Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Рулмейкър интересно ми е твоето купе ,с/у Д14-ката ми(знаеш какво има правено по нея)+смукател от Z6 другия месец,какво ще излезне!?

ами сигурно ще ме биеш ;) ;) ;) Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или rulemaker-а има някакви модове по колата,или втека на shaolin не се включва.При полужение че и двамата карат както рябва.Няма логика,това са 20к.с.разлика които неможе да не се отразят.п.п.Ще излезе че д-15-ките със суап към витекова глава са си изгубили времето,средствата и труда на вятъра.п.п.2.Винаги съм вярвал че истината е в двата разпределителни вала.

:offtopic: А как да разбера, че vtec-а ми се включва :( п.п. И аз смятам че истината е в двата вала, ама тва ми е под ръка в момента :lol: Редактирано от shaolin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: А как да разбера, че vtec-а ми се включва :(

Щом питаш, значи не се включва! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-бърза от малък втек на същите кила. сега примерно ако е с 200 кила надолу или не е сток може и да падна, знам ли, но за 105 коня съм доволен как върви :offtopic:

Що говориш смешки и си вярваш... ходи се гони с ауди 2.0 115 коня и не говори кво да е че току виж си се изложил пред целия форум. Извода какъв е от твойта логика.: втека ебава майката на колата спъва я.Ако си вземеш малък втек ще почнеш да биеш к20-ките сигурен съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Ауди А6 2.5ТДИ, аз почнах от 120км/ч, щото го видях, че се е залетял да ме изпреварва, а Аудито беше поне с 140км/ч - от 5-та - 3-та и на 180км/ч Аудито беше 40м назад и се отказа! После изключих и му пуснах десен мигач да си оди! :D П.П. Това става на път, на който има видимост 3км напред и нямаше насрещно движение! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-бърза от малък втек на същите кила. сега примерно ако е с 200 кила надолу или не е сток може и да падна, знам ли, но за 105 коня съм доволен как върви :)

Що говориш смешки и си вярваш... ходи се гони с ауди 2.0 115 коня и не говори кво да е че току виж си се изложил пред целия форум. Извода какъв е от твойта логика.: втека ебава майката на колата спъва я.Ако си вземеш малък втек ще почнеш да биеш к20-ките сигурен съм.
:) първо се твърдеше, че винаги се състезавам със скапани коли, после бяха бавни и в не добро състояние, сега има клипове и пак има недоволни :D знам че те е яд че ти е спряла колата ама аз намам вина за това. Това са възможностите на сток д16у7. Който не вярва, че е сток слага 200лв и му свалям който колектор си пожелае, за да види че си е сток главата. Генерацията си е заводската на фи38 сигурно, и всмукателя си е заводския :D гадното, е че изгарям с 250лв за актове за превишена, иначе щях да сменя издухания съединител и съм кола и нещо напред :D ако съм и сам стават поне 3
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, не се изказвай пресилено за хора, които не познаваш. Вярно, има клип - бил си купето, но той човека сам си каза, че колата му не е в перфектно състояние. Невъзможни неща няма, но много ще искам да видя как ще направиш 3 коли на купето на STANCHO1 на 400м.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D ако беше жива д14-ката щеше да ги видиш в двоен размер сигурно, ама тая кола ми е сток за сега и ще е така поне до лятото. п.п. Много одавна бях казал че малкия втек не е сила и никога няма да се откажа от това си твърдение, а и как реши, че не му е добре колата на колегата? На мен той ми сподели, че вървял на около кола след ЦРХ 125 коня, та не знам колко му е зле колата :) Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Колега без да се засягаш ама май послъгваш, нали и предната ти кола беше сток (уж)?!? Или аз съм в заблуда?

ако беше жива д14-ката щеше да ги видиш в двоен размер сигурно, ама тая кола ми е сток за сега и ще е така поне до лятото.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:) Абе тя и мойта е сток, само крайно гърне имам, да бучи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа за д14-ката не съм казвал че е сток, а иначе chris_barnes ти къде прочете че ти говоря за гонка с на STANCHO 1 колата ? Става въпрос за гонка със сток малък втек

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 поста по-нагоре му казваш, че колата му е спряла...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама това няма нищо общо със спора за малките втеци, нали знаеш че винаги има някой по-бърз от теб, така че ...пък и ако колата му е бърза щях да я знам :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=-PXfgkC2KOc...feature=channel

 

Аз понеже нему разбирам много ама ще се опитам да пофилософствам малко :) Да не би да твърдиш че си по бърз тука ?

Тръгваш Преди shaolin , на 2-ра вече те е стигнал и е ПРЕД теб. На 3-та не успяваш да го минеш докато пича не върна газта.

 

Значи си по-бърз от кола дето ти стапя разликата дето тръгваш по-рано и те бие накрая ? :( И в двата старта Вътъкът си те бие, това че пича връща газта накрая не значи че си по-бърз.

 

И няма нужда да се оправдаваш, защото на никой колата не му е перфектна - винаги има какво да се смени, бута и т.н. Не си само ти със заминал съединител:

Или пък моята кола не е в цветуща форма, като например:лош съединител, катализатор, въздушен филтър който е доста замърсен

И това ако еди какво си толкова коли, ако онова еди какво си толкова коли .... това не е НФС (NFS) По логиката "ако еди каквоси" и ферарета ще трепим !

 

И да не съм в ОФФ: Днеска едно скапано Ауди ме мина. Направо откачих. Тръгвам да изпреварвам на 3-та и ония ми се залепил отзад. Слагам 4-та и ония едвам едвам ме минава :) И в крайна сметка ме изпревари. Нямаше надписи отзад да го видя с какъв двигател беше тоя моргел. Аз бях със стоков седан 5ген д15 пълен до горе ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мухал, тръгваме заедно, просто тръгваям от по ниски обороти и му хващам старта, после заради съединителя губя почти кола разтояние и накрая газта я връщам аз !!! а и ако не забелязваш в мойта кола сме 2-ма. Подчертавам кола а не варел като твоя в който има една седалка и един пикльо дето пада от всичките опели в околията с много бързата си 500 килограмова хонда дето оставяла всяко вти на половината писта и накрая рибата със сток вти го би !!!

Ако наистина си мислиш, че колата ти е бърза може да изравним килата и да видиш в ква заблуда си и как колата ти върви колкото сток малък втек в шеста купе :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей....пак обиждаш,без да са те обидили!!!!Тоя мухъл разбира доста повече от тебе от коли!!!!!И знам,че си ядосан,ама си оправи правописа......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мухал,

:)

 

:) Доста забавен си (разбирай СМЕШЕН) . Айде като си такъв ербап да идвам със 200 килограмовия си варел. Намери един кантар да изравним килограмите. Нека да е през работен ден че да работят нотариусите (за да може да ти прехвърлим автомобила на мое име) и да слагаме ключовете ???

 

Нямам нищо против да ме бият Опели, като са си ги направили хората евала. Пък Рибата ме е бил само във фантазията на група хора :(

 

Сега няма нужда да ми се оправдаваш че съединителя ти че нам какво си , не си бил срал или пикал. Нали все пак си по - бърз от малък Вътък да ИДВАМ ИЛИ НЕ ?? ШУБЕ ЛИ СИ или ЧОВЕК ДЕТО СИ ДЪРЖИ НА ДУМИТЕ ??? Кажи ДА или НЕ на предложението ... няма какво повече да ми се обясняваш !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) ма и 4000лв тр да си носиш щото иначе аз нищо не печеля
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ... няма какво повече да коментираме . Поредния палячо дето само говори/пише.

 

п.п. Какво те бърка бе. Кой ти дава толкова пари за нищо ? Или си голям ербап и примерно 1500 са нищо за теб ?? Пък спокойно, ако ми разпродадеш колата на части ще изкараш доста повече.

п.п.п. Няма какво да ти пиша на лични! Хората да видят как се осра! Какво шубе си и какъв РАЦЕР! Страх го е да се изправи с/у една ръжда при положение, че си сигурен че ще ме биеш :) Само това дето не е баница с късметчета нито ниво 3 на НФС.

п.п.п.п. Да не е боза темата спри да пишеш някакви фантастики !

п.п.п.п.п. Пиша с п.п....., защото това ми е последния пост към твоета рейсърска адска самозаблуда.

п.п.п.п.п.п. Сега ако изнамеря 4к лв с какво ще се оправдаеш бе лам ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) шматкоо ми колко ти струва колата бе? Дали ще ти я оценят на над 1500лв, айде пиши на лични че темата стана ебати бозата Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мухал!? Това да не е кръстоска между мухльо и бухал :) Rulemaker нещо не си оправдаваш ник-а или просто си създаваш нови правила във форума. Пишеш неща, които будят съмнение у всекиго отделил време да ги прочете, а тези които дръзнат да попитат какво спестяваш като факти са квалифицирани като гореспоменатото съчетание. Морално правило е във форума да се спазва добрия тон и да не се изопачават фактите, а на улицата просто по-бързия печели. Ако имаш да доказваш нещо клавиатурата не е начина, а тези които ти предлагат правилното решение не са "шматки".

Редактирано от PROf1t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че искам да се намесвам, ама карам купе със същия двигател(d16y7) и съм се пускал срещу малък в-тек и паднах с кола и малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спрете да се карате ... (спазваите благоприличието ) . !!!!!!!!!!!!!! (ако може мнението ми да бъде изтрито утре за да го видят повече хора същевременно и да не пълним темата с боза) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за terorista,ама аз съм готов да ти сипя със големия черпак да хапнеш! Такова купе сток,му напраих съвсем без да искам 2 коли само до 2-ра. П.П. Купе пета генерация ,което е по-леко от твоето,със боксуващия съединител като твоя,че и по зле ,му правя половин кола ДО 3-та,без нея. Със EXEDY-то сега ,такива ластици ще ви правя със тия 105 коньови купета на всяка скорост ,че просто ти е бедна фантазията! Спри да сереш по хората,че от едно време слушаме за Д14-ката която наказва малкия в-тек. Сега това купе,пък им прави по 3 коли . Ти вечер като спиш,да не спиш със отвити крака бе мой? Твоето купе ако не е проблем да го кажа пред хората,го купи от стз. И аз лично знам колко върви! Не се превъзнасяй!П.П. PEACE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мухал, тръгваме заедно, просто тръгваям от по ниски обороти и му хващам старта, после заради съединителя губя почти кола разтояние и накрая газта я връщам аз !!! а и ако не забелязваш в мойта кола сме 2-ма. Подчертавам кола а не варел като твоя в който има една седалка и един пикльо дето пада от всичките опели в околията с много бързата си 500 килограмова хонда дето оставяла всяко вти на половината писта и накрая рибата със сток вти го би !!!

Ако наистина си мислиш, че колата ти е бърза може да изравним килата и да видиш в ква заблуда си и как колата ти върви колкото сток малък втек в шеста купе :)

Ей сладур, кажи колко пари ще ти струва разхода до Габрово. Ще направим една касичка да ти съберем пари да дойдеш.

И ако успееш да биеш 1 хонда, която и да е от тези на пистата ще получиш огоромен РЕСПЕКТ.

Ако не можеш, ще си източиш останалия бензин ще си полееш колата и ще си я запалиш сам.

 

Съгласен ли си ?

Или както каза колегата "терориста" само си говориш ей така.

 

И утре съм цял ден в Пловдив след 15:00 съм на Дракон ако искаш ми звънни... и си носи камера.

Пиши ми на лични да ти дам номера.

Редактирано от STANCHO 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно поста няма да ми е Офф топик.Та, колега rulemaker, ако се съгласиш аз ще съм един от хората, който ще даде пари за бензин да дойдеш до Габрово. Аз карам Прелюд Н23А2, мен Теро ме бие с повече от 3 коли /незнам от къде е този вид мярка ама както и да е/, няма нужда да си изравнявате кг с него. Аз си тежа заводските 1300 кг и съм абсолютно сток. Може да се пуснеш с мен. Ще се радвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно поста няма да ми е Офф топик.Та, колега rulemaker, ако се съгласиш аз ще съм един от хората, който ще даде пари за бензин да дойдеш до Габрово. Аз карам Прелюд Н23А2, мен Теро ме бие с повече от 3 коли /незнам от къде е този вид мярка ама както и да е/, няма нужда да си изравнявате кг с него. Аз си тежа заводските 1300 кг и съм абсолютно сток. Може да се пуснеш с мен. Ще се радвам

aaa що лъжеш, че си сток бе - имаш бензинова добавка в маслото :D Аз подкрепям Рулмейкър и за да има поне теоритичен шанс с/у Терориста ще му дам моята кола на пистата :):):P Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си в кондиция, пиши да пробваме още едно тежко купе втек с твоята бегачка :P .

Това предизвикателство остана назад :D Ъп (или както там се нарича) И приятелското общуване не беше ли от по-лесните неща между хората, споделящи обща страст :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) тая тема до скоро беше чиста,ама.......спко бе хора.четях я с кеф,ся.....стига плюй колега малкия ви тек,че си взех точно такъв.и там на кукленско дет се пускате,такъв ще го издете,ма де давидим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее... какви приказки и прочие...да не съм офф една малко стара и несподелена дръпкааз с D16Y3 113 коня англичанка vs купе 5ген. 90 коня каза, че е първа, втора заминавам вкарвам трета и на 4к оборота газта ми свърши... (все едно набих спирачките)резултата ясен паднах... :):D:P извод: кат се ходи по такива мероприятия тряя се зарежда повечко :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за terorista,ама аз съм готов да ти сипя със големия черпак да хапнеш! Такова купе сток,му напраих съвсем без да искам 2 коли само до 2-ра. П.П. Купе пета генерация ,което е по-леко от твоето,със боксуващия съединител като твоя,че и по зле ,му правя половин кола ДО 3-та,без нея. Със EXEDY-то сега ,такива ластици ще ви правя със тия 105 коньови купета на всяка скорост ,че просто ти е бедна фантазията! Спри да сереш по хората,че от едно време слушаме за Д14-ката която наказва малкия в-тек. Сега това купе,пък им прави по 3 коли . Ти вечер като спиш,да не спиш със отвити крака бе мой? Твоето купе ако не е проблем да го кажа пред хората,го купи от стз. И аз лично знам колко върви! Не се превъзнасяй!П.П. PEACE

:) :) :D:P:) поредния който си е повярвал че д14 със колектор и генерация върви :D:P:):D:P от една година те чакам да дойдеш на гости тука у незнам си кой за да ти дам бинокъла, ама никакъв те няма. Ако искаш втрвежно д14- моя мотор е в гаража, непокътнат ;)п.п. STANCHO 1, както вече казах колата ми е сток и поне 500 кила отгоре, така че не мисля че е равностойно замерване с доста пипани коли без добавяне на допълнителен товар в тях.Интересно защо когато карах д14-ката никой не попита да се замери с нея ;) ама има време и тая ще тръгне. Обаче има една съществена разлика, на мен колата ми е за да ме вози и да ми е приятно в нея, а не за да избивам комплекси с нея, защото съм някой смотльо, който е станал роб на "колата" си и единстените му контакти с хора се ограничават в това да иде да го бият 10 таралясника като неговия, ама и той да бие 10 и да е горд с постигнатото с разпадащия се раждилник.Не визирам никой с описанието на рацера комплексар, но ако някой се познае, няма да е лошо да се позамисли ;) И последно - има значение кой ти прави колата и как, не го забравяйте :) Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си правеше колата толкова колкото говореше, грешка нямаше да имаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rulemaker,все съм си мислел ,че си свястно момче,ама ти си бил пълен смешник! Извинявай ,че ет обиждам,но след всичките твои обиди това мисля е нищо. Във Стара Загора,на такива като теб,стоим вечер на ОМВ и им се смеем разбери,рейсъри самозванци,които със 1100kг си купе и 105-те коня размазва всичко наред и обичат да дават газ по улиците на града,вместо да слезнат кротко на околовръстното и да покажат за какво говорят. И тука имаме такива като тебе,не се плаши не си сам! ;)П.П. Да изкоментирам снощната гонка: бавната Д14-ка vs Fiat Bravo 1.816V GT 130коня- на първа на едно даже му дърпам един калник,на втора на едно,на трета до средата на едно и вече към 150км/ч почва да ме дърпа с около кола. Разбрахме се ,като забода смукателя от D16Z6 и го пообработя малко идния месец,да ги замерим пак,да видим има ли файда от него или всичко е пълна илюзия. Задължително ще споделя резултат заради заинтересованите ентусиасти да помпят умрелите Д14-ки които 105-коньовите купета ги оставят във историята. :) :) :o:):o:) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако обичате да укротите малко тона. Всяко мнение след това което не отговаря на правилата, ( на горе има доста такива ) ще си носи последствията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Добър вечер. За неразбралите. За спящите фарове. За 4-те фара. За ония с турбото. За тоя с нитрото. За ония с вървежната. За тоя с малкия витек. За тоя с бързите пръсти по клавиатурата. Успокойте страстите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по темата ;) Миналата седмица се пусках летящ старт от 100 срещу Крайслер Стратус 2.5 V6 163к.с . При 210км/ч бях около 50м пред него ;) Колата ми е стоков Прелюд 5г 133 к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер;) "за малко да падна от едно бмв" е30 с 2.5 192 коня (причина нямам сцепление до 80км/ч) но все пак го бих . И другата... пак с БМВ 530д(комби) по междуградски път на висока скорост в моя полза с огромна преднина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес наказах на един от Пловдивските булеварди едно СтароЗагорско БМВ 320-купе .Гледам аз натокана колица стопове , гърненце , фарчета и други гъделчета . Пича реши да се напъне бясно и да ме затвори зад един автобус ама след като му направих преднина от две коли се кротна и не вдигна повече от 50-60 км. :)

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес сутринта по бул. България на 1 светофар с един колега с 8ма генерация сивик type R от летящ от 2ра до 4та кантар работа и после той ме бега от около 40 км/ч до 150 км/ч ;) ;) :o :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес сутринта по бул. България на 1 светофар с един колега с 8ма генерация сивик type R от летящ от 2ра до 4та кантар работа и после той ме бега от около 40 км/ч до 150 км/ч ;) ;) :o :o

Малко ме съмнява да е бил Тайп Р! ;) Освен ако не си стоков! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...