Jump to content
Guest dragorip

Сгоних се най-накрая

Recommended Posts

Ш вие Н серията за нищо я нямате бе. Бахти, да вземем и ние да си слагаме по едно Д под капаците и да се знае, че сме зверски бързи :o

И мен лично малко ме съмнява тази гонка D16A9 срещу H22 (дори да е най-малкия H22), но все пак да не забравяме, че има много фактори.
А9-ката не е стокова (може би върви, колкото Б16 сток)! Карача е карач и има 10 човека свидетели от врачанските хондаджии! :) Сивика тежи 1 тон с шофьора! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и има 10 човека свидетели от врачанските хондаджии! :o

Не казах, че не ти вярвам, а точно че ме съмнява да е стокова А9-ката :) Редактирано от В16А2
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото VW Scirocco (2008-2009)

 

Публикувано изображение

 

На живо е уникално красива тая кола :fun:

 

Двигател 1.4 TSI (Supercharger + Turbo) 160hp. С някакъв чип за 37-39 коня отгоре по думите на собственичката (:lol:) и по-големи дискове отпред (това както и да е :D).

 

Направи ми 3-4 коли на около 500 метра. Уникален автомобил, влюбих се.. :(

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото VW Scirocco (2008-2009)

 

Публикувано изображение

 

На живо е уникално красива тая кола :(

 

Двигател 1.4 TSI (Supercharger + Turbo) 160hp. С някакъв чип за 37-39 коня отгоре по думите на собственичката (:lol:) и по-големи дискове отпред (това както и да е :D).

 

Направи ми 3-4 коли на около 500 метра. Уникален автомобил, влюбих се.. :D

 

Браво,бе,колега......Точно във колата ли се влюби,или в собственичката??????Ако е в колата......лошо,хихихихихи:fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:fun: Не бе, стига, наистина.. не можем да кажем на черното бяло, не ми пука че е VW, просто е супер красива не се ебавам. КОЛАТА. :lol:

Трябва да я видиш на живо ще разбереш за какво говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се шегувам....Не е казано,че като сме хондаджии,дай да сме фанатици.....И на мен ми харесва,даже и старото Широко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че темата е за гонки та да попитам нещо ,ей така !!! Един фр е с БМВ 5ца 2ка 160 коня ,голямо прасенце :) Та дали ще има някакъв шанс моята D16Z6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че темата е за гонки та да попитам нещо ,ей така !!! Един фр е с БМВ 5ца 2ка 160 коня ,голямо прасенце :) Та дали ще има някакъв шанс моята D16Z6 :)

......и се почва.......Еми пробвайте бе колега особено сега по снега си победил преди да стартитрате.Ще биеш с малко според мен а и да паднеш-ко ти пука...... Така и така говорим за БМВ 3 2дизел ново изглеждаше-от 130 до 230км в движение Аз с Прелюд2.3.Втек - Ама що реши да се напъва.....?Тва 1.6 отзад дето го имам го спъна савсем..:D Редактирано от M&M

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че темата е за гонки та да попитам нещо ,ей така !!! Един фр е с БМВ 5ца 2ка 160 коня ,голямо прасенце :) Та дали ще има някакъв шанс моята D16Z6 :)

......и се почва.......Еми пробвайте бе колега особено сега по снега си победил преди да стартитрате.Ще биеш с малко според мен а и да паднеш-ко ти пука...... Така и така говорим за БМВ 3 2дизел ново изглеждаше-от 130 до 230км в движение Аз с Прелюд2.3.Втек - Ама що реши да се напъва.....?Тва 1.6 отзад дето го имам го спъна савсем..:D
Хаха аз смятах да слагам 1.3 ама нека първо си я вкарам в ред колата :D.А колкото до "опитайте" имам съединител ролки и ремъци за смяна,не искам да я мъча колата да не се стига до сълзи после :DBMW-то е бензин :D Редактирано от Two

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че темата е за гонки та да попитам нещо ,ей така :D Един фр е с БМВ 5ца 2ка 160 коня ,голямо прасенце :D Та дали ще има някакъв шанс моята D16Z6 :)

Ако е от старите 5-ци, биеш със сигурност! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че има ли нови 5ци :D:D Пепи, докараха новите 5ици, като едно време са! :) Еех де да беше тей!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха :) окуражаваща информация.

Редактирано от Two

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ся доколкото схващам искаш да се пуснеш с БМВ 2.0 5та серия те не са ли 150 коня или вече има 160.Тия 150 коньовите припадат яко от малкия Втек поне 3 коли,че и повече трябвя да му направиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10тина минути ме препарира една Алфа 145. Препарира е силно казано, защото не карах на максимума на колата, но на 3та направо си ме разходи като спрял...предполагам е била 1.7 144кс или 2.0 150кс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...3-та предавка им е много яка а и 145 по бързо се наема от 156 със същия двигател макар и сходни кила да са.Пускал съм се срещу 145 2.0 с доработки и на 3 та ме взима прилично,докато 156-та пада с малко :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fiat Stilo, бая направено, не разбрах точни цифри, освен че е надуто на 1 бар. Ето така изглежда:

 

Публикувано изображение

 

Снимката е примерна (google "stilo tuning") но изглежда едно към едно с тая - явно всички ги правят по един и същи начин основно черния цвят преобладава и си махат емблемите това не знам защо - явно ги е срам, че карат fiat, камо ли stilo.

 

НО ми направи 2 тира :lol: После от летящ беше още по-грозно.. наказа си ме стабилно. А иначе бързахме и двамата, но си разменихме телефони да пием по бира след празниците, и ще разбера подробности, ако на някой му е интересно ще споделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...сгоних се и аз на Коледа с Астра Б 1.6 и паднах с 2/3 коли някъде до 140/150 км/ч.Та значи до 2-ра бях малко пред него на 3-та почна да ми взима полека лека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fiat Punto Sport

 

Публикувано изображение

 

130hp

 

2 коли му направих, не знам нищо за състояние/баране/пипане/назлобване :D Не го познавам момчето, случайно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..Астрата е Ф не Б като бях писал по горе :D

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това 1.6 колко коня е 101 ? Малко ми е странно да паднеш от тоя кош :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди, явно е било Астра Ф ама не 1.6. И да го видя няма да го повярвам как тоя кош 100 коня ще те бие...може да е бил 2-ка C120Xe или да е със много сериозни модове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Астрата ще е била с НЕ или даже с ХЕ че да те бие с толкова . 1.6 ако те бие .... :D :D Ще дойда и аз ще те убия :D

 

В16А2 , много интересни колици намираш да се гониш. Браво :D

 

п.п. пора ме изпреварил. 1.6 и космическа технология да му сложиш пак няма шанс :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Astra F над тези коне няма - C16SE, 101hp или X16XEL Ecotec, пак 101hp, по-мощна Astra F 1.6 няма. И на мен ми е странно да падаш от такъв кош, ако е сток разбира се.

 

Edit: terorista, аз съм в Италия колега, за съжаление само странни коли тука..

Редактирано от В16А2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

X16XEL Ecotec, пак 101hp

 

...този двигател е.Човека каза,че е пилена и е с 1.8 бутала и имаше всмукател от Тигра 1.6 може и друго да е правено той се занимавал с тунинг на атмосферки.Показа ми двигателя ама аз кво им разбирам на Опелите Имал победа на ДелСол 1.6 вти ми каза

 

...между другото съм се пускал с Астра Г 1.8 116кс. и и правя над 4 коли

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазвам правото си да не вярвам :D :D Единствения успешен тунинг на този двигател дето съм виждал е смяната му с ХЕ :D

 

На италианските преследвания има една тигра с "много баран" такъв двигател ... Съмнява ме да бие дори и стокова ВТЙ-ка

 

п.п. то само с бутала не се качва кубатурата :D:)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми това е истината Роман беше там,но нямаше как да снимаме.На 1-ва издърпах с половин кола,на 2-ра бях на една пред него и си викам ще го бия,но на 3-та след 100 започна да ме настига и полека лека да ме изпреварва :D .Приказвахме малко и той каза,че било нормално с по голям двигател да ме издърпва нагоре бил сложил бутала от 1.8 и изпилил блока.Питах го с Астра гси 125 коня дали ще имам шанс и той каза,че ще сме оспорвани.Тогава спомена,че бил се пускал с ДелСол Вти и го бил бил незнам с ква разлика.Искаше да му покажа и моя двигател да видел дали съм едновалка и какво съм правил по колата.Щяха да се псукат с Роман от летящ,но движението стана много натоварено и се отложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола я знам аз, (от Сандански е нали) разпилена е до 1.8 и има дооста модове. Само че пича каза че се е пускал с роман от летящ 60-180 и е паднал с около 2 колип.п. ааа и бил карал със заимни гуми 175/80/14

Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси извънземния опел :D(като ги знам колко са спрели този ще е някакво ОГРОМНО ИЗКЛючение !).1.6 имат 106 коня и 109 коня и този 101 коня(ЕкоШПЕК) ( частите им са заменяеми почти всичките).От едни бутала неможе да стане 1.8 по скоро 1600+ - 1.7 макс) по-вероятно е да е доста сгъстена !(предполагам че е с късатаи м кутия...) това са размисли в реда на нещата :D:).

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и цилиндрите са стъргани

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...реших да издиря ква е тая Астра и намерих ето това за неяhttp://vbox7.com/play:d7fd2730http://vbox7.com/play:6d35f47c на гонката мисля,че имаше и спортен филтър ся не ми се вярва да е 160 коня като е писано но явно доста неща има правено освен всмукатели и изпускатели :D...от Сандански е момчето сега видях поста на Рулмейкъра

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еди , ако е разпилена не се казва паднах от опел 1.6 (щото е смешно) ами от 1.8 :D (което е истината явно). Все едно да строукнеш д13 на 1.5 и после да викаш 1.3 съм .....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D била е 1.6 като е излязла от завода. Между другото той не каза ли какво е правил по нея? Щото по принцип е печен
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка... Аструната е 1.6 Екотек 106 коня, много тежко модван и се пуска на гонки със C20XE-та. Няма нищо чудно, че Светльо е паднал. На нея е останал само надписа ECOTEC и до там. Просто се чудех как ще се разиграе гонката между двама им и докато човека от Сандански е тук. реших да ги сбия. Тези дни мисля да изненадам и други Русенски коли на мои познати :DRulemaker Астрата пада от мен с повече от 2 коли. Днеска ще е с летните си гуми астрата и ще направим клип.

Редактирано от Roman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото той не каза ли какво е правил по нея? Щото по принцип е печен

...еми каза ми,че е сложил бутала от 1.8 и всмукател от Тигра.Ама аз си викам колко да е 110 коня най много пък и тъй ми подметнаха като питах,че била 106.Ма то както вика Роман само надписа останал стоков.Той след гонката ми каза,че е бил ВТИ делсол пича Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как е бил дел сол вти като гледам как се форсира докато и паднат оборотите мога да изпия едно кафе :D.Иначе явно колата е пипната и върви прилично:D.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам как е бил дел сол вти като гледам как се форсира докато и паднат оборотите мога да изпия едно кафе :D.Иначе явно колата е пипната и върви прилично:D.

Ми ако единствения Дел Сол VTI от Русе се престраши най-накрая да излезе на гонка можем да видим дали е вярно. Само дето момчето не иска се гони с никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е лично негово решение :D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички, които ги е страх или не искат да се пускат с този или с онзи, да ми дойдат на гости за 1 седмица да видят какво е да няма една свястна кола да се пуснеш.. После няма да се отървеш от тях ще ти запалят телефона :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..след изглеждането на тоя клип си мисля,че съм се представил достойноhttp://vbox7.com/play:3132c01c ...ебахти Астрата почти с Кадет ГСИ върви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...