Jump to content
JunkieXL

залепване на пластмаса

Recommended Posts

някой със сивик 8 хеч да му се е налагало да си залепва декоративната капачка на дръжката на вратата (тази която имитира алуминии). Днес установих че от едната страна се е счупило захващането от самата капачка и сега може да падне. До колкото видях е пластмасово и си мислех, че някой може да сподели идея с какво да е залепя или да посетя някой автосервиз.

Не ми се иска да сменям цялата дръжка, едвали ще продават само капачка.

дайте идея с какво лепило или по какъв начин да го направя.

 

благодаря предварително на всички споделили мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каквото и лепило да опиташ си мисля, че няма да може да се залепи, но все пак успех. :)

Поне според мен варианта е подмяна ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не стане със епоксидна смола, не се сещам със какво друго би могъл!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам, това е често срещан проблем при хондите, в англия още докато са им в гаранция им се чупят и си ги сменят, пак на който след гаранцията си взимат нова дръжка, ма нещо към 250 кинта маи беше. нещо сигорно заяводски пренатягат малко болтчето. Моята като дойде от германия беше също с счупена на шофьорската врата, така се изнервих че взех едно лепило малка черна тубичка момент и залепих където беше счупено отвътре при болтчето и вече една година никакъв проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година и нещо и аз плаках с подобен проблем, търсих частта, не я намерих. Закарах я на майстора ми. Залепи я , досега си държи.Сега му звъннах, но той, уви не помни точната марка. Каза ми само, че е двукомпонентно, за пластмаса, на еластична основа.Повърхнините се обработват предварително. Съжалявам за наивното обяснение, дано помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво е натоварването там,но и с горещ силикон също става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите. Моя майстор е залепи с някакъв мисля че силикон и обработи другата част с нещо, надявам се всичко да е ОК за по-дълго време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...