Jump to content
DragooNArT

Смяна на тампони.

Recommended Posts

Здравейте,От няколко месеца съм горд собственик на хеч японка EJ9. Преди седмица се накачулихме 4 маимуни в нея и се оказа ,че при минаване през дупки и дори леки неравности в задната част на окачването се чува едно доста притеснително прищракване.След преглед от кварталните майстори установиха ,че са тампоните на окачването.Като първа кола ми се иска да я поддържам и да я "стегна" хубаво , та съм решил да сменя всички тампони на задната ос.Проблема който срещам е ,че немога да ги намеря а и незнам кои са всичките за да ги закупя.Гледах ,че от америка продават полиутеранови тампони ,но четох ,че се износвали бързо и били по твърди та съм решил да са "стокови" до колкото е възможно.За носачите големите тампони се намират лесно ,но другите хем немога да разбера кой,кой е хем немога да ги намеря повечето. Моля дайте съвет как би било разумно да процедирам в тази сутиация. Благодаря предварително :)Поздравй,Николай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полиуретановите тампони са практически вечни. Не знам кой ти е напълнил ушите с лимонада.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменял съм и на двете ми хонди двата големи тампона на задните носачи. Стокиви от Хонда са около 50 лв бройката и ги карам вече 100 000 км, като сега отново са за смяна де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полиуретановите тампони са практически вечни. Не знам кой ти е напълнил ушите с лимонада.

Ако се поддържат!Почистват и гресират наново.Нищо вечно няма... :cool:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Колкото и да е - повече издържат от обикновените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо вечно а полиуретана ако не го смазваш , след 2 години пак ще го сменяш.Даже стандартен тампон афтърмаркет ще ти изкара повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...