Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

То не е много за хвалене ,но все пак да се отчета :ph34r: Преди 1 вечер,сивик японка d16y5 срещу голф 1.8 90 к.с с някакви доработки (момчето настоя да се пуснем),убедителна победа за хондата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Освен и аз да се похваля с моята линейка... Публикувано изображение Сложих я с ауди А4 2007, 2.0 ТДИ 170 коня, комби, автомат. От старт до 160 няма абсолютно никакъв шанс и дори съм с 3 коли пред него на 160. Единствено ме държи докато съм на 2ра преди 5500.... От 5500 нагоре забрави, че съществува...Публикувано изображение

 

Втора гонка преди няколко седмици. От кръговото на Перник на новата магистрала към центъра на Перник, Голф 2011 февруари, 1.6 бензин с 2 турбини, 160 коня (спряхме на Екото после та си поговорихме с човека и знам тези данни, иначе отзад пишеше TDS или нещо подобно). До 140 някъде вървяхме заедно, а след това почна да ме дърпа до към 190 и намалихме... Незнам дали върви хондата или не, но все пак този голф е кола за 46 000 лева този каза с екстрите и е абсолютно ново поколение кола... Аз съм с бангия 1999...Публикувано изображение Някой има ли впечатления от такъв голф?

Редактирано от jikencio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес голф 3-ка 1.9тди..голяма турбина от 2.5 и кулер с пътища афратмаркет....1.8бар.с пик 2бара.. срещу д15б-зле ..летящ от 30км. 1 към 1 вървят до края на 4-та предавка..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засечка от преди 10 минути още усещам тръпката моята каруца (на газ карах) 2 бмв-та 330 и 323ци (в пловдив пещерско ) отсечката е близо 2 километра на 170 км/ч ги бих с около 300 метра 330-то и с малко над 100 323ци-то.спряхме за по цигара на бензиностанцията и момчето с 330-ката каза че е с чип и също е на газ.горд съм с дарака ми !

  • Нагоре 1
  • Надолу 11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: 330и до 170км/ч на 300м. зад прелюд ф20ка ? Пича с бмв-то знаел ли че се гоните....стига глупости.... :dry: пс. да не съм офф. От оня ден Алфа 155 1.8ца олекотена с някой и друг жокер с/у ровер 1.4 103к.с(олекотен с 20кила) 2-3 коли за алфата от 30 до 130 :(
  • Нагоре 5
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прясна светофарна гонка от светофар до светофар с разтояние от около 200+ метра моето зверче срещу мазда рх-8 незнам обаче 192 или 231 коня вървим кантар :) е много доволен останах Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко, два страрта с 5ген с присаден б16а (двигателя, който беше в на Бос Хог дел сол-а) на 450-500 е с половин кола пред мен. Имаше свидетели от форума

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най накрая и аз се сгоних с моята MB6(b18C4) преди 10 мин с един Cитроен Kсара 2.0vts не знам колко коня беше с брони,джанти много яка и спирам аз до него светофара зелено 1-ва с него като минах 6000rmp половин кола включих втора и се отказа :D/> и се следващия светофар пак 1рва малко го взех не можах да включа втора и останахме заедно и на 3-та го вземах вече.По принцип не се занимавам да се гоня ама к*рвето ми се усмихна до него викам дай да та пробвам доста адрелин ми дойде и втс-са пак вървеше някой знае ли колко коня е тая втс-ка

Редактирано от pelmel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 литра 163кс е Ситроена.@Рул - има ли клип от старта? Карал съм срещу този мотор в друга 5 ген хеч, и поне преди вървеше доста доволно за Б16. Или новия собственик не може да кара, или няма генерация (което доста спъва мотора) а може би и 2те...ИЛИ купето ти наистина е доста бързо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

2 литра 163кс е Ситроена.@Рул - има ли клип от старта? Карал съм срещу този мотор в друга 5 ген хеч, и поне преди вървеше доста доволно за Б16. Или новия собственик не може да кара, или няма генерация (което доста спъва мотора) а може би и 2те...ИЛИ купето ти наистина е доста бързо ;)/>/>

ами клип не можах да направя все пак караме с по 150 в града и не рискувам да снимам докато карам а и бях сам.за уточнение карам сивик англичанка за какъв хеч 5ген. говориш ти?П.С. По принцип преди месец един приятел си взе EG6 b16a2 японка stock и ми се струва че е малко по пъргава от мойта англичанка б18ц4 Редактирано от pelmel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах за рула с бързото купе дали са правили клип :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Не няма клип. Старта ми го взе и 2-та пъти с по една кола. Наистина не мога да го карам още, а на рула купето ся като се замисля, не мога да си го обясна, по-никви закони не трябва да върви толкова, освен с някъв спортен вал. ВаЖното е Че веЧе пише,че пада. Следващия път ще е по-доволно и ще има клип. Колата ми беше с 40 литра бензин, газова с пълна бутилка и пълен багажник, Оборудване и темподобни. Много бързаш да се хвалиш бе, двигателя го имам от 3 дена, споко. Ела неделя пак. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тренирай стартове Емо, а кой кво е имал в багажника е излишно да се коментира. И моя беше пълен, ама не го коментирам, а и купето е бая по-тежко от 5 ген хетчбег. Другия път трябва да ми направиш поне 2 коли на 500м, въпроса е на 400 колко ще си пред мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма клип. Старта ми го взе и 2-та пъти с по една кола. Наистина не мога да го карам още, а на рула купето ся като се замисля, не мога да си го обясна, по-никви закони не трябва да върви толкова, освен с някъв спортен вал. ВаЖното е Че веЧе пише,че пада. Следващия път ще е по-доволно и ще има клип. Колата ми беше с 40 литра бензин, газова с пълна бутилка и пълен багажник, Оборудване и темподобни. Много бързаш да се хвалиш бе, двигателя го имам от 3 дена, споко. Ела неделя пак.

 

Аз ти казах,че няма да си очарован от тоя мотор :D :D Майтап! Научи се да тръгваш от по високи обороти,от 4500-5000,тва не ти е д15-ката,дето дърпа още от 3000об.,за тва време,дето го имаш мотора,трябва да си го разбрал къв мъртвец е в ниските.И никакво жалене,караш до близо прекъсвач...И наистина,не е оправдание теглото,по лек си,отвсякъде
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая сутрин на светофар в Шумен спирам и до мен опел корса.Много натокана - външно,под капака никой по слух и видяното по-късно.Колата ми работеше на бензин и минавах на газ и трябваше да изфорсирам до 3000 оборота за да обърне.Човека явно реши,че ще се "дърпаме",а аз нямах такова намерение :blink: След като светна зелено корсата превъртя няколко хиляди пъти гумите и аз с нормално тръгване го позадминах,след това докато сложа 2-ра и 3-та пича беше пред мен и пушеше доста. Е.. паднах с няколко километра дистанция :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, със сивик 6-та хеч ,японка, d16y5 ,с бая българин в колата :D срещу мазда 323 (ако случайно чете собственика да се чувства поздравен :) ) 90hp. за кубатура не знам-от легнал полицай,на първа ме държи,от там до към 120-130 съм отпред.Срещу Алфа 156 (никаква информация за колата),хондата 2 коли отпред.Срешу Галант (не знам какъв мотор)от летящ съм зад него горе долу с 2 коли и половина.Доста ползотворна вечер като цяло :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорски црх е припаднал с 200-300м от една 328ца днеска? ФОрумна ли е? Аз също карах с въпросната 328ца и падам 1 калник 50-190.....взима ми 2рата с 1 кола и нагоре леееко настигам....мн върти на 2ра

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Наско 328цата ли ? е36цата Тя лятото на на стари 15ки 195 даде 14.2 ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата,сега има гуми и е по-силна...но от място не карахме,просто аз нямам гуми и няма смисъл....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-силна? Тя си беше на м3 хедър м3 валове и ремап.Той и е приготвил един холсет да я лекува :lol: Значи Люда върви много добре :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата,сега има гуми и е по-силна...но от място не карахме,просто аз нямам гуми и няма смисъл....

Малко оффКолега Люда Франкенщайн ли е? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиста х23ка е.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нитро пръска ли с 28-цата или не?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тунингована B16-ка (CRX) върви повече от тунингована D16-ка (CRX).

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нитро пръска ли с 28-цата или не?

Не не пръска Нитро!Иво колата ти готова ли е???
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пръсках много ясно....ми уж е готова...ще видим колко ще издържи мотора на 75 шот :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пръсках много ясно....ми уж е готова...ще видим колко ще издържи мотора на 75 шот :)/>/>

Евала батьооооо,гледах клиповете върви на ужас колата..............супер!Много се радвам!И какво сега........Наско още е най-силната атмосферна на Горубляне....а?!?(или поне никой не го е бил от много време)!Още един път евала за колата братле......! Редактирано от Bimero
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пръсках много ясно....ми уж е готова...ще видим колко ще издържи мотора на 75 шот :)/>/>/>

Евала батьооооо,гледах клиповете върви на ужас колата..............супер!Много се радвам!И какво сега........Наско още е най-силната атмосферна на Горубляне....а?!?(или поне никой не го е бил от много време)!Още един път евала за колата братле......!
Мърдъра щом е пръскал нитро, значи не е атмосферен, така че и да бие БМВ-то, то пак си остава най-силната атмосферка там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди с8 от първите 1 кола за мен до 150

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчка,автомат? 340 или 360 кс>?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почна да ги наказваш Митаче а? :DДа не съм офф Един дипломатически Форд мондео ли кво се водят не знам, както си караше пред мен в дясната лента с две коли разстояние и даваше газ та реших да го изненадам и от 2 коли за него станаха 5 коли и отгоре за мен нещо като летящ от 2ра :D

Редактирано от fakel4e
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как няма да ги наказвам аз нали за това съм си взел тая кола да се базикам със "силните" коли :D относно аудито гонката беше светофарна, единственото което мога да кажа е че не беше автоматик.И да не съм офф от преди малко бмв 6-та серия първа и втора докато фане колата ми слага 1 кола и на 3-та го настигам щях и да го мина, но имаше от тия готините пешеходни пътеки дето са малко по високи от Черни връх :X Не знам бмв-то с къф мотор беше не пишеше на него имаше няколко аспуха отзад :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се пуснах с д15б2 срещу сеат толедо 100 к.с. и ми бяга още в старта до финала е с половин кола пред мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прясно прясно.галанта е със шпер.правихме 2 старта,за да няма мрън мрън.старта ми е отвратителен,вижда се долу по асфалта.момчето продава галанта :lol:/> http://www.youtube.com/watch?v=3RdD_Xs09YYhttp://www.youtube.com/watch?v=z_bqrsQorkE

Редактирано от dufosvti2
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда сивик 5ген д16а8 с генерация,интеик и дросел от б16 и всичко зад предните седалки го няма срещу голф 3 GTI 115 коня . Тръгнах ме един зад друг аз бях отзад към края на 2 го настигнах и като вкарах 3 и го минах и тои много бързо се отказа ама и голфчето имаше газ Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как няма да ги наказвам аз нали за това съм си взел тая кола да се базикам със "силните" коли :D/> относно аудито гонката беше светофарна, единственото което мога да кажа е че не беше автоматик.И да не съм офф от преди малко бмв 6-та серия първа и втора докато фане колата ми слага 1 кола и на 3-та го настигам щях и да го мина, но имаше от тия готините пешеходни пътеки дето са малко по високи от Черни връх :X Не знам бмв-то с къф мотор беше не пишеше на него имаше няколко аспуха отзад :D/>

и какво му е правено на тоя рекс за да върви толкова и да бие силните коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@EGocentricOxoooxoxoo дъъълга история. Тук работата е дебела.От неговия B16 паднах и аз (за което споменах няколко поста по-горе).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де дайте малко инфо защото рекс вт като цяло си тежи и не е няква бързина любопитно ми е :) и за да не съм съвсем офф е46 м3 пада с 40 метра от с13ката :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тренираш, а? Другата събота ще мина да вида имаш ли напредък.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е колко да тежи нема и тон...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...