Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

http://www.vbox7.com/play:c1a6fda5....предното нещо не го одобриха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче с един Меган 150к.с. на писта Буховци край търговище:ЦЪКА тук на същата писта отново с/у представител на френската марка само че е 19 136к.с.:ЦЪК

пред тази хонда аз се прекланям :):):)
Пич кво си правил по хондата , бая върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest semionov
Отговорено (Редактирано)

яко :)

Редактирано от semionov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче с един Меган 150к.с. на писта Буховци край търговище:ЦЪКА тук на същата писта отново с/у представител на френската марка само че е 19 136к.с.:ЦЪК

Евала брат :) като се върна и аз ще се завъртя покрай вас да си измеря силите с някоя друга ваша бегония :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска едно голфе гти от малките пострада леко ... ма нямаше място за тежко тръгна на жълто и дръпна една кола , но на първа до края му бях на калника ,на 2-ра дръпнах с предница и малко ,и на трета продължих бавно да му вземам ,но нямаше мегдан за повече ... тоя освен другото бих му препоръчал да си погледне генерацията ,че излитащ самолет е по-тих от него въпреки ,че ускорява ... на следващия светофар пак се беше напекъл яко , ама имаше ченгета малко по-нагоре и затова не му затвърдих впечатленията :hondarulez:П.П. забравих :hondarulez: бях на газ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Zenko
Отговорено (Редактирано)

Браво на Голфето -трябва да има и такива - за стимул :hondarulez:Щото беше почнало да става безинтересно :hondarulez:

Редактирано от Zenko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan
ти това клипче си седял сигурно цял ден да го търсиш в vboxa а :hondarulez: щото аз се съмнявам да намериш друго :hondarulez:
ХИ ХИ ХИ,верно е само то :D То по принцип няма японци дето падат де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

в неделя нямаше какво да правим и си направихме малко гонки тук са някой клипчета другите ще ги сложим като ни ги дадат :Dhttp://www.vbox7.com/play:3acfd73ahttp://www.vbox7.com/play:db170d44на второто клипче направих лош старт и БМВ-то ми взе единственната си и последна победа,ама Корсата е изтребител само 1.4 пълна инжекция и втория път ни отряза с един Икарус за първия се вижда че е с влакова композоция напред:D

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,по принцип рекса трябва да бие.Голфа е с някой сериозен мотор може би :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,по принцип рекса трябва да бие.Голфа е с някой сериозен мотор може би :D

Голфчето си е КР и понавървява, освен генерация и олекотяване, мисля, че друго не му е пипано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,по принцип рекса трябва да бие.Голфа е с някой сериозен мотор може би :D

Голфчето си е КР и понавървява, освен генерация и олекотяване, мисля, че друго не му е пипано
то олекотяването на 400м може да направи чудеса ... иначе добре върви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя нямаше какво да правим и си направихме малко гонки тук са някой клипчета другите ще ги сложим като ни ги дадат ;)

 

http://www.vbox7.com/play:3acfd73a

 

http://www.vbox7.com/play:db170d44

 

на второто клипче направих лош старт и БМВ-то ми взе единственната си и последна победа,ама Корсата е изтребител само 1.4 пълна инжекция и втория път ни отряза с един Икарус за първия се вижда че е с влакова композоция напред:)

[/quote

 

Тая Корса с кой 1.4 мотор е: едноваловия или двувалов екотек?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:73742691още едно клипче на Корсата,ама ме е срам да го пусна лош старт и срамна разлика ;)http://www.vbox7.com/play:84caeb8dтук пак позор за Бмв-то накрая ме прасна с вратата си като я отвори в задната вежда и сега имам белег :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orleto
Отговорено (Редактирано)

Еди, а Кадета къв мотор е? (Съжелявам за веждата ;) )

Редактирано от Orleto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еди, а Кадета къв мотор е? (Съжелявам за веждата :) )

...1.6 82коня май пича каза че е повече от мен с опелите внимавай,че много се набират за разлика от другите немци......днес реших да задмина един Мерцедес 250d но оня реши да се прави на интересен и почна да настъпва при 150 се отказах даже не смъкнах на 4-та дадох зад него и оня веднага намали на 100 ама аз не се вързах тоя път :D Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та за тия БМВ-та 2000г е приказката - ПРЕДИ 30-40 мин. търкалям се с любимата в колата влача се с 40-50 по града и се чудиме каде да убиеме малко време щот е рано да се прибираме и след едно 90 градусово завои4е с много дупки следва една много широка права покраи автогарата около 300метра дълъг у4астък то въпросното бимър4е още от завоя го гледам в огледалото 4е леко се изнася в ляво и се кани некво да ме опуши нооооооо нещо не му излезнаха сметките :ebanjeee: та мисълта ми е защо като видят хонда и се си мислят 4е са по бързи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз до скоро имах Опел, знам как вървят. Много добре им е сметната скоростната кутия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Аз тая седмица напраих 2 старта едното беше авенсис 2.2д 150 кониа другото беше едно саксо втс ама и 2-те бяха доста зад мене :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,това саксо по принцип си е сериозна бургия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди малко като си идвах от Плевенско, по магистралата се пържих с Sonata V

мисля си че беше двигател 2.7 (173 Hp) защото доускорението му беше зверско и с

С5 HDI (133кс) и Passat-6 TDI (130кс) и двете комбита, Сонатата и С5 се представиха

доста добра обаче комбитата като дойде някой завой и двамата скачат на спирачките,

то аз не съм с кой знае къв пилот с гуми 195/50/15 ама по завоите с 110-130 те с около

100-120 с една дума почти не съм намалявал. Странното в случая че те карат огромни

нови и мощтни машини а аз с моята Газчица и 90-те ми коня по нищо не им отстъпвах и

накрая като теглиш чертата влязох в София преди тях, средно карахме 140-160 км/ч

 

Сега на влизане в София някакво наточено G се боцна до мен на първия светофар

и си викам то ясно че ще ме дръпне ама ей така за идеята, става зелено газ.газ обаче

той не захапа и оп на следващия светофар пак един до друг този път направих

по-добър старт той пак не се закачи обаче по едно време взе да събужда звяра,

аз бях вече на 3-та с около 110-120 гедам го приближава обаче неуспя да ме мине

щот се шмугна в една от преките на булеварда, може би от срам :D:D:D:D

 

На отиване пък се пържиш с един Tuareg 3.0 TDI V6 (224 Hp), направо паднах от

смях защото пича ме настигна на жп линиите преди с. Ясен и от там 140-160 км/ч

като му се лепнах на дупарата чак на шоурума на Форд почна да ми бяга и то заради

по-бавни колици е разбира се бях на 4-та, но си заслужаваше шоуто :D

 

 

 

Не искам да ти омаловажавам кефа или с нещо да те обидя ама да кажеш, че влизаш с по голяма скорост в завой и си по стабилен от хидравличен ситроен с по ниска от твоята скорост си е доста голямо заблуждение. Извинявам се ако не съм ти разбрал правилно изказването просто това което изтъкваш за С5 не е реално друг е въпроса, че тези коли се карат от по възрастни хора които едвали са големи почитатели на спортното каране.

 

:D и аз така мисля ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема такава возия като на Ситроен с хидро-пневматично окачване! Дори и моя дедо вози много приятно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес пак се засякох с нафтовата печка 250D която все се пънеше и шофера се прай на интересен.Дадох му път да ме мине,че все напираше и когато намалихме да минем като примерни ученици пред КПП с патрулка с 60 стартирах от 3-та зад него и го отрязах с 30 метра пред него на 4-тия километър ме доближи с две коли ама влязохме в градското движение и намалих оня прелетя явно доста бесен :) ...ще чакам следващата ни среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тая седмица напраих 2 старта едното беше авенсис 2.2д 150 кониа другото беше едно саксо втс ама и 2-те бяха доста зад мене :)

Пичага искаш ли да тестваш хондичката ти с едно Саксо сток да видиме как стана тва нещо. Ако искаш може да вържеме и някой лев, ако те влече. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тая седмица напраих 2 старта едното беше авенсис 2.2д 150 кониа другото беше едно саксо втс ама и 2-те бяха доста зад мене :)

Пичага искаш ли да тестваш хондичката ти с едно Саксо сток да видиме как стана тва нещо. Ако искаш може да вържеме и някой лев, ако те влече. :)
и колко коня е туй Саксо? и колко тежи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©

118к.с. 950 кг.

По ускорение е равно на малкия V-TEC :)

а по разход на бензин е като за големия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичага искаш ли да тестваш хондичката ти с едно Саксо сток да видиме как стана тва нещо. Ако искаш може да вържеме и някой лев, ако те влече

ако ще има лев и аз ще се пусна :) Редактирано от xakera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Пичага искаш ли да тестваш хондичката ти с едно Саксо сток да видиме как стана тва нещо. Ако искаш може да вържеме и някой лев, ако те влече

ако ще има лев и аз ще се пусна :)
Абе... на последната среща в София едно саксо дали беше правено не знам, ама много лошо скъса гъзурата на една VTi-ка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичага искаш ли да тестваш хондичката ти с едно Саксо сток да видиме как стана тва нещо. Ако искаш може да вържеме и някой лев, ако те влече

ако ще има лев и аз ще се пусна :cool:
Абе... на последната среща в София едно саксо дали беше правено не знам, ама много лошо скъса гъзурата на една VTi-ка :hondarulez:
ми те VTI ите не вървят ,нормално е да го скъса :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

wossner кажи от каде си ако си от бс ще се пуснем проблем немаш !!! .Пък аз не сам казал че всички саксота ще бия.И да падна боли ме газо просто с тва дето се пуснах го бих с 3 коли.Ако си навит пиши да се уговорим ще ми е интересно и то доста. :)

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wossner кажи от каде си ако си от бс ще се пуснем проблем немаш :) .Пък аз не сам казал че всички саксота ще бия.И да падна боли ме газо просто с тва дето се пуснах го бих с 3 коли.Ако си навит пиши да се уговорим ще ми е интересно и то доста. :(

От София съм ти като гледам си от Бургас за съжаление :) Нищо, ако идваш към София пиши и няма проблеми да замериме колите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи колко даваш на божура да си имам горе долу идея кви времена дават подобни саксота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кажи колко даваш на божура да си имам горе долу идея кви времена дават подобни саксота

бе мани ги тия ситроени ами ела да се пробваш с мен ,искам много да видя с колко ще падна.Само жалко е ,че си далече :) Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си зема испитите сега и живот и здраве ще дойда до сф-то че искам да се замеря.А колкото до ситроените на божурище дават едни времена по 16.4-16-7 аз аз сам почти обеден че давам по добри времена.Защото тоя авнсис дал 16.6 на божура дето се пусках с него а беше 4 коли зад мойта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wossner

Не съм я тествал на божурище, но иначе дават високи 15ки някъде. Хондичка като твойта си е в 17ките както и да го гледаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...