Jump to content
MAD DOG

Мнения за таблети

Recommended Posts

Здравейте.Дайте идеи какъв точно таблет да взема.Нещо което не е безумно скъпо,да е здраво и да върши работа.Ще се ползва да играе игри на този етап.Не е необходимо да е върха на сладоледа.Моля споделете кой какво е ползвал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важно е да кажеш какъв ти е бюджета и колко голям искаш да е екрана.Бих ти препоръчал Nexus 7. Предимствата му са че е nexus - Получава първи ъпдейтите за Android и за по-дълго време и още при самото си пускане беше най-добрия цена / качество таблет на пазара. Минусите му са че е 7 инча, но пък би трябвало и Nexus 10 да ти върши работа в такъв случай.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Nexus 7. Имам нашия от почти година, когато дълго рових из всякакви форуми, преди да взема решение за покупката. Действително си беше номер 1 откъм цена/качество и съм много доволен.Недостатък е единствено невъзможността да се използва външна памет, което се решава с преходник microUSB=>женско USB и приложение, което струва около 5-10лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз биг те съветвал да си вземеш китайски таблет за 100-150 долара от http://www.aliexpress.com/category/100005062/tablet-pcs.html, защото в опита ми - хората се кефят да си вземат таблет и след 2 седмици той седи и събира прах. Ако си убеден, че случая не е такъв, тогава Nexus 7+ е наистина прекрасен вариант.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също взех Нексус 7 още преди половин година и съм много доволен. Ако не ти идва малко повече буджета, тъй като е 500-600 лв. То той е най-добрия вариант според мен. Ако смяташ обаче, че просто ще му се порадва само месец и ще го захвърли някъде, по-добре му вземи някой китайски (има доста варианти около 100-150лв).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

насочи се към китайски :) но с голям дисплей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 седмици взех на майка ми таблет. Искаше ми се да е с windows 8, но такива с 3G бяха много скъпи. В крайна сметка и взех андроид на самсунг от САЩ и е добре. Лично мен ме дразни андроида като система, защото има лаг и бъгове.Та съвета ми е - ако хлапето не му трябва 3G, купи му един windows 8 tablet. Ще останете очаровани. По-бърз е, по-стабилен, "по-цветен", а за игрите много по удобен с дирекна връзка към уиндоски компютър и прехвърляне на разни игри и прочие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам, колко е голямо хлапето, обаче ... моето е на 5 и половина.Гоня я от десктопа, тя хваща ipad-a на майка си. Гонят я от него, тя отива на SGS-а (2-ка на майка й, 3-ка моя). После отначало. Ако я оставя може така цял ден. Само игри и ю-тюб.На брат ми хлапето (11 г.) от нова година насам сменява втори дефектен китайски таблет.Та в тоя ред на мисли, избери качеството пред цената :cool:Понеже не съм фен на таблетите, просто не ми е нужен, не мога да ти препоръчам марка и модел. Иначе съм пристрастен към Самсунг.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хлапето е на 7 и половина.Не е пристрастен към това,все още го опазваме от компютроманията във всякакъв вид.Просто скоро игра на такова нещо за първи път и му хареса.Мисля да е нещо нискобюджетно защото е все пак дете,може да го повреди по доста начини а не мога да си позволя да прежаля тия кинти с лека ръка.Значи момчета все пак ще е вероятно китайка...благодаря за отзивите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо не му купиш комп ? Настолен..

Вече не е малък, ще се оправи и научи.

Таблетите разглезват. Ако гръмне хард, лесно. Ще спестиш доста пари от смяна на екрани...

Личен опитПубликувано изображение

Edit: А децата привикват и търсят таблета или телефона по всяко време; да това е начин да се спасим ние за полвин, един час.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...