Jump to content
agavrailov

Надъхващи цитати на известни хора

Recommended Posts

Нещата се получават най-добре и лесно при работа в екип.

Слагаш си екипа, вдигаш ципа и си свършваш работата сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек който не се е разбрал със себе си, винаги има проблем с другите.

Николай Марков

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият начин да си развалиш отношенията с някого е да започнеш да си ги изясняваш.

Уинстън Чърчил

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един баща се обърнал към дъщеря си: „Ти завърши с отличие, ето ти кола, която закупих преди години. Тя не е нова. Но преди да ти я дам, откарай я на място, където се продават употребявани коли и кажи, че искаш да я продадеш, за да разбереш колко ти предлагат за нея."
Дъщеря отишла там, върнала се при баща си и казала „Предложиха ми 1000 долара за нея, тъй като тя не е в най-добро състояние.“
„Опитай сега в заложна къща," предложил бащата. Там били предложени 100 долара, защото колата била твърде стара.
Тогава бащата помолил дъщеря си да я закара в автомобилния клуб и да я покаже и там. Тя се върнала, казвайки на баща си „Някои хора в автомобилния клуб предложиха 100 000 долара за нея, защото това е култов модел, който мнозина търсеха."
На това татко й отговорил: „На правилното място те ценят по специален начин. Щом не те ценят, не се сърди. Това означава, че си на грешното място. Тези, които знаят колко струваш, те ценят. Никога не стой на място, където никой не вижда колко си ценна."
Понякога подценяваме себе си, избирайки „грешно" обкръжение и оставайки близо до „непознатите" духом. Понякога решението да скъсаш и да направиш крачка напред не е лесно, но последващите положителни промени с грамажа си изплащат съмненията! Ценете себе си и вярвайте във възможностите си!


от нета
 

FB_IMG_1720088014073.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Никога няма да се почувстваш жив, докато не сториш добро за някой, който не може да ти се отплати." 

Джон Бъниан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

451834419_7658507334275093_4268378335259594454_n.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми обръщайте внимание, аз съм от различна епоха.
Все още вярвам в ценностите на семейството, приятелството, честността и уважението... 
Все още вярвам, че животът е въртящо се колело и рано или късно всеки ще пожъне това, което е посял. 
Аз съм от онези хора, които живеят от малки неща - усмивка, хубава мисъл, мил жест...
Не ми обръщайте внимание!
Живея живота си по моя си начин. Злобата и егоизма са далеч от мен...
Винаги продължавам напред и не ме интересува какво мислят или казват хората за мен. Тяхното поведение и думи не определят мен, а са отражение на техния ум...
В крайна сметка най-важното нещо на света е да можеш да се погледнеш в огледалото, без да се срамуваш от себе си!

 

Михаил Жванецки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...