Jump to content
SpliFF

Спукан хидравличен маркуч Accord 6 gen

Recommended Posts

Привет.Както се разбира от заглавието имам теч от маркуча на хидравликата.Въпроса ми е дали е по-добре да търся 2 ръка или има някакъв начин за ремонт.Чувал съм,че евентуално ако се ремонтира се премахвала някаква част (успокоител или нещо подобно) и след това имало проблем с хидравликата.Ако има някой който го поправя както трябва нека сподели координати или някой който да продава такъв маркуч.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е 7-ма генерация.. изработиха ми го по поръчка с гаранция и струваше точно 10 пъти по-малко от оригиналния..

Обясниха ми, че премахването на "успокоителя" води до хидравлични удари и тресене на волана.. Затова ми го изработиха с него..

 

За жалост виждам че си доста надалече от Пловдивската фирма, която направи моя..

Но сигурно такива фирми има навсякъде..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се надявам да има някъде в окръга.Дано някой от колегите даде информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги дайте координати на фирма която ще ремонира качествено въпросният маркуч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Аз моя преди година и половина го ремонтирах във Варна за 60.00 лева. Ако провяваш интерес пиши ми на лични, за да ти дам координати на фирмата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Наскоро на моя Акорд ми се прецака едно съединение. С малко търсене намерих точното място. В София на бул. Ботевградско шосе бл. 6 (от центъра посока изход в началото след бензиностанция Еко) има сервиз-магазин за хидеавлични системи, там ще свършиш качествена работа за малко пари. Успех! Ето и линк на фирмта http://biznes-bulgaria.com/firma/27780-pape-eood-sofiya

Редактирано от kilaruna
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.София ми е малко далечко,но има куриери и това е вариант.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,

 

Изпратих ти на лични.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...