Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Не мисля че съм член на форума от както съществува(като посетител , рег имам от няколко години) и че имам 4 хонди в гаража и че съм заклет фен на марката за да пиша ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ по форуми ! Темата не е за кой какво кара или какво е правил и колко е налял в кола а кой с кой се е пускал , но 2-3-ма като напишат някакви пълни глупости след това хората си мислят че всички са въздухари ! Пиша какво е станало , на който не му оттърва да не коментира , който ме познава знае дали говоря глупости , това ми беше последния коментар по темата .Поздрави .

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно не уместно от страна на rulemaker и BENJI_CRX ;) Защо коментирате, като не знаете каква е колата на човека ? :) Все едно се е пуснал с Верон ... от кога тези МР2-ки са непобедими ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е това Верон

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно не уместно от страна на rulemaker и BENJI_CRX :) Защо коментирате, като не знаете каква е колата на човека ? !!! Все едно се е пуснал с Верон ... от кога тези МР2-ки са непобедими ?

А защо трябва да се правим на гадатели ли, или трябва да знам на вскиго возилото къв самолет е ?????

Ако беше написал какво има под капака нямаше да говорим глупости, но така като не е, мога си гадаем и приказваме колкото си искаме.

Па сме били много тънко обидни манииииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бугати Зазолардо

:):D :D

 

 

BENJI_CRX, никой не е тънко обиден :P Просто вместо такива подмятания по-уместно щеше да е нещо от сорта на "колега какво имаш правено по колата" или " с какъв двигател си" .

!!! както и да е , мир да има :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прясна информация от преди малко:Prelude B20A9 vs Peugeot 106 1.4 (95 h.p.) първата дръпка тръгваме наравно до края на първа след това на втора му дърпам кола и половина на 3-та нямаше смисал вече - при което имаше оправдания забуксова ми незнам си квовтората дръпка аз пък направиь лош старт ама пак на втора минах покрай него се едно нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се пробваш с някой с твойта кубатура и мощност. С това пИжо не виждам никаква интрига

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеби ако беше РАЛИ :angry:))) или GTI... :dry:)) бая зор щеше да види колегата...но това щеше да е само и единствено заради килограмите... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе стабилно си вървеше пежото ама човека беше с предтекст че може много по добре да кара от мене. И на мен ми е мерак с 106 рали или саксо ГТИ да се пусна ама още не съм намерил такова. (то има ама са с много модове и вадят повече коне и от мене и е безмислено)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера. От Светофар до светофар. Honda Civic D15B2 vs Nissan sedan(не знам модела) с надпис на задния капак: 2.0 GT.1 дръпка - дръпнах му много сериозно на старта и не можа да ме стигне2 дръпка - явно момчето се впрегна...газ...тръгна преди мен с един калник преднина...и така си остана до края.На следващия светофар се поздравихме. Разбрах че е 150к.с. Но пича видимо се впечатли от силата на моите 90к.с. :angry:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кадетт 1.6 16в 90коня вз 5та хеч 1.5 16в 90коня- някой да има данни какъв е резултата :)ауди а3 1.8 20в 125коня срещу пак такава хондичка ? някой нещо? :) също и мнения ако има някой :) задкормилното магаре на хондата е ненормално :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кадетт 1.6 16в 90коня вз 5та хеч 1.5 16в 90коня- някой да има данни какъв е резултата :)ауди а3 1.8 20в 125коня срещу пак такава хондичка ? някой нещо? :) също и мнения ако има някой :) задкормилното магаре на хондата е ненормално :)

Според мен зависи от състоянието на автомобилите и конкретния старт. Определено според мен ще е успорвано. По-вероятно е да биеш кадет-а според мен. Аудито тръгва по-бавно, но след 3-та може да те изгуби...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се пробваш с някой с твойта кубатура и мощност. С това пИжо не виждам никаква интрига

...щото човека е културен и не отказва стартове с мераклии за победа :) ...на мен все ми разправя един луд как Корса 90кс. щяла да издуха мойта лимузина Опелчето било леко и наемало много яко между другото знае,че съм само 1.6 но не и колко коне :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя двигател на Опел Кадет 1.6 16V ако не е тайна,защото за такъв серийно във коша ма кадет не съм чувал аз,и то 90коня???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя двигател на Опел Кадет 1.6 16V ако не е тайна,защото за такъв серийно във коша ма кадет не съм чувал аз,и то 90коня???

Opel Kadett 1.6 S (и D модела и E модела)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко ограмотяване:Opel Kadett D 1.6 S SRFuel System : Carburetor GM Varajet IIBore x Stroke : 80.0 x 79.5 mmType : 8 ValvesOutput : 90 cv (66 kW) @ 5800 rpmTorque : 126 Nm (92 lb.ft) @ 3800 rpmTop Speed : 170 km/h (105 Mph)Леко да не е 16 клапанов тоя кадет,а??? :D :D :D Такова животно стоково няма бе хора! 1.6 S е карбуратор, и да 90 коня е и 8V!П.П. Може да карам Хонда,ама разбирам "по малко" и от другите марки. :DП.П.2 Кадета няма шанс според мене,конете и нютонметрите са ви почти еднакви,а хондата е по пъргава. Ще те бие само ако се е самоулекотил със годините. :D

Редактирано от PETE_TONG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.2 Кадета няма шанс според мене,конете и нютонметрите са ви почти еднакви,а хондата е по пъргава. Ще те бие само ако се е самоулекотил със годините. :D

... я поясни значението на това ... как го измери ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми подсказва,че ако е читав двигателя на Кадета ще има интрига, а може и да те вземе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 години, като взех книжка, карах кадет като въпросния- само че 1.3 S - 75 к.с., е не е за подценяване, много е лек, а и годините са го олекотили доста :) , навремето аз моя заради ръждата го продадох!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...с бившата 1.3 съм побеждавал 2 пъти кадет 1.6 82кс. на газ може и единя път да е включил и на бензин не помня http://vbox7.com/play:3acfd73ahttp://vbox7.com/play:84caeb8d

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера. От Светофар до светофар. Honda Civic D15B2 vs Nissan sedan(не знам модела) с надпис на задния капак: 2.0 GT.1 дръпка - дръпнах му много сериозно на старта и не можа да ме стигне2 дръпка - явно момчето се впрегна...газ...тръгна преди мен с един калник преднина...и така си остана до края.На следващия светофар се поздравихме. Разбрах че е 150к.с. Но пича видимо се впечатли от силата на моите 90к.с. :D

Какъв цвят беше Нисана и с каква регистрация ако си спомняш, та да го издиря ако е от форума на Нисан и да му се скарам защо излага така марката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с един познат със Голф 4 1.9 тди с червено и - 110 коня + чип = 140 приблизително и 280+ н/м. Еми падна горкия. На старта му дърпам кола и половина - 2 , след това докато напълня втора още половин - 1 кола и така стоим до към 140, след това ще започне да ме застига, но все пак 400м :D Голфа е на 16-ки и по думите на собственика върти и на втора много и затова изостава, ще има и реванш, защото иска да смени гумите с някакви за хипер добро сцепление (много превъртал)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи му да иде да се наспи ..... и с дизел като не може да тръгне ..... ти какво да кажеш с бензинката .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някое ср20 ще да е било в примерка сигурно хаха за да падне от д15 няма кво да е :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Rulmaker със Д14-ката(знаеш какво има-колектор,генерация и интейк със 15-ки съм) дали ще накажа един такъв същия голф 4 ТДИ със чип,че много приказва ,след като го наказах без чип??? Или викаш първо да сложа смукателя от Д16З6 и тогава да го накажя на 100%? :tooth::D :D П.П. Това ,що човек като се качи на Гоуф и се едно кара Top Fuel Dragster.???

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разликата с чипа е огромна при тоя голф наи вече ако е 130 или 150 коня мотора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Rulmaker със Д14-ката(знаеш какво има-колектор,генерация и интейк със 15-ки съм) дали ще накажа един такъв същия голф 4 ТДИ със чип,че много приказва ,след като го наказах без чип??? Или викаш първо да сложа смукателя от Д16З6 и тогава да го накажя на 100%? :tooth::D :D П.П. Това ,що човек като се качи на Гоуф и се едно кара Top Fuel Dragster.???

Без да се заяждам и да успорвам качествата на колата ти, 140 кс турбо дизел определено ще ти даде зор, особено ако сте от летящ старт. Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rulmaker със Д14-ката(знаеш какво има-колектор,генерация и интейк със 15-ки съм) дали ще накажа един такъв същия голф 4 ТДИ със чип,че много приказва ,след като го наказах без чип??? Или викаш първо да сложа смукателя от Д16З6 и тогава да го накажя на 100%? :tooth::D:D П.П. Това ,що човек като се качи на Гоуф и се едно кара Top Fuel Dragster.???

Без да се заяждам и да успорвам качествата на колата ти, 140 кс турбо дизел определено ще ти даде зор, особено ако сте от летящ старт.
Голфа е 4-ка ТДИ 3 врати 110 коня със чип. Преди чипа от място, на 402м му правех 2 коли. От летящ старт знам ,че падам,ама драг-а не е от лятащ старт а от място! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се състоя гонката между мен (Д16У8-Сивик купе 6-та) и Мерцедес Е200,резултата беше ясен за мен :tooth: ,но вижте сами:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ,че ш го размажеш...ма по-леко клати мадамата де.... :tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая вечер направих няколко старта и само победи най-значимата беше над е30 с 2.8 който направи зверски старт но на 3та вече бях пред него до 4та имаше 2 коли между наспежо 306 с 16 (май 153 коня се води) него с повече го бих Корса гси ...там беше грозно хаха гавра с труп

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да се разпиша и аз, на последната месечна в София преди да дойде NSX-а решихме да сверим D13B2 срещу D15B8 (най-бавната гонка някога :D ) - D13 бие.. Някой каза, че трябва да има кличе, но не съм сигурен..

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз, на последната месечна в София преди да дойде NSX-а решихме да сверим D13B2 срещу D15B8 (най-бавната гонка някога :D ) - D13 бие.. Някой каза, че трябва да има кличе, но не съм сигурен..

:D Еди президент!!! Ти си с 5 коня отгоре, и с 8 вЕнтила повече!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се разпиша и аз, на последната месечна в София преди да дойде NSX-а решихме да сверим D13B2 срещу D15B8 (най-бавната гонка някога :D ) - D13 бие.. Някой каза, че трябва да има кличе, но не съм сигурен..

Най-дългото клипче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А тоя мотор Д15Б8 какъв е? :DП.П. Поправка,научих от чичо Гугъл. Наистина не знаех ,че съществува такова животно! :D

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се състоя гонката между мен (Д16У8-Сивик купе 6-та) и Мерцедес Е200,резултата беше ясен за мен :D ,но вижте сами:

....бе като гледам клипа много бавно стартирахте :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се състоя гонката между мен (Д16У8-Сивик купе 6-та) и Мерцедес Е200,резултата беше ясен за мен :) ,но вижте сами:

....бе като гледам клипа много бавно стартирахте :D
Съединителя ми не е в час,виж как ми дръпна малко на старта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...