Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Коя кола ще е по-бърза на 400м : Сивик 5ген хеч Б16А2 195/50/15 с филтърче КиН и леко поотпушена генерация или Аорд 7ген 2.2 i-CDTi със 6 скорости напълно стоков.

Тука ти давам данни за стокови коли:Accord VII генерация - 0 до 100 - 9.4 сек, 140 к.с. на 1300+ килаCivic V генерация - 0 до 100 - 7.4 сек, 160 к.с. на 1000 килаИма ли смисъл да коментираме повече?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акорда ще бие разбира се

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...разбира се,че Акорда ще бие само му трябва един прословут чип и почва да лети и без това стана много модерно с един чип да правят супер бегачки от дизелите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И едни крила колеги и :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги отдавна не съм писал ама последните дни много шум се вдигна покрай моята кола а и нали искате да се похваля та аз съм мом4ето с б16-ката дето натупа рс-ката във варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХ дака как го препарира тоз с фабиата, после много ги нахраних групичката герман хай технолоджи :) Междодругото следващата вечер са я позасилили още и сега най - вероятно ще те вземе. Ако искаш ела аз ще съм горе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ок тогава ама и аз ще трябва да я позасиля малко и тогава ще се пробваме че докат беше сток нещо не вървеше както трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво си правил по двигателя тия рс-ки сток май бяха по 240 коня ако не се лъжа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабия RS е 1.9 TDi 130 коня сток

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФАБИЯТА ЗАВОДСКО Е 130 КОНЯ ДИЗЕЛ, НО НА ДИНОТО ДОКОЛКОТО РАЗБРАХ Е ИЗКАРАЛА КЪМ 200 НА МАТОРЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моита е съвсем стокова б16-ка нищо не съм и правил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгоних се с Голф3 150к.с. , Ауди 5 цилиндара 136 коня и още някой. Напълно стокова D15B2 с двойноточкова инжекция 90к.с. без олекотяване, абе сток съм от магазина излиза. Голфа след 2-ра ме издуха и ме би с 3-4 коли другите ги бих аз. Абе ту падам ту бия ама като свършат семките и трябва да се покара, ето видео:http://vbox7.com/play:f39d77d6

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се подгоних на магистралата маи с някой от форума шот имаше лепенка хонда фен клуб отзад колата беше цивик 6 ген тъмно синя 1.5 90 коня,моита е д15ка 5 ген и се гонихме по магистралата тука преди кремиковци и с моита баба го бих ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

примера п10 ср20де с валове и други модове по двигателя стрипната седи на 2 коли зад мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами iani qnkov 1-во 1.5 на 6-та е 114 ;) 2-ро тои дали е разбрал че се гоните :D защото знам как вървят и 2-та коли и съм сигурен че няма да го биеш ;) освен ако не си сток ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз знам че има и 90 коня 6та генерацияа dvigatela e d14a4 96ya godina ils pi[e otzad mai :lol: ма кат ще дае :lol: пък и моита е по лека!освен спортен филтър и спортно гърне нищо др нямам тва според мен не е нещо значително с 190 и малко отгоре карахме нз дали е разбрал че се гоним :wacko:

Редактирано от iani qnkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгоних се с Голф3 150к.с. , Ауди 5 цилиндара 136 коня и още някой. Напълно стокова D15B2 с двойноточкова инжекция 90к.с. без олекотяване, абе сток съм от магазина излиза. Голфа след 2-ра ме издуха и ме би с 3-4 коли другите ги бих аз. Абе ту падам ту бия ама като свършат семките и трябва да се покара, ето видео:http://vbox7.com/play:f39d77d6

Евала фен за постиженията виждаш ли моя капак поне ти е дал 15 коня отгоре :wacko: базик колата варви наистина добре, а и червения капак и седи супер може и да не я боядисваш кефи ме яко така :lol: Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"6 ген тъмно синя 1.5" ;) това само говори по себеси ;)

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да сгрешил съм че съм писал че е 1.5,а е д14а4 1.4 90 коня има такъв двигател на 6та ген имам фр с таква отзад пише I LS на купето пък ти си се надпираи аз ти казвам най нормално ти се заяждаш е ти кво кат е 6та ген и имаш за самолет ли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не просто те поправям ;) не я имам за самолет ако беше щеше да има крила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам да се включа и аз малко в темата. Първо да се похваля, че преди месец някъде станах горд собственик на Прелюд 3-та генерация 2.0 140 коня доста вървящ (признава го мои добър приятел ЗАКЛЕТ фен на БМВ)Та да ви се оплача първо почти на сяко излизане с тая кола се има някои дето ще ми се направи на състезател (гледам да не обръщам вече много внимание).Та историята е следната: карам аз на околовръсното съвсем спокоино (от казичене за цариградско) и един пич с някакво ауди а4 1.9ТДИ не знам колко коня и кво точно е било, но тръгнахме от 50 някъде аз бях на 3-та и от начало му дърпах супер малко, но от 5000-6200 оборота имам чувството че пича натисна спирачката изведнъж му дръпнах с 2 коли почти... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами iani qnkov 1-во 1.5 на 6-та е 114 :) 2-ро тои дали е разбрал че се гоните :D защото знам как вървят и 2-та коли и съм сигурен че няма да го биеш :) освен ако не си сток :)

тихо, тихо с тея бързи 6-а хеч Д15-ки да не се случи да караш пред мен че трябва да те прескачам :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес едно X5 от старите ми гледаше хубаво задния номер !!! понеже беше бензин, като гледам auto.ru най-вероятно е било3.0i (231 Hp)или4.4i (286 Hp) - по-малко вероятно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм днес със една мазда 323бг, дадох му бинокъла :rolleyes: и с пича с напомпаната двойка ГТи, мн лош старт за мен, направи ми две коли на първа, но до края на правата ги бях намалил на кола и малко. Пича каза че го е пооправил голфа, но можело и още.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес на цариградско с един TVR Cerbera мисля ,че беше от тия слабите 4.5 , на първа ме дръпна но после като ударих 2-а и му дадох далекогледа ! Ей нещо много почнахте да се надлъгвате тук :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, твойта кола ако не върви явно има такива който не са като нея :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"rulemaker" , бах тая стокова Д14-ка,кво направи ти бе? Малки В-теци биеш,вървиш наравно във големия в-тек ти да не си болен от AH1N1,грух грух! П.П. Направи 2 клипа:1) как биеш малък в-тек2)как вървиш наравно със ВТИиначе дотогава си чисто и просто поредния вафладжия който наказва наред със Д14-ката! ;)Иво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много ме радват хондичките и даже искам да си взема едно crx-че :)Обаче като чета тука повечето мнения и много ми става смешно, но и се отчайвам ;) Хора с бързички Хонди се цепят яко от типа "Еди кой си наказах със супер натокан външно голф(дмек броня + стопове и фарове 200 коня +++) или 316ка(Compact) наказах дето е 1200кг даже може и повече(аз с мойто комби ги бия ;):) )Някви голфове гт 1.8(моноинжекция) ще предизвикват...ае въобще N.C..Няма никъде "бих един Хондак по-мощничък от моя или GSI(C20xe) или един GTI(ABF) или пък VR6 , или една 325, 328...Това са колите, които се конкурират с повечето по-мощни Хонди, които карате колеги.........

Редактирано от did0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много ме радват хондичките и даже искам да си взема едно crx-че :)Обаче като чета тука повечето мнения и много ми става смешно, но и се отчайвам ;) Хора с бързички Хонди се цепят яко от типа "Еди кой си наказах със супер натокан външно голф(дмек броня + стопове и фарове 200 коня +++) или 316ка(Compact) наказах дето е 1200кг даже може и повече(аз с мойто комби ги бия ;):) )Някви голфове гт 1.8(моноинжекция) ще предизвикват...ае въобще N.C..Няма никъде "бих един Хондак по-мощничък от моя или GSI(C20xe) или един GTI(ABF) или пък VR6 , или една 325, 328...Това са колите, които се конкурират с повечето по-мощни Хонди, които карате колеги.........

По повод на това изказване бих с много малко може би калник напред най новата 5-та серия на БМВ нямам идея къф мотор щото беше на светофар и не пишеше отзад П.П. най слабите са 170 коня бензин; 163 дизелнаказан от: Хонда Прелюд 3-та генерация 140к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много ме радват хондичките и даже искам да си взема едно crx-че :)Обаче като чета тука повечето мнения и много ми става смешно, но и се отчайвам ;) Хора с бързички Хонди се цепят яко от типа "Еди кой си наказах със супер натокан външно голф(дмек броня + стопове и фарове 200 коня +++) или 316ка(Compact) наказах дето е 1200кг даже може и повече(аз с мойто комби ги бия ;):) )Някви голфове гт 1.8(моноинжекция) ще предизвикват...ае въобще N.C..Няма никъде "бих един Хондак по-мощничък от моя или GSI(C20xe) или един GTI(ABF) или пък VR6 , или една 325, 328...Това са колите, които се конкурират с повечето по-мощни Хонди, които карате колеги.........

нещо не ти разбрах последните редове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много ме радват хондичките и даже искам да си взема едно crx-че ;)Обаче като чета тука повечето мнения и много ми става смешно, но и се отчайвам ;) Хора с бързички Хонди се цепят яко от типа "Еди кой си наказах със супер натокан външно голф(дмек броня + стопове и фарове 200 коня +++) или 316ка(Compact) наказах дето е 1200кг даже може и повече(аз с мойто комби ги бия :):) )Някви голфове гт 1.8(моноинжекция) ще предизвикват...ае въобще N.C..Няма никъде "бих един Хондак по-мощничък от моя или GSI(C20xe) или един GTI(ABF) или пък VR6 , или една 325, 328...Това са колите, които се конкурират с повечето по-мощни Хонди, които карате колеги.........

колега аз мога да ти кажа че от моята кола са падали и вр6 и 325 и астри и е падала от астри и голфове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) днеска се начетох на смехории. did0ni, покажи ми ако обичаш къде точно някой се радва че е отупал някакъв гробник ?? ако не си забелязал тука пишат и хора със слаби хонди (1.3 , 1.4) , за който и голф 150 си е доста голямо постижение.

 

пък ако искаш изнамери един стоков ВР6, 325 или там каквот се сетиш да видиш какво ще му се случи с/у хонда 1.5 :)

 

 

по темата няма какво да кажа ;) скоро не се е захапвал някой ... ;) ааааа сега се сетих една тойота селика от старичките ама не пишеше кой двигател е .

 

 

п.п. знам , само следващия модел имат някакъв озлобен 204 коня двигател ама то модела е много рядък тука пък какво да говорим за двигател .

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

селиките не би трябвало да представляват пречка за тебе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много ме радват хондичките и даже искам да си взема едно crx-че :)Обаче като чета тука повечето мнения и много ми става смешно, но и се отчайвам :( Хора с бързички Хонди се цепят яко от типа "Еди кой си наказах със супер натокан външно голф(дмек броня + стопове и фарове 200 коня +++) или 316ка(Compact) наказах дето е 1200кг даже може и повече(аз с мойто комби ги бия :D:D )Някви голфове гт 1.8(моноинжекция) ще предизвикват...ае въобще N.C..Няма никъде "бих един Хондак по-мощничък от моя или GSI(C20xe) или един GTI(ABF) или пък VR6 , или една 325, 328...Това са колите, които се конкурират с повечето по-мощни Хонди, които карате колеги.........

нещо не ти разбрах последните редове
Ами, колега поинтересувай се от малко от модификации на модели автомобили и наименования, и кодове на двигатели ;)Колега, teror1sta, относно изказвания за дръпки с морги с по-мощни хонди, доста страници назад е пълно с такива постове!Можеш сам да разгледаш ;)И ми е много интересно защо да ти намеря стоков VR6 или 325, a ne някоя атмосверна astra ili corsa (C20xe)или пък някое пипнато голфче КР?! Редактирано от did0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ми е много интересно защо да ти намеря стоков VR6 или 325, a ne някоя атмосверна astra ili corsa (C20xe)или пък някое пипнато голфче КР?!

Ай стига писа глупости а? Според тебе тия курници дето си ги изредил в класа на едновалов мотор 1.5 ли са? Я пак си помисли. Логично е като се сравняват коли те поне да са в един клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пффф давай ги бе , не ме бърка. просто ме домързя да ги изброявам всичките гробници , предположих че ще се сетиш. да не си мислиш че C20xe в стоков вариант има някакъв шанс ???ако не е олекотена и валове забрави просто ....и да не си мислиш че стоков C20xe е по- бърз от 325 Е46 ??? :(

Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах... работата много зле единия казва не са му в класа другия давай ги :) Нещо не разбрах кои коли били гробници и курници ?! :(

Редактирано от did0ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...