Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Значи има и друго правено по него. Иначе трябва да го биеш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой гонил ли се е със ситроен саксо 1.6 втс . Попринцип не се гоня но за да не съм офф ... един слънчев ден съм отворил прозорците и се кефя на един сфетофар и пред мен един с една астра пишеше гсй 16в се надъхва нещо завартя гуми и докат сфаря ми напълни колата цялата с пепел и много се ядосах и пълна газ на 1ва и 2ра и намалих и сложих 3та ,че тоя зе да намяла ама седи в лявата лента ядосах са още повече пресфетнах му не се премести и му дадох десен мигач и върнах на 2ра да го минавам от дясно и оня даде газ като ма видя ама неможа да му се получе . Аз съм с D15Z6 . Ае зако всеки като ме види , че карам хонда и иска да се гоним ? това ми е много любопитно .

Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

втс-а, както и гси-то ще ти направят такъв ластик, че ще се чудиш да не си натиснал спирачката, вместо газта. Освен ако икономика ти не е мнооого модифициран ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко коня е Аудито?? 150, 160, 170, 180, 190?

150 кончета
...приятел аз имам Купе ЕСИ с чип и съм се пускал с такова Ауди само до 1-ва предавка ме държа после го разтрелях.Тва Ауди може би е чипосано :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е читава 316 ката ще те остави в точка ;) имал съм и 316 и D13 :P

...хехех аз не съм виждал 316 да оставя автомобил от друга марка имащ поне 75 коня в точка :tooth: .Иначе всяка читава д13 до 500/600м ще държи бавареца отзад след това немската сила излиза доста бързо напред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Въпросните Saxo VTS не са ли два модела единия беше или 88 или 98 коня а по големия 120.Та във този ред на мисли защо неговата Хонда да неможе да се пребори по малкото ако е такова.

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВТС-а си е 120 коня, на 930 кила, нютоните са му доста повече и скоростната му кутия е по-добра.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по начало спора беше д13 срещу 318. Незнам от къде се намеси 316? Еди, ония пич с 316 ли беше дето ми отказа старт? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..да понеже тогава му задържали на едното колело спирачките :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Утре ще го пробвам БМВ то и се заричам че 318 ще го сложа на аспуха;) па макар и мойта да е сток

Редактирано от Сивик 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен истински се надявам да го биеш 318ката, но след 3я зъб тя ще е отпред просто реално трябва да се погледнат нещата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В компанията възникна голям спор относно гонка с BMW 2.0 150 коня , 320-ка (е36) или 520-ка (е39) . Та какъв ли ще е резултата при сток коли със моето купе D16Z9 , мен ми се струва че ще съм пред бмв-то на 400-500 метра ?

Редактирано от uBocook

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата ти е оки и повече от 400-500 метра ще си преид бмв-то...(модове?) :lol: СТИГА и да може да караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали вече нямаше да има такъв спам в темата, "ма кво ще стане ако ..." пускай се и ще разбереш резултата. Все пак темата е "Сгоних се..." а не "Кво ще стане, ако се сгоня с..." . Съжалявам за спама.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покраи събора на БМВ явно са модерни гонките с бмв-та :) До колегата с д16з6 със сугурност този с бмв-то ще упре от злоба когато види разликата на 400м. Рулмеикър немога да разбера какво толкова плюеш тия икономици не са Д14 но нетрябва така да ги отписваш, със сигурност ГСИ 150коня ще се подиграе с него но и ВТИ едвам бие опелчето :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гонил ли се е със ситроен саксо 1.6 втс . Попринцип не се гоня но за да не съм офф ... един слънчев ден съм отворил прозорците и се кефя на един сфетофар и пред мен един с една астра пишеше гсй 16в се надъхва нещо завартя гуми и докат сфаря ми напълни колата цялата с пепел и много се ядосах и пълна газ на 1ва и 2ра и намалих и сложих 3та ,че тоя зе да намяла ама седи в лявата лента ядосах са още повече пресфетнах му не се премести и му дадох десен мигач и върнах на 2ра да го минавам от дясно и оня даде газ като ма видя ама неможа да му се получе . Аз съм с D15Z6 . Ае зако всеки като ме види , че карам хонда и иска да се гоним ? това ми е много любопитно .

Срещу Астра GSI 115 коня нямаш никакъв шанс... Може би той не знае, че сте се гонили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Покраи събора на БМВ явно са модерни гонките с бмв-та :) До колегата с д16з6 със сугурност този с бмв-то ще упре от злоба когато види разликата на 400м. Рулмеикър немога да разбера какво толкова плюеш тия икономици не са Д14 но нетрябва така да ги отписваш, със сигурност ГСИ 150коня ще се подиграе с него но и ВТИ едвам бие опелчето :)

Защо да ги плюя? Просто сток икономик няма шанс срещу нито една от двете коли, които е писал колегата. Нека гледаме малко по-реално на нещата, а не като превъзбудени тийнейджъри.
Какви са шансовете на икономика? Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз писах че наистина няма шанс срещи гси но и за втс-а е същото се пак е 120коня :) така като гледам ще даде зор на ВТИ .. ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да ги плюя? Просто сток икономик няма шанс срещу нито една от двете коли, които е писал колегата. Нека гледаме малко по-реално на нещата, а не като превъзбудени тийнейджъри.

Какви са шансовете на икономика?
Сток д15з6 срещу колата от клипа, няма шанс. Виж обаче какво пише в коментарите - can u tell me complete name of modyfication??? how u get a 130-140 hp? airbox- wat u do?? Малко развален англичански, но става ясно, че колата съвсем не е сток. 10-20кс на атмосферка, не се вадят със спортен филтър...Ако и двете са сток, нямам мнение, но повтарям сток икономика с/у колата от клипа - няма шанс.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тва саксо от клипа е толкова стоково колкото аз съм трамвай,виж че 0-100 ги прави за под 7 сек...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

100-160, за 8 секунди, според горния клипИзрично упоменато стоково саксо

100-160, за 12 секунди. Редактирано от LAMER
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се мерих с Пасата на един познат. 1.8 бензин му е 125 коня комби, аз съм с Д15б7 на 1-ва и 2-ра му зимам по полоник калник, и на 3та вече остава мноооого назад.А в събота на Баумакс няква калибра 2.0 8клапана 115 коня май ме би, обаче тоя 2 пъти ме лъже на старт и тръгва пред мене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета много подценявате vts-а ми се струва :lol: икономичен витек няма участие срещу ситроена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и аз с кой съм се гонил макар и с Д14..Фиат Браво 2008 1,6 турбо дизел 120коня 300Нм. До 100 съм една дължина пред него, на около 140 ме изпреварва.Това на газ..А на бензин БМВ 318iS бях с едно момиче около 50-60кг, на 1-ва и 2-ра една предница пред него, после дойде светофара и то червен.AUDI A6 2,5TDI (тия дето се произвеждат от 1997 до 2002)седан, по пътя Добрич-Варна се опита да ме изпреварва, аз настъпвам на 3-та и той настъпва и го пуснах че отсреща камион идваше. Залепих се зад него и колкото и да я настъпва неможа да се отдели от мен. Пробвах да го изпреваря ама сме на равно и не ми се рискуваше в някой завой да ми изкочи някой насреща.Това са значимите които помня :) най-много се радвам на шофиори дето след като сме се дръпнали, независимо кой бие, свиркат и вдигат ръката за поздрав :)

Редактирано от Lukov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луков моляте сподели какво си правил по колата си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В компанията възникна голям спор относно гонка с BMW 2.0 150 коня , 320-ка (е36) или 520-ка (е39) . Та какъв ли ще е резултата при сток коли със моето купе D16Z9 , мен ми се струва че ще съм пред бмв-то на 400-500 метра ?

...аз прогнозирам,че до 170/180км/ч ще го държиш зад теб тва 320 пък като се пуснете ще разказваш.520-ката пък нема никаъв смисъл да се пробва в състезанията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100-160, за 8 секунди, според горния клипИзрично упоменато стоково саксо

100-160, за 12 секунди.
:lol: а сток икономик за колко е 100-160? само не ми казвай че е под 15сек. Икономика ще падне и от 8клапанов ВТС и от ВТР.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото мога да смята ВТС-а от клипчето ги прави за 17 сек до 150 .. икономика ги прави за около 19, 20сек. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове аз питах дали някой се е пробвал със Ситроек Саксо 1.6 втс , а не какво ще стани ако пусна моя икономик с/у втс-а .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направихме с колегата BoBiTo три старта с колата на брат ми D15Z6ца (икономичния Втек) и едно мицубиши колд 1.6 113 hp резолтата е около една кола за мицубишето икоономика е с бая дълги скорости и вижда зор но след като разработя моята D16Z7ца ще има стартове на ново :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно доста се подценяват 320-те ако му сработва ваноса не ми се вярва да ти е лесничко, пък ако е в купе на Е30 просто незнам въобще, друго е вече ако се сгонят да кажем 5та ген 125 коня хеч с 320ката, но след 400м ситуацията ще е друга, за втс-са ако е в отлично състояние коли по 150 коня (сток) просто няма смисъл да се пускат със саксофона най доброто ще е кантаренето между тях говорим на 400м ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да след 400 метра ситацията ще е друга д16з6-7-9 ще сложи още малко на бмв-то (според мен лично по наблюдения бмв-то е по силно от 190 нагоре ) като се има в предвид ,че хондата има макс скорост 195 по каталог а бмв-то 200 + Значи е нормално. (ГОворя за Е36 бмв ) Е 30 със 150 коня ? има ли ? :blink:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и аз с кой съм се гонил макар и с Д14..Фиат Браво 2008 1,6 турбо дизел 120коня 300Нм. До 100 съм една дължина пред него, на около 140 ме изпреварва.Това на газ..А на бензин БМВ 318iS бях с едно момиче около 50-60кг, на 1-ва и 2-ра една предница пред него, после дойде светофара и то червен.AUDI A6 2,5TDI (тия дето се произвеждат от 1997 до 2002)седан, по пътя Добрич-Варна се опита да ме изпреварва, аз настъпвам на 3-та и той настъпва и го пуснах че отсреща камион идваше. Залепих се зад него и колкото и да я настъпва неможа да се отдели от мен. Пробвах да го изпреваря ама сме на равно и не ми се рискуваше в някой завой да ми изкочи някой насреща.Това са значимите които помня :) най-много се радвам на шофиори дето след като сме се дръпнали, независимо кой бие, свиркат и вдигат ръката за поздрав :)

а тези момчета, знаеха ли че ти настъпваш педала ? много вървят тези хонди бре, ще взема да си купя и аз една накрая :D фят браво 1.6 турбо дизел 105 кончета 0-100 11.3 сек. (не 120 а 105 коня) няма да коментирам другите два автомобила, не мисля че си заслужава ;) колко мислиш че прави D14 ката от 0-100 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да след 400 метра ситацията ще е друга д16з6-7-9 ще сложи още малко на бмв-то (според мен лично по наблюдения бмв-то е по силно от 190 нагоре ) като се има в предвид ,че хондата има макс скорост 195 по каталог а бмв-то 200 + Значи е нормално. (ГОворя за Е36 бмв ) Е 30 със 150 коня ? има ли ? :blink:

Да има Е30 2.3 150 коня ;) а относно Е36цата все си мисля, че след 4та ще е друга ситуацията но гонките са на 402м така, че хондата и аз мисля, че ще е отпред но с малко ;) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

След 4-та да тя едновалката вдига 190-5 на 4-та нормално .(нагоре да не е сила)2.3 ;)ванос ли е ? ПИТам защото ми е интересно ;) мислих Че и Е30 е с 150 коня ванос ;) 2.0

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е30 ванус няма ;) Е36 след 97г. мисля че са ванус 2.0 24v 150 коння 2.5 24v 197 коня :P ако не е така някой ентусияст да ме поправи

Редактирано от kick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.3 ;)ванос ли е ? ПИТам защото ми е интересно ;) мислих Че и Е30 е с 150 коня ванос ;) 2.0

Е30 няма 2.0 мотор 150 коня ..1992-93 когато го спират от производство, Ваноса все още не е разработен . Имат 2.0- 125, 129, 140 (само на кабриото) и един рядък, но много интересен мотор 2.0 iS DOHC - 192 к.с. .. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, или така нареченият M3 на Е30 ката :) 2.0 4 цилиндров :) единственият 2.0 4 цилиндров на BMW :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това е всичко друго, но не и М3. Истинското Е30 М3 е два варианта - 2,3 и 2,5.

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Това е всичко друго, но не и М3. Истинското Е30 М3 е два варианта - 2,3 и 2,5.

говорим за така наречения троен стоп :) произвежда се от началото на 88 до края на 95 320is и е М3 ;) но както и да е... нека да не обсъждаме BMW в този форум ;)http://2.bp.blogspot.com/_leoGYAeiH44/Skwq5YpurKI/AAAAAAAAGjg/iRjt-WvvxAM/s1600/e30%2B320is%2Bengine.jpg Редактирано от kick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...