. а и в  Хонда Варна ми казаха че тези двигатели нямат проблем с DPFа. За предпичитане е с двигател 2.2 I-DTEC защото до колкото и аз чето при този двигател има някакви подобрения спрямо 2.2 CTDI и 2.2i CDTI. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за информацията колега.Как ускорява със 140 к.с.

Редактирано от Zlatozator
Цитат на предходно мнение е забранен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:yes:

Редактирано от sredez403

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за 4 някой има ли впечатления, гледам я в ауто датата още по нисък разход и дават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 4х4 незнам точно как е но би трябвало само да се включва защото няма от къде мануал да се пусне.По въпроса за DPF филтъта за сега не е правил проблем а колата е 2010 година на 110 000км. а и в  Хонда Варна ми казаха че тези двигатели нямат проблем с DPFа. За предпичитане е с двигател 2.2 I-DTEC защото до колкото и аз чето при този двигател има някакви подобрения спрямо 2.2 CTDI и 2.2i CDTI. 

Колеги,каква е разликата между тези три мотора и за коя година СРВта се отнасят?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги много съм се надъхал за за црв 4 2.2 дизел 4x4 ръчка пълно оборудване. Моля ако някой кара такава да споделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде де колеги никой ли няма впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е почна да се оливаш малко.Взимай читав екземпляр и карай ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тямата за коша. Благодаря на колегата sredetz.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...