Jump to content
Triple "H"

Някакво ограничение без обратна връзка?

Recommended Posts

Публикувано изображение Привет!

Не мога да пиша в "технически .." и " Хонда спорт и тунинг".

Въпросът е защо и не трябва ли нещо като известие от някъде, примерно от музиканти с претенции за модератори, точно в технически?!? Публикувано изображение

Едни от най-големите леваци са музикантите! Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я групата пораснала

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Смяната на статуса на даден потребител не става еднолично, а е резултат от дискусия на модераторският екип.

 

П.с. Ще ви очаквам на някоя среща (седмична/месечна) във София или Враца (където ви е по-удобно) да обсъдим кандидатурата ви.

 

Страшна дискусия сте спретнали, няма що.

Миямото участва ли, Фена или друг, който разбира за какво се пише или знае нещо?!?

Дай пример за това, което твърдиш в "технически ..." и "Хонда спорт и тунинг"! Публикувано изображение

На кого дадох грешно / неправилно / мнение???

Явно всичко е субективно и свързано само и единствено с твоята персона...

Не ходя на срещи. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като мнение +1 Друго към колегата няма какво да допълня . Само ще му дам един съвет : Не се впрягай . От ден на ден форума запада и тези групи / на каквато и аз съм член / само допринасят за това !!! Ама щом така иска / т ...

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И добре , аз да попитам само : Колко време е ограчението , ако не е тайна ? Вече чак забравих от кога съм в тая група . Е сега не мога да видя даже и кой ми е дал минусче - нямам нужните права за да разбера на кой да благодаря :D Всички видове наказания си имат срок . Тук обаче няма такова нещо ... Защо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за да не запада форума с некомпетентни мнения от хора които обичат да дават съвети, без да имат необходимите знания, се стараем да ограничаваме писането на "вредна информация".

...

 

Ехо, дай пример от моите мнения кое е "вредна информация"! Публикувано изображение

Админа, какво ми е нарушението?!?

Редактирано от Triple "H"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да ти давам примери с невярна информация,но със заядливи твои коментари и такива които са спам мога да те затрупам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приютелю, позволи ми и аз да изкажа мнение по темата. Може да си технически грамотен, може да си всичко ама с това отношение няма да стигнеш далеч. Да, лично съм те питал за някои неща и си ми помагал - факт! Благодаря за което.Но поведението ти във форума е неадекватно. Кало пусна тема с въпрос, съответно нямаше конкретни отговори. Метна се на сляпо, снима и обясни резултата от направеното за да е полезен на другите някой ден и ти с цялото си величие дойде и се изсра (без извинение) на метеното. Само за няколко часа преди да реагираме със зачистване на темата беше награден с орицателен вот -10 от потребителите. Сам прецени дали космоса е крив или на ракетата нещо и куца. Няма нужда и да търся други твои подобни мнения. Нужно е само да погледнеш първото мнение от текущата тема. Какво целиш с обидите си? Да седим и да ти пляскаме ли очакваш? Ако познаваше Кало една идея по-добре (въобще ако го познаваше де) нямаше и да ти дойде на ум да се мъчиш да обиждаш махленската. Явно си се филмирал яко и си влязъл в образа на Вендета ама да ти кажа си адски далеч от истината. По-скоро си един друг герой който се бори с вятърната мелница. И не, не се вземат никакви единодушни решения. В интерес на истината предложението да предприемем мерки най-сетне го дадох аз след поредната ти изява. Беше обсъдено и единодушно прието. Повече обяснения не мисля че ти дължи който и да е от екипа. Със здраве.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня и аз нещо, за колегата Triple "H" или Sebulba или може би някой друг "никнейм" който за сега сме пропуснали. По едно време се драчеше с мене (очаквам това да започне отново след това ми мнение), та драги ми колега, за "мултиакаунтинг" изгоряха бая хора, та да ти споделя че ти си следващия :) И за да не ни обвините в пристрастност, комунизъм и т.н. само ще ви кажа че и наш колега модератор, изгоря за същото. Поздрави и го карайте маалко по-полека, няма смисъл да си тровим нервите за глупости.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо, батка, незабележим модератор-чо, ти ако пътуваш някъде няма да стигнеш, а моето отношение е винаги истинско и вярно. Умирам за притворковци и гъзолизци като вас. Смешно е!!!

Голям философ и психолог се извъди. На кой му дреме за отрицателния вот и вашите субективни мнения?!? Публикувано изображение

Дали темата на Кало с безсмислените леки ролки или въпросите към Омбре са допринесли за предприемането на мерките ви?!?

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако леките ролки са безмислени бих желал да чуя мнението ти за стикербомба, спортните топки за скоростен лост и тунинг броните :lol:

Редактирано от no1else
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умирам за притворковци и гъзолизци като вас.

Притворко и смешник си ти бе!! (без извинение) Криеш се зад динамични айпита. Не си написал в профила от къде си. Каня те на седмична/месечна среща да дойдеш да ми кажеш каквото имаш да ми казваш и смишаваш.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Triple "H", какъв ти е ши****я проблем??!

 

Махате "Mr. Компетенция" и няма проблем!

Крийси, не се крия, такива са ми айпитата...Публикувано изображение

Малко съм нервак, сигурно не искаш да ме виждаш?!?

Махни ограничението, батка! Публикувано изображение

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ограничението няма да бъде премахнато,ако продължаваш в същия дух

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Махате еди кво си и няма проблем викаш!?Ами спри да правиш проблеми и ще го махна, виж колко е просто! Това ограничение е сложено с причина. Така че се замисли върху това и след това помоли, тогава може и да го махнем, а може и да не го махнем. Това зависи само от теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...