Jump to content
atoma

Възстановяване, полиране и боядисване на Джанти във Варна

Recommended Posts

Здравейте, 

 

Търся информация за човек който се занимава с възстановяване, полиране и боядисване на Джанти във Варна. Може и няколко човека поотделно. Търся контакти на такъв човек. Нека направим една интересна и полезна тема. 

 

Под възстановяване визирам - има ожулено по ръба на джантата и искам то да бъде възстановено.

 

Полиране - отделни елементи, цялата джанта или борда.

 

Боядисване - в един или два цвята или детайл от джантата.

 

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Митко! Преди година и половина и аз търсих информация по въпроса! Накрая се спрях на двама човека, и двамата от Варна, и двамата хондаджии, единият беше публикувал цяла тема с много снимки на работата си, основно полиране. След дълго умуване се спрях на другия, направи ми два комплекта джанти и определено съм доволен от работата му. Говорим за прахово боядисване и лакиране. Не знам доколко е уместно и позволено да им публикувам имената и телефоните, също така предимствата и недостатъците (според мен) и при двамата...Ако прецениш, че е уместно, ще изкажа съображенията си относно единия и другия, също така и ценообразуването, условията и срока на работата. Ако не, ще ти изпратя инфо на Л.С. или ще ти се обадя по телефона. Като пак казвам, информацията ми е от преди година и половина. Предполагам, че телефоните и на двамата са актуални, също така и адресите. Поздрави!

Редактирано от vanax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да той е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...