Jump to content
adolf

гарнитура за глава на хонда сивик d15z8 ?

Recommended Posts

Някой знае ли каква е гарнитурата за глава на VICTOR REINZ за CIVIC D15Z8 ? В каталога им въобще го няма този двигател! Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди седмица ходих да купувам гарнитура за мойта англичанка (д16у3) и ми казаха че няма на Виктор Рейнц.предполагам и за твойта не произвеждат.предлагат на Елринг и КП(Японска)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат нямат за д15з8 им търси за д15з6 те са си еднакви единия е в японка другия в англичанка .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е на ELRING в пъти по добър е от Viktor Reinz поне според моите скромни наблюдения.Провери ли колко е разликата в цената на афтърмаркет гарнитурата и оригиналната такава ?

Редактирано от Soichiroo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кат нямат за д15з8 им търси за д15з6 те са си еднакви единия е в японка другия в англичанка .

Пак ще удари на дърво .. :) Рейнц май нямат метална гарнитура за тези мотори, тъй че ще дава повече пара за Елринг или Стоун, които пък са си много по добър избор ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЮБИ-Ко ми казаха цена към 85 лв за гарнитура на хонда. Хондова гарнитура,шлайф на глава, реглаж на клапани + работа КЪМ 380 лв

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е добра като цяло.Внимавай кой ще шлайфа, надува ,замерва и тнк. главата и другите дреболии.0898565995 Люцкан се казва поръчвам най различни оригинални японски части за нашите коли при него от няколко години.Звънни му и му дай номера на шасито да ти даде цена за оригинална гарнитура на Хонда.

Редактирано от Soichiroo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такава точно и карам D15Z6, но не помня какво пишеше на опаковката. Какъв е проблема да вземе гарнитура за D16Z6 или D16Y8 или друга за д-серия витек?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...