Jump to content
venkata1811

фарове за мъгла за сивик 96-98 от къде да си намеря?

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам, дали някой знае от къде мога да си намеря фарове за мъгла за сивик хеч 98г. като тези?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ebay. И мисля, че един колега беше пуснал за продам такива халогени. Погледни в разела "Продавам"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ebay много скъпо ще ми излезе имат много скъпи доставки... не съм виждал скоро да се продават чест проверявам раздела ''Продавам''

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да от eba излиза скъпо....Намерих темата на колегата, който продаваше халогени..но вече са продадени...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях в amazon с по - ефтина доставка освен там да пробвам в БГ няма никъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ама цената няма да ти хареса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си сложиш кръгли? Пак стои готино, но цената е над 10 пъти по-надолу.. И светят хубаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз наскоро търсих от кръглите да сменя единия че беше счупен и изобщо не са евтини, нито се намират лесно. Но поне ги монтират както на Сивик, така и на HR-V и CR-V. Скобите са различни но осветителние тела са еднакви, само се сменят скобите за захващане. Тези квадратните са май за US пазара и ще е трудно намирането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз намерих тези в amazon http://www.amazon.co...&pf_rd_i=507846от кръглите също не мога да намеря в бг...

Редактирано от venkata1811

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам ви , че ги има но няма да ви хареса цената.

Depo Fog Lights Square Yellow (Civic 95-98)

Публикувано изображение

А тя е 220.00лв и то без доставка :) Марката е Depo

 

Ето и другите

Depo Fog Lights JDM (Civic 99-01)

Публикувано изображение

Цената е 260.00лв пак без досатвка.

 

Има и бели като горните

Depo Fog Lights Square Clear (Civic 95-98)

Публикувано изображение

Те са малко по-евтини - 210.00лв.

 

Esuse Fog Lights Chrome (Civic 99-01)

Публикувано изображение

200.00лв.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Aз съм с такива халогени, които също са оригинални, т.е. така си взех колата. Като цяло съм много доволен от тези халогени, защото светят много хубаво. Понякога си ги включвам вечер като карам извън града и огряват всичко отдолу. Даже в проливен дъжд през вечерта съм включвал халогените за да си подобря видимостта.

Обаче не знам как стоят нещата с намирането на такъв модел халогени. Колата си я имам от 2,5 год. и до сега само 1 обява тук във форума съм срещал за такива халогени. Явно оригиналните халогени са доста трудни за намиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези на Depo и на Esuse са афтърмаркет. Оригиналните кръгли са Raybrig Stanley и обикновено са с релефни, оребрени стъкла. Виждал съм и с бистри прозрачни стъкла, но не знам дали са оригинал или и те са афтърмаркет. Също съм ги виждал в бяло и жълто. Пак казвам, монтират се на Civic (хеч, седан, купе) от 96 до 98 и от 99 до 01. Освен това се монтират на HR-V (преди и след фейслифт), както и на CR-V I-во поколение, но само на фейслифт модела (00-02). Самото осветително тяло е едно и също при всичките и разликата е само в планките за захващане, така че гледайте колите, които се продават на части и от трите модела.П.С. Ако си намерите и трябва да сменяте планките, внимавайте с 5-те болтчета, които затварят тялото и трябва да се развият за да се извади извитото желязо, което фиксира планката. Алуминият, от които е направено тялото спича и болтчетата лесно се късат. Да се направи нова резба е зор.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса е че е трудно намирането им... аз ако намеря ще ги сложа но е трудно нямам възможност да пътувам и да ходя да търся

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да намеря такива халогени ... сякаш търся игла в копа сено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз и за двете ми хонди си намерих такива халогени. Тези от хетча са ми със счупени стъкла, щото катастрофирах с него, но може и да ги оправя и да ги пусна на няква ниска цена ако всичко друго им е наред. Снимки и на двете коли имам в галерията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да попитам дали някой има представа на каква груба цена биха пристигнали тези халогени тук в БГhttp://www.amazon.com/Honda-Civic-Amber-Lights-Switch/dp/B007XZJW4U/ref=lh_ni_t?ie=UTF8&psc=1&smid=A19COJAJDNQSRPБлагодаря предварително. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николко, продавача не изпраща до България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли толкова трудно се намират ?Продавачът, от който поръчвам липовете и решетките предлага такива, но не съм се интересувал до сега.Знам само, че всички са жълти и с копче за таблото.Ще питам за повече инфо и ще ви пиша.Бърза сметка показва следните цени:civic 92-95 - 174лв.civic 96-98 - 180лв.civic 99-00 - 141лв.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз си сложих китайски халогени за 15лв. от кварталното магазинче кръгли и мога да твърдя, че стоят не по лошо от оригиналните, а също така и светят много добре Публикувано изображение

Немога да разбера защо трябва да се дава една шапка пари за оригинални кръгли халогени като пазара вече е пълен със сякакви модели Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от gonso221

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойте си ги донесох от USA, тук търсих с месеци, и под 200 лв. трудно.

Цената там може всеки да я види, около $70, мойте са iPex и имат копчета, релета, кабели, общо взето всичко!

 

п.п. Izanagi, може да пробваш една обща поръчка на такива или кръгли, според мен много хора ще искат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също сложих едни китайчета за 15лв. и съм доволен как се получи. Мисля само някой ден да ги направя жълти, че сега са бели.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си търся от доста време и по БГ пазара не намирам, само един колега от форума продаваше и заминаха за няма и ден мисля на цена от 200лв.Аз обаче си търся квадратни, жълти, стъклени и с цялта инсталация с копчета кабели и т.н.Определено и аз бих се включил в обща поръчка особено ако крайната цена до БГ е 180лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз до края на март ще си поръчвам разни фарове / стопове от ebay може би . Та ако искате си харесайте някои фарове за мъгла и ще гледам да съчетая нещата.Може да ми пишете на лично :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги нов съм във форма искам да попитам от къде мога да си намеря халогени за хонда сивик 4та генерация търсил съм навсякъде и нищо немога да намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...