Jump to content
Most_Wanted

Зверска реклама на новия Type R

Recommended Posts

Колеги знам, че има отделна тема за видео, но смятам че това видео си заслужава отдела тема, с която да започне обратното броене до появата на новия Civic Type R

 

Ето го и него: https://www.youtube.com/watch?v=i2KNFWW-PV4

  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е " зверска " - 55 секунди простотии, за да видиш за 2 секунди един г...з и едно очи... :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Most_Wanted, гледах я преди няколко дни. Не съм очарован от начина на представяне. Все едно ти рекламират козметичен продукт или нова холивудска мега-комерсиална видео простотия.

Едни данни за ускорение, време за спиране, измерени сили  "джи"  по завоите,  думи за тракцията на колата... Това трябва да представлява рекламата. Новото HDI ли рекламираме, или :)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова реклама за новото поколение ;) или за преследваната група от бъдещи купувачи. Хонда си е Хонда няма нищо случаино даже в една ''реклама''

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда си е Хонда, така е. И новото поколение хуманоиди са си едно ново поколение. Всичко е точно, но реклама на конвекция 1,3 ли правим, или на кола върхов модел...

Тъпите реклами някак си успяват да всяват и някакво възпитание в непретенциозните мозъци с дълбок джоб. Но това по някакъв начин дразни хората, които искат просто да купят една добра кола и да карат! Тук се забелязва и грешния подход да рекламираш нещо, което всъщност изобщо не представлява компютърна анимация, а едно много просто усещане зад волана.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра изглежда!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...