Jump to content
Guest Dragi4

Национална среща 2007г

Recommended Posts

Guest weapon R

koлеги май 4е пропускам най важното-КОГА ще е тази прословута среща.Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

.

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

господа с цялото ми уважение , но трябва да е някоя доста стабилно / като бр. места /понеже видяхте , че в ямбол на една уж *импровизирана срещичка* се събра доста голяма тълпа от фенове и почти да не им намерим място на всичките в 1 хижа и 1 хотел ...арсене , нищо против предложението ти , но с тия 42 стаи май сме за никъде !!! и все пак нека по старите да кажат колко челяд се събира по тия национални ... аз все още не съм присъствал и се надявам тази година да ми е първа и незабравима както се получи в Ямбол !!!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

Здравейте,

 

Аз също съм фен да дойда на срещата... Имам желание и да помогна в намирането на подходящо място. Ще ангажирам близък мой приятел от бранша (туризъм, екскурзии и т.н.), който да даде идеи. Но за да се появят повече предложения от различни хора в клуба (включително от отскорошни членове като мен), трябва да сме наясно какво търсим, демек - да дефинираме от какво имаме нужда...

 

Доколкото аз разбирам от досегашните дискусии по въпроса и инфо-то от предишните срещи, става дума за следното:

 

Време и период на провеждане

- юни 2007;

- дълъг weekend (т.е. петък вечер, събота и неделя) - 1/2 нощувки.

 

Местоположеие

- Централна Южна/Северна България;

- в близост (на не повече от 30-40 км) да има писта;

- за предпочитане - "китно местенце" - я с баири наблизо, я с езереце или нещо такова... където да може човек да пообиколи с кеф.

 

Хотел/станция/хижа

- евтино, но прилично място за приспиване... тоест - чисто, с баня и тоалетна в стаите;

- ще се ангажират минимум 100 легла (ориентировъчно 60 стаи?) + прогноза за 150 или дори повече легла;

- за предпочитане - с възможност за заформяне на вечеринка на открито (барбекю и т.н.).

 

 

Та - това ли са параметрите на търсеното "нещо"? Мисля, че ако те са ясни, ще се появят повече предложения.

 

Още нещо - например за пистата аз лично не знам къде има подобни съоражения... Та - добре би било феновете на гонките с повече познания да споделят точките в България, където ги има... защото ако наличието на такова нещо наоколо е необходимо условие, тогава трябва да се имат предвид като ориентир.

 

HTH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Хм,що ми се струва,че ще стане като миналата година :D Много мераклии и накрая 25-30човека едвам се събрахме :rolleyes: .Та голяма еуфория и ....нищо :D ,то пак беше весело ама къде са 100,къде 30 човека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Здравейте,

 

Аз също съм фен да дойда на срещата... Имам желание и да помогна в намирането на подходящо място. Ще ангажирам близък мой приятел от бранша (туризъм, екскурзии и т.н.), който да даде идеи. Но за да се появят повече предложения от различни хора в клуба (включително от отскорошни членове като мен), трябва да сме наясно какво търсим, демек - да дефинираме от какво имаме нужда...

 

Доколкото аз разбирам от досегашните дискусии по въпроса и инфо-то от предишните срещи, става дума за следното:

 

Време и период на провеждане

- юни 2007;

- дълъг weekend (т.е. петък вечер, събота и неделя) - 1/2 нощувки.

 

Местоположеие

- Централна Южна/Северна България;

- в близост (на не повече от 30-40 км) да има писта;

- за предпочитане - "китно местенце" - я с баири наблизо, я с езереце или нещо такова... където да може човек да пообиколи с кеф.

 

Хотел/станция/хижа

- евтино, но прилично място за приспиване... тоест - чисто, с баня и тоалетна в стаите;

- ще се ангажират минимум 100 легла (ориентировъчно 60 стаи?) + прогноза за 150 или дори повече легла;

- за предпочитане - с възможност за заформяне на вечеринка на открито (барбекю и т.н.).

 

 

Та - това ли са параметрите на търсеното "нещо"? Мисля, че ако те са ясни, ще се появят повече предложения.

 

Още нещо - например за пистата аз лично не знам къде има подобни съоражения... Та - добре би било феновете на гонките с повече познания да споделят точките в България, където ги има... защото ако наличието на такова нещо наоколо е необходимо условие, тогава трябва да се имат предвид като ориентир.

 

HTH

цитирам цялото мнение, понеже е абсолютно точно и актуално, допълвам само че до сега на такива мероприятия се събирахме 60-70 души, не мога да кажа със сигурност колко ще бъдем този път, но 100-120 мисля че е разумна цифра, с оглед на увеличената численост на феновете във форума!!! но поне 50 места в резерв наблизо не биха били излишни :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamoni

ако 6те и в Руманиа да е сбирката аз сам с вас колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Твърдо съм ЗА крайбрежието палатки,бунгала бол цени на нощувки-евтини хапка пийка на тиферич кеф ти е пльоснеш се в морето :angry::bg: това е моето мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

май ще стане пак миналата годинагледам дата пусната за срещата / лошо няма /всеки предлага къде ли нено никой не се е нагърбил да направи 2-3 курса до некое от тия места и да разбере за какво точно става дума , че да имаме точно инфо за цени , легла и т.н. някой трябва да поеме отговорност - иначе нищо няма да стане :angry: мнения от рода на "да съгласен съм за морето" , "искам на балкан" и т.н. не са ни от полза ... добре айде на морето ще е - къде на морето ? кои са тия евтините бунгала , места за паркиране бол и т.н. ? точно място ? точни цени ? съгласете се , че няма да дойде някой от клуба на трабант примерно да ни каже - ето това място , тази хижа/бунгала са за вас , цените са такива - ходете там.вземете се в ръце - аз немога да се хвана от Ямбол да отида примерно до София да проверя къде е най-евтино , най-комфортно , най-широко и т.н./ за справка - за срещата на Бакаджика с Бенджи се качвахме поне едно 10-15 пъти преди да бъде всичко нагласено що годе както трябва /ако за нещо съм в грешка поправете ме.Благодаря за вниманието.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Здравейте,ако е за Хисаря, аз съм от Търново и мога да отида до Хисаря да проверя. Решете и ако има единодушие за там заминавам и ще пусна инфо.Няма да е лошо ако се пусне и една анкета за мястото - като гледам има доста предложения вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Вчера питах един колега, член на клуб Алфа Ромео, и на италфеста целия клуб почти са били в някакъв хотел Сарай, близо до Калояново. Хотела бил 4 звезди, имал голям паркинг, голям ресторант и цените били прилични. Само не знам за колко места е. Резервирали са целия хотел предварително и цената на нощувката май беше 20-23лв. Аз не знам дали ще успея да доида на националната, но ако има интерес мога да го накарам да вземе телефон на управителя за да се говори с човека за конкретни оферти.П.С.Мисля че и някъде из www.clubalfaromeo.com имаше и снимки на хотела, ама сега не мога да намеря темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо ми се вижда , че няма мерак за национална среща ...да вземем да се откажем ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest radio_manbg

абе ще се прави ли национална или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти побърка ли се?естествено че ще има национална, даже до няколко дена ще ви кажа и къде ще е ;)не се обиждайте, ама няма нужда от предложения. поне това се доказа няколко пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Вижте сега,на Жребчево миналата година мисля нямаше недоволни.Изкарахме си добре,в средата на страната е,на 30 км.е Сливенската писта/за състезателите/има прекрасна природа/за останалите.Битовте условия и цените са доста прилични.Та мисълта ми е защо да сменяме местото след като там сме били доволни,утъпкана пътека е и има за всеки това което му харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Вижте сега,на Жребчево миналата година мисля нямаше недоволни.Изкарахме си добре,в средата на страната е,на 30 км.е Сливенската писта/за състезателите/има прекрасна природа/за останалите.Битовте условия и цените са доста прилични.Та мисълта ми е защо да сменяме местото след като там сме били доволни,утъпкана пътека е и има за всеки това което му харесва.

Yessss!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега,на Жребчево миналата година мисля нямаше недоволни.Изкарахме си добре,в средата на страната е,на 30 км.е Сливенската писта/за състезателите/има прекрасна природа/за останалите.Битовте условия и цените са доста прилични.Та мисълта ми е защо да сменяме местото след като там сме били доволни,утъпкана пътека е и има за всеки това което му харесва.

Най-накрая едно сериозно и приемливо за всички предложение :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм за,стига да се уто4ни и датата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре ве още няма ли дата та да заспя спокойно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега,на Жребчево миналата година мисля нямаше недоволни.Изкарахме си добре,в средата на страната е,на 30 км.е Сливенската писта/за състезателите/има прекрасна природа/за останалите.Битовте условия и цените са доста прилични.Та мисълта ми е защо да сменяме местото след като там сме били доволни,утъпкана пътека е и има за всеки това което му харесва.

Най-накрая едно сериозно и приемливо за всички предложение :cool:
...еми аз го казах още на:

Jan 25 2007, 11:45 AM

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ли прав.Нормално ли е да задоволява местото напълно нуждите ни и да продължаваме да ровим като кокошки каде да се съберем.Местото го има-човещтина нема както казва един съклубар.Нека се съсредоточим върху датата и самата организация а не да се местим като пръдливи.Искам недоволните от миналата година да кажат какво не е било на ниво и защо се търси поредното никому неизвестно мести.Или просто за спорта си чешате езиците.Хисаря о.кКакво ще се случи по различно на Калояново от това ако си трошите бегачките на Сливенската писта.А скара ще има ли каде да се направи,легловата база добра ли ще е ,цени,и тн.Всяко ново место крие неизвестни.Та това е въпроса какво искаме всъщност.Сбирка или ..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Ако няма други предложения,да решаваме за датата и да правим резервация от по-рано,за да не стане като миналата година дърво на датата,която бяхме определили ,та се наложи да я сменяме :) Определено Жребчево си остава удачен вариянт,мястото е супер,базата е на ниво,ако и Хондаджии дойдат ще стане купона :P Подклуб "Параход" да организира нещата с Пещерска и "Гацо Бацо" :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) И аз съм за :P , а подклуба "Параход" ..ще е много силен като присъствие хахахахах :P внимавай и ти да не минеш към наш'те

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дата: 8,9,10 юниМясто: Язовир "Жребчево"Да се пуска тема за записвания.няма смисъл от повече овъртания и мотаници .за да няма после пак коментари от сорта "ама много късно го решихме" , "последно коя дата?" и т.н.ако някой има телефона на базата да звънне да говори или да го пусне тук ако трябва да аз ще се обадя и ще отида на място за да е всичко сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , мястото го решихте , датата също , а какво ще правим там решихте ли ? Не мислите ли , че нещата са малко по-сложни по една организация на национална среща , а именно какво ще се прави и т.н. Примерно до кам обяд следобед се събират хората и хайде на софрата и рикията :D , на следващата сутрин изтрезняване и после ходене на писта Сливен , там каране на свободна воля / драг / обиколки и т.н. . За нещо такова говора , защото просто едно събиране за унищожаване на митични количества алкохол и салата :D Молбата ми е някой с нещо подобно да се нагърби или поне аз ако организирах срещата щях да го нарпавя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Matheo

Здравейте, обаждах се в хотела на Жребчево, за датите които са избрани засега няма никакви резерваций. Като казах за какво става въпрос, хората се сетиха - с добри чувства :D и казаха, че по принцип няма проблем. Проблема е че местата са само 70, а май няма още списък на желаещите. За съжаление, съм нов в клуба и не съм присъствал миналата година, но тази със сигурност съм там.Тел. на станцията е / в Сливен е управлението така, че няма нужда да се ходи на място/ 044/622414

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Дата: 8,9,10 юниМясто: Язовир "Жребчево"

Очертава се страстна седмица :D На 4-ти сме на стадион Локомотив да тръскаме глави на IRON MAIDEN! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest maskata

И аз съм за Жребчево, миналата година беше доста добре и местата стигнаха, а пък и всичко си има кеф ти риба, кеф ти писта, кеф ти басейн, кеф ти ЧОЧКО :D Затова според мен мястото е ясно само трябва по с време да се уточни датата за да може и урганизацията да стане по добра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

управителния съвет от 1-2 седмици обмисля въпроса и всичко е на 98-99% решено, ма като не щете да се кротнете още малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

управителния съвет от 1-2 седмици обмисля въпроса и всичко е на 98-99% решено, ма като не щете да се кротнете още малко :)

Мераклий ! Ко да ги прайш ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

единствения проблем на Жребчево е липсата на повече места за спане и базата ще се окаже малка, но проблема не е лесен и малък............. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,мога да предложа друго място!Става дума за Карандила край Сливен!Има доста бази и хотели горе пък и е по близо до пистата!Има голям хотел който може да събере доста хора с голям ресторант и паркинг!Мога да разпитам за датите но не мога да се нагърбя с цялостна организация тази година по простата причина че съм много зает и вероятно до месец няма да съм в Сливен и дори ме съмнява че ще мога да присъствам на срещата!Ако имате интерес мога да разпитам.В гугъл има доста инфо за месността и хотелите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото просто едно събиране за унищожаване на митични количества алкохол и салата :)

На две поредни срещи само това се прави и мисля,че няма кой да се оплаче :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

защото просто едно събиране за унищожаване на митични количества алкохол и салата :)

На две поредни срещи само това се прави и мисля,че няма кой да се оплаче :)
Айде прибави и висококото ниво адреналин натрупано на пистата и омирисаните ти дрехи и мозък на бензин и гуми и си помисли кво ще е чувството :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tqdorov

na4e posledno 8 9 10 iuni jreb4evo.bihte li mi kazali nqkoi ot kluba v pld 6toto sam nov i ne 4atkam o6te mnogo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

ще те помоля да пишиш на кирилица,да си оправиш профила като го попълниш от каде си и като си оправиш грешката (sivic)-пише се CIVIC :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Нещо няма голям интерес към тази тема....вярно е, че до тогава има време все още, но все пак доста малко се говори по въпроса...поне според мен :thumbs1: 1net беше казал да изчакаме малко да се реши със сигурност, но какво стана в крайна сметка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...