Jump to content
pantany

да сипя ли този бензин или не ?

Recommended Posts

Та проблема е следния; наляха ми 50 литра бензин 95 в омазнени 2 туби в които преди е имало моторно масло 10w40 колата е акорд мотора ф18а3 или да го оставям за резачките Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та проблема е следния; наляха ми 50 литра бензин 95 в омазнени 2 туби в които преди е имало моторно масло 10w40 колата е акорд мотора ф18а3 или да го оставям за резачките Публикувано изображение

 

Според мен не би трябвало да има проблеми.Може би ще пуши малко повече но невярвам да е проблем.Но нека се изкажат и по запознатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело. По - лошо е, ако си имал разни боклуци в тубите. Може да го минеш през някоя цедка, за всеки случай... :cool:/> п.п. Що на мен никой, ... така както си стоя, не ми налей две тубички, пък нека има и малко масълце, ако иска... :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело,само филтрирай през хартия или тензух,ще се смаже таман бенз.помпа.Ама говорим за омазнени туби,не с 3 литра масло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вътре не е имало масло просто си личеше, че преди е имало и като разбрах в кои туби са го наляли за миг ми прималя Публикувано изображение, но днес налях едната туба не цялата, около 10 литра сипах и до момента нищо. Благодаря на колегите за мненията Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...