Jump to content
Xak3p40

Задни накладки Прелюд 5

Recommended Posts

Колеги, имам задни накладки за смяна - Прелюд 5 , 2.0, 133 коня. Откъде ще е най-добре да си ги поръчам и каква марка ще ми препоръчате? И какво значение има дали ще са с "акустично предупреждение за износване" или с контактен датчик, тъй като досега нямам сработил датчик предполагам, че трябва да са от първия модел?

 

 

П.С. Ако вече има такава тема, съжалявам, но не я намирам Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,накладките на прелюда са с акостичен датчик,незнам да има с контактен.Ако не са ти спешни и можеш да отделиш малко повече парички,си поръчай оригинални отобщите поръчки от америка.Иначе може да си ги купиш от всеки по голям магазин за авто части.Марки много с цени различни,сега карам с оригинални-доволна работана,на стария прелюд също 5ген.купих акебоно уш японски,не си спомням цената но бяха евтини и останах доста доволен.Добре е някой в магазина да тие познат,да не ти набута некой смотани.В евро 07 обикновенно предлагат по няколко марки и цени и избора остава твой

Редактирано от canko79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти намери къде да го пратиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно марката АТЕ какво ще ми кажете, защото двама-трима познати със Сивик ми я препоръчаха..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то АТЕ-то е една от премиум фирмите в спирачните системи, оставало някой да ти каже, че и те не са добри .. :) Обаче е скъпичка марка, за много по малко пари се вземат Брембо, БОШ, Делфи, които почти по нищо не отстъпват на АТЕ и ТРВ ..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то АТЕ-то е една от премиум фирмите в спирачните системи, оставало някой да ти каже, че и те не са добри .. Публикувано изображение

Обаче е скъпичка марка, за много по малко пари се вземат Брембо, БОШ, Делфи, които почти по нищо не отстъпват на АТЕ и ТРВ ..

 

ООООК, ще поумувам още малко и ще ги сменям Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти по нищо , те затова са 2-3 пъти по-скъпи.Как ще сравняваш Delphi с АТЕ или Textar колега ? Кое им е близкото ? Същото важи и за Bosch , Remsa и тн..Това са среден клас накладки.АТЕ , Теxtar , TRW и нагоре EBC са според мен това което трябва да търси колегата ако държи на качество.Ако държи на цена да си купи 1 Делфи и да кара.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех, чак пък 2- 3 пъти по скъпи .. :) 20-30% да, ама пъти е малко пресилено ..Пък и къде вкара и Ремсата при хубавите накладки ? . :D Явно никога не си пробвал Делфи и БОШ и за това толкова лесно ги отписваш от листата, но ако опиташ ще останеш доста изненадан ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да опитвам , нали ги продавам и имам преки наблюдения.Ето ти и малко инфо и слез на земята с тия 20-30% : TRW COTEC задни - 96.00лвFERODO PREMIER задни - 86.00лв.DELPHI задни - 44.00лв.Отделно Remsa са предпочитани пред останалите в този клас колкото и странно да ти се струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...