Jump to content
jimi

"спортни" гърнета

Recommended Posts

ако може, някой мнение от колеги с опит :)искам да сложа гърне хем да е отворено "пура" хем да не бръмчи много грубо, с повече вата явно трябва да е и да е по дебело самото гърне, щото моето е тънко и бучи адски много и с тапа и без тапа. Колебая се между 3 варианта , Magnaflow, Twister и тука имаше един колега Йордан мисля, че се казваше, който прави колектори и гърнета също , но нямам връзка , ако чете да даде някой контакт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е по възможност да е по-дълго гърнето!

Иначе можеш да намериш страницата на JS-Design Custom Exhaust във FB :)Данчо изработва и изцяло Титаниеви гърнета

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , карам сивик шеста 1,4 90хп . Идеята ми е режа средното гарне махам катализатора права траба , след нея спортно гарне едно приятелче от Варна сме ми каза да погледна тук : http://eftini.com/avto-aksesoari-sportni-garneta-c-12_24.html Неискам да се чувам селската като някое издънено бмв а да вади хубав звук. Та вапроса ми е има ли нещо читаво от не много големия избор от сайта което да пасне на моята кола според вас ? Благодаря предварарително

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не искаш да се чуваш селската, въобще не пипай генерацията, с тия пари от катализатора няма да забогатееш, а само ще замърсяваш въздха ако го махнеш. Айде поне да беше 1.6 малкия втек, та да се знае защо бръмчи, ама на 1.4 такива,"силови" или "звукови" модификации са просто пародия и загуба на време. А и какъв хубав звук те гони от 1.4 миксер, да не си боксер мотор на субару. Да знаеш, хубавият звук е тихия звук.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата по горе. И аз като взех Сивика си викам баси и Ремуса дето са му сложили. Да ама не - не бучеше. После при познат махнахме средното гърне, сега бучи ама какво от това като колата е астматик :D Даже мисля да сложа пак средното и да продам Ремуса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...