Jump to content
haunted

Къстъм стопове за Honda HR-V

Recommended Posts

Здравейте. Търся стопове за Honda HR-V. Но да не са оригиналните, а някакъв custom вариант. Останах учуден като не намерих никакви. Нито в ebay, нито в интернет. Има за всякакви коли възможно ли е за тази да няма? Приемам всякакви предложения. Или модифициране от други коли ако е възможно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно не ти харесва на ОЕМ-ските? Имаше в някакъв руски сайт един беше редил ледове по височина, но криво и супер грозно. Другия вариант е да отлепиш пластмасите и отвътре с 3М фолио да правиш каквито решиш фигури. Мога да ти помогна за фигурите и фолиото, но отлепянето на стъклото....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........е невъзможно.Вкарал съм лед стрипове вътре,но доста сложно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи по вашите отговори изшиза,че няма други стопове а трябва да се модифицират оригиналните. Колега може ли да постнеш снимка да видя как се е получило при теб

Редактирано от haunted

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другия вариант е с външно фолио за автомобил, ако се сложи както трябва, не личи че е фолио.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това е краен вариант ако не се намерят други. Странно защо няма нищо къстъм за нашите хонди. Сигурно защото не са продавани в САЩ знам ли.:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ейндълки няма даже :( Трябва самоделки да се правят :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше пак някакви руснаци бяха правили ангелски очи за наще, но като се замисля...не ми се влагат пари за  глупости. Сега само ще си направя стикери за отзад, че оригиналните са се скапали и ще си изрежа от светлоотразително фолио едни удивителни да залепя на вратите , катосе отваря вече да се вижда....нали съм в царството на стикерите и фолията...хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...