Jump to content
Николай Димитров

Лампа за гориво

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Имам един въпрос относно лампата за горивото.От много хора съм чувал че моя модел нямат лампа за гориво.Става въпрос за Хонда Сивик 6та генерация 1998г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си че нямаш ? И аз в началото като си взех колата мислех че нямам, но имам! Вижда се при определен Ъгъл на светлината падаща върху таблото ...или ако бенза е към края си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами под определен ъгъл ако става въпрос самият индикатор дето трябва да свети ми стои по-червеникав,но дори когато и резервоара е до половината..не знам вече от колко километра карам в червения сектор лампа не ми е светнала и не знам какво да правя...да отворя освен таблото да проверя да не е изгорял диода?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си лампа модела ама е афиф и ако колата е оставяна без гориво се прецаква. Иначе мисля, че при мен светеше като остават 3 или 4 литра. По едно време почна да прекъсва и ту светеше (само извънградско) ту не, после съвсем изгасна и вече 2 години не съм я виждал:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето ми има лампа на таблото и т.н. .Тествах инсталацията от горивната помпа до таблото и си светна, но явно поплавака ми не затваря веригата и не свети :). В книжката пише как се тества. Махаш задната седалка, капака под нея и проверяваш буксата http://img841.imageshack.us/img841/4481/9600lowfueltest.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<p>Има ли активни тука? </p>

<p>Имам проблем с тази лампа за резервата, резервоара е на половина тя свети та се пръска. Проблема ми е с датчика в резервоара до колкото успях да установя. Някой който е отварял там и знае как се оправя и какво би могло да му е станало да даде съвет, преди аз да съм му разказал играта и срязял кабела за лампата защото постоянно свети</p>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...