Jump to content
Faboone

Трябва ли да свети червеното копче на аварийните мигачи на HRV

Recommended Posts

Трябва ли да свети червеното копче на аварийните мигачи на HRV?Някой ако може да каже, че ме гложди въпроса преди да съм метнал да разфасовам таблата...  :DИ ако трябва, защото при мен не свети как се маха таз кора - централната конзола - кърти ли се с длето, шперц, нокти или трява да я опъвам от през някоя врата, как става номера?

Редактирано от Faboone
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че няма лампичка вътре.Таблото се вади лесно,в упътването пише.На щипки е и се вади като частта зад волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето не свети. Затова са сложили лампичка в таблото. А копчето за подгрева на задното стъкло трябва ли да свети?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва.То е като това за клапата за въздуха.Като го натиснеш свети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да аз точно за това питам за аварийките, щото в дясно свети а у ляво няма никой...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен и 2те светят. Най-лесно се вадят през дупката за радиото тези бутони. Бъркаш и буташ, че са на щипки и малко тегаво се вадят само с отверка. Лампата на бутона за задното стъкло я сменях още като взех колата.

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах вчера, копчето свети само при пуснати фарове, а не като е натиснато. Другото за обгрев си има и подсветка при пуснати фарове и индикация като е нтиснато.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, начи трябва да разглабям....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не си перфекционист не си губи времето.Щом е такава мъка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата пише, че се изпутват през дупката за касетофона....моя  го свалям за секунди :yes: Абе гот е да си светят

Редактирано от alman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-хубаво като са пуснати фаровете и се стъмни да ти светят всички копченца, на мен ми бяха изгорели половината и направо откачах, сега е като коледна елха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно зa Хaрви дa свети, кaто Коледнa елхa е мaлко несериозно,....с товa семпло тaбло и др. врътки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моите копчета за аварийните и подгрева не светеше подсветката. Смених си ги и сега е доста по-добре. Те не светят силно и не дразнят. Трябва да се свали рамката около радиото и климатика която е. Копчетата са захванати за нея и се свалят лесно след това. Самите лампички са като на пластмасово цокълче. Крушката отгоре има като шапчица и трябва да си я свалите и да я сложите после на новата. Ето един линк на който може да се видят крушките. Цък . Аз си поръчах още от този сайт Крушка . Сега гледам че и копчето за задните халогени не свети и него ще сменя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упссс, не съм уточнил че става въпрос за Цр-в 2-ра ген... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Моля за съвет. Реших да си сменя крушките за подсветка на бутона за аварийките и бутона за подгрявка на задното стъкло.Всичко пасна перфектно използвах крушки от горния линк , които поставих във фасунгите на старите. Бутоните светнаха, но останах без мигачи и зумер.Зумера и мигачите работеха само при пуснати аварийки. Махам крушката от бутона на авариийите и ето ти зумер и мигачи, но бутона не е осветен. Моля Ви дайте съвет. Само да добавя пробвах с оригинална лампичка с фасунга и пак се получчи същия номер. Ако някой е имал същия проблем моля да сподели или ако знаете специалист ,който да се занимава с тези поправки на територията на Варна, Ловеч, Плевен или София.

 

Благодарско колеги

 

 

С уважение

 

Вал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ловеч...човека е Стефан, който работи на гърба на блока до сладкарница "Фаворит"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени копчето за аварийните.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...