Jump to content
di_trow

Проблем при запалването

Recommended Posts

Здравейте не ми се беше случвало но днес след като паркирах колата след 10мин. Ми се наложи пак да тръгна и не ножах да запаля ,проверих бушоните горивото и акумолатора и всичко беше наред но в крайна сметка след като ме дръпнаха чак тогава успях да запаля и сега незнам от къде е причината за този проблем , някой ако може да ме насочи с полезна информация ще съм много благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СРВ - 2007г. и само тази информация?!? На бензин/газ ли си, на дизел ли си, след дърпането почна ли да пали нормално...... - абе мързи ви да напишете по-подробно, или поне да си попълните профила грамотно, пък после гледате и се чудите, че никой не ви отговаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и не ножах да запаля ,проверих бушоните горивото и акумолатора и всичко беше наред но в крайна сметка след като ме дръпнаха чак тогава успях да запаля

-След като всичко и е било наред, то, като врътнеш контактният ключ в положение стартер, СТАРТЕРЪТ въртеше ли??- , развърташе ли двигателя, или мълчеше като бит пе..л :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако си с дизеловия мотор и аз имам същия проблем. все още не знам от какво е, но вече започнах да му свиквам. ако откриеш причината пиши, че съм много любопитен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро имах подобен проблем със Сивика, но се случи само еднократно и още не съм я водил на преглед. Казаха ми, че най-вероятно трябва да се почисти бендикса. (Това, разбира се, е в случай че не завърта стартера. Не си уточнил дали такова е положението при теб.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се почна една тема пак... :lol:/> Единия колега имал Сивик, другия " все още не знам от какво е, но вече започнах да му свиквам "... :D/> Щом си му свикнал, екстра!Едно време като нямаше нет, как сме палили и тръгвали - направо не мога да повярвам. :blink:/> Колега, прочети цялото условие на задачата - както е казал Emicha, за да може евентуално да получиш отговор.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така е колега, като пушката стреля на криво и ти целиш на криво, за да уцелиш.А колегата няма да е лошо да уточни инфото за колата. Но и да го уточни, няма кой да му помогне тук, но поне ще има с какво да се занимаваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам добре сте си пописали тук в темата но колегата май не иска да ви помогне с повече инфо за колата си.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тава ми е любимото. Влиза някой във форума зададе си въпроса и никакъв го няма, решил си проблема и така до следващия път. А колегите тук може да си хвърлиме един боб и да гадаеме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...