Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Луков моляте сподели какво си правил по колата си :)

Аз нищо, един приятел мисли че е с чип и най-вероятно по висока компресия щото според него не вървяла за 1,4... пък аз незнам къде и какво да гледам и как да разбера има или не :)Тогава си беше и скъсано средното гърне (нали съм малко палачор) имаше 3-4 см дупка по цявата обиколка от предната си страна, смених го и колата се спъна. Като за капак задето задното било "сухо" (така ми го обясни майстора) и раждясало, вътре почти нищо не е останало и само ми надува главата пък не върви тъй както беше със скъсаното гърне. Някаква добавка ми слажи майстора като и сменя маслото...аз разлика не видхях кой знае каква :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Човек тоя пич с Астрата просто не я настъпал явно защото ако беше ти нямаше да пишвш в тази тема :)

Редактирано от Al Capone
Цитат на предходно мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек тоя пич с Астрата просто не я настъпал явно защото ако беше ти нямаше да пишвш в тази тема :)

 

Колега няма тука Астра! Ставаше дума за Ауди,Фият,БМВ каде видя Опел незнам!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хе хе, тая тема все към другите марки отплесва.Интересното за четене е: - аз с това - той с онова - какво правихме - резултат

Редактирано от Ивайло Петков

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гонил ли се е със ситроен саксо 1.6 втс . Попринцип не се гоня но за да не съм офф ... един слънчев ден съм отворил прозорците и се кефя на един сфетофар и пред мен един с една астра пишеше гсй 16в се надъхва нещо завартя гуми и докат сфаря ми напълни колата цялата с пепел и много се ядосах и пълна газ на 1ва и 2ра и намалих и сложих 3та ,че тоя зе да намяла ама седи в лявата лента ядосах са още повече пресфетнах му не се премести и му дадох десен мигач и върнах на 2ра да го минавам от дясно и оня даде газ като ма видя ама неможа да му се получе . Аз съм с D15Z6 . Ае зако всеки като ме види , че карам хонда и иска да се гоним ? това ми е много любопитно .

За това мнение става въпрос :) от там тръгна и Саксото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 4-та да тя едновалката вдига 190-5 на 4-та нормално .(нагоре да не е сила)2.3 ;)ванос ли е ? ПИТам защото ми е интересно ;) мислих Че и Е30 е с 150 коня ванос ;) 2.0

Не е ванос фен ;) просто говорих за присаден от Е36 ваносов 2.0 150 двигател в купето на Е30та огигинално няма ванос Е30 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светофарна гонка с един приятел той с Honda Accord 2.0 VTEC 2001 типтроник, аз с Honda Civic 1.4 90konq англичанка 96 година. Дръпката за мен:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тва и да го видя пак нема да го повярвам...

Редактирано от Dragi4
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто акорда е работил на два цилиндъра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако искате вярвайте:). Ако има някой колега с такъв Акорд в Добрич или Варна, може да направим сравнение като се дръпнем,дали тоя Акорд е работил на 2 цилиндъра.Аз съм за шоуто:). Един път на връщане от Варна изпреварих колега с рекс, да е карал с около 120, аз минах покрай него със 160 и продължих да ускорявам още малко, то много и не може:)) до 185. Той ме настигна,изпревари ме, добър звук има при тая скорост рексчето мина сигурно с 210 покрай мен, хареса ми как го настъпа. И като влизаме в Добрич се изравних с него, правя му така :thumbs1: ,а той ме гледа като голям камък :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо чудно,1.4ис-а е по бърз до 100 и като прибавим че акорда е автомат и старта му е доста муден,нормално до 100 да си отпред,на 120 те застига и евенутално 130+ да те мине...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светофарна гонка с един приятел той с Honda Accord 2.0 VTEC 2001 типтроник, аз с Honda Civic 1.4 90konq англичанка 96 година. Дръпката за мен:)!

Това сериозно ли е Сивика седан ли е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Civic 1.4 90konq англичанка :rolleyes::unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

не, решено е взимам си такава хонда 1.4..... много вървели тези беее.... един мачка BMW, Audi... и тн. друг акорди 2,0... а аз си мислех че са ранени бобулечки ама явно съм се бъркал ;):D

Редактирано от kick

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Еми ако искате вярвайте:). Ако има някой колега с такъв Акорд в Добрич или Варна, може да направим сравнение като се дръпнем,дали тоя Акорд е работил на 2 цилиндъра.Аз съм за шоуто:). Един път на връщане от Варна изпреварих колега с рекс, да е карал с около 120, аз минах покрай него със 160 и продължих да ускорявам още малко, то много и не може:)) до 185. Той ме настигна,изпревари ме, добър звук има при тая скорост рексчето мина сигурно с 210 покрай мен, хареса ми как го настъпа. И като влизаме в Добрич се изравних с него, правя му така :thumbs1: ,а той ме гледа като голям камък :|

 

 

оооооо божее,,, колега бих се пуснал с теб за удоволствие... искам да вида колко коли ще ми направиш от старт така и от летящ...с сдухана гарнитура съм на главата, сток двигател...ако и искаш и до 200 ше се гоним.. нз обаче на мен след 140 ми става страшно със картингга... 90 коня срещу 131 ... ма ся кажи как го отвя рекса .. той замисли ли се, че се гоните...

Редактирано от kalinski84

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съм писал че се гоним?Той си караше с толкова, аз с повечко, просто го изпреварих потдържах си 160 и той се надъха тва е. Ама сте рейсъри смешни, аз обяснявам нормално, а вие се впрягате, кой не вярвал, ти пък колко коли ще ти направя... Аз съм за шоуто както казах и да ме изпреварят пак се кефя:). А колега кик земи си 1.3 те по-вървели ми казаха, аз това 1.4 едва го удържам, ако бях с 1.3 не знам какво щях да правя :D Айде със здраве карайте и се забавлявайте !

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И като влизаме в Добрич се изравних с него, правя му така ,а той ме гледа като голям камък кой рейсъра.......... кой е казал че аз съм рейсър... твое си мнение предполагам тва си го написал с огрооомна усмивка на лицето...

Редактирано от kytila
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да поздравих го че му върви рексчето. А и след като го изпреварих изведнъж да се сети че закъснява за някъде и да ме настигне и изпревари.... по-скоро не! Както и да е който както иска да го тълкува. А с теб бих се дръпнал но няма да е скоро не съм в бг. И 200.... не знам какво е,аз до такива скорости не съм достигал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега разбираш ме погрешно.. не се дразня...предполагам че и аз съм те разбрал погрешноо... но просто ми стана странно .. едва ли не ми прозвуча като гонка това... сории ако съм те засегнал..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, решено е взимам си такава хонда 1.4..... много вървели тези беее.... един мачка BMW, Audi... и тн. друг акорди 2,0..

Трудна работа е да си намериш такава, никой не си продава бегачката .. :D По добре, ако искаш да не те засрами някой с такава бегачка, си карай извън населени места с 200км/ч . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ей човек написал случката която му се е случила с Рекса и Акорда и го емнахте.По нечия логика може да кажем епа тия Рексове най големите бегачки ли са,че не може една 1.4 да ги изпревари като карат с 120км/ч :cool:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера кратка гонка по булевард: д14а4 срещу пасат комби(след 90-та год) Незнам с какъв двигател беше пасата. Та за гонката: карам с 40км на 2-ра и гледам пасата тръгва да ме изпреварвава и подадох газ. до 130км бе 2 коли зад мен :)

Редактирано от parede

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои пасати са доста тромави, 1.9 TDI му правя 3 коли(на 400м.) с D13B2(special edition :P)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз казах, че не знам с какъв двигател беше пасата :PВчера с 1 авер на мокро се пуснахме - той с астра, на която смени двигателя онзи ден и решихме за базика да се пуснем. Двигателят е уж от омега 2 литра 122 коня, но в действителност е или издухан, или конете му не са толкова: 3 пъти се пуснахме и само една кола за него... Аз съм с д14а4

Редактирано от parede

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно моя прелюд има спешна нужда от суап http://www.youtube.com/watch?v=ssQAXdzUgpgВ интерес на истината не знаех, че този чичко ще тръгне да ми бяга. Бях на газ и ясно се чува сигнала на газовата кога минах на бензин. Другото нещо което не ми помогна е, че прелюда ми е автоматик и не бях включил типтроник, където мога да я "цедя" още няколко стотин оборота над 6000об/мин. Скороста минаваше 180км/ч когато той се отказа и го изпреварих пък и наближаваше населено място. Както и да е, дори и да бях на бензин пак нямаше да го тръпна и вече имам още една документирана загуба. :DПП. Нямам представа какъв мотор беше мерцедеса но със сигурност е бензин, защото изобщо не изпуши!

Редактирано от garfi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕзнам какъв е мерца ама ти даде много . :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно моя прелюд има спешна нужда от суап

м дааааа :) и аз така си мисля приятелю ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..или колектори от х23+ръчна кутия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В това купе W210 има и 320CDI,който ако е в добро състояние също не пуши отзад.Има голям вътрящ момент към 450-500 НМ. и висока максимална.Ако има чип пък не ми се мисли.На летящ старт и стоков Х23 ще има проблеми.

Редактирано от Tokyo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата живака и на мен ми прави грозна гледка след 170 от место.Много грозна :worthy: :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нормално х22ката има мн сила нагоре ;) иначе до края на 3та къде си спрямо него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: Добре де, пуснете по някой клипче. Егоцентрик я сподели с каква си кола сега и какви са ти модовете. Много се скри след последната тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голф гти двойка шеснайска пълна инжекция много бега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, решено е взимам си такава хонда 1.4..... много вървели тези беее.... един мачка BMW, Audi... и тн. друг акорди 2,0... а аз си мислех че са ранени бобулечки ама явно съм се бъркал ;):D

Колега, BMW 318is 0-100 по каталог е колкото Д14, ако имаше повече място, над 120 щеше да ме смачка. За Audi A6 C5, като го видях как пуши нищо чудно двигатела да не е добре и за това да не може да избяга. Горе-долу си правя сметка на кой мога да се опъна ;) доста са и тези които са ме мачкали ;)Лично на мен Д14 ми допада, защото е икономична и карам много(за това е и на газ), пък и къде да карам 200+ коня...нито писта има, нито пътища в България. Айде със здраве и безаварийно съскане :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голф гти двойка шеснайска пълна инжекция много бега :lol:

Да бе ,да, :tooth: :tooth: :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опел аскона 1.8 инжекция 115 коня 85 година, почти наравно бия го с малко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една гонка със сааб 2.3турбо 260 коня автоматик4 старта и 4-те победа за мен на 400 метра с около 4-5 коли от 200 нагоре започва да ме настига ,но до 230 неможе да ме изпревариhttp://www.youtube.com/watch?v=zGB62OhIef4 имаше и 2,0 тубро пак сааб 205 коня но там няма никаква интрига ,същото и с ауди а3 1.8 турбо с чип ,и бмв 523 ... слабички са ми :tooth: :tooth: :lol: :lol:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Жика браво (ама е "само" 250 коня :lol: ) :cool:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може така ми казаха че е ,260, иначе мн прилично си върви саабчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E то тея Сааб не са от много пъргавите! С мойта бангия такъв Сааб дето казваш че няма интрига за теб ( 2.0Т 205 к.с. ) си го бия много добре, без никакви затруднения. Вече в по-големите скорости предполагам ще ме отвее. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...