Jump to content
paRADOx

В Пловдив има ли бързи?

Recommended Posts

Здравейте колеги от град Пловдив. Има ли бързи Хонди по вашия край? :)Ако има - директно ги слагайте на старта, защото ние от София ви предизвикваме да ни заведете да се позабавляваме (и да си сверим часовниците) на ваша територия .Утре вечер (28 юни - петък) идваме в Пловдив!Дайте предложение за място и час. :)Поздрави от агресивната софийска група.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам едно синьо ВТ дето ще те натупа :lol: :lol: :lol::rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах това ми хареса.по нашия край има бързи,но не са много отзивчиви.ако искате заповядайте на мястото за седм. срещи.незнам колко хора ще дойдат,но аз ще гледам да се появя,въпреки че колата ми е след удар и не е готова.старт няма да откажа на никоѝ.даже ще ви вода на якото място за дръпки.дано да се вкл.и други колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за утре вечер. Къде е това готино място? Ние сме от бързата софийска група в Хисар ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли нещо тази вечер на мястото на седмичната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вас зависи по дяволите! :)

Ние сме в Хисар група от 2-3 Хонди и ви предизвикваме на ваша територия, а вие смишавате. :D

 

Очакваме вашият отговор.

Без лоши чувства.

Просто спортна злоба. ;)

(Аз съм само говорител на нашата група.Публикувано изображение Не ме нападайте)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавни битки ви пожелавам аз :) and Race for Fun

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги .. до пистата ще има хора на палатки от Пловдив :) заповядайте там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте нехора. Заеби!Кажете къде да се съберем тази вечер в Пловдив да покараме......утре ще караме цял ден.....!!!!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има хора към 7-7и30 и имат мерак да покарат,ще ви вода.сега неискам да пиша къде е точно.само там не са почнали да идват куките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало от София дойде онзи ден,Пепо от Балчик за да направим по 1-2 гонки,Софиянци са ви на гюме няма кой да се престраши ли :blink:/>/>пп Да се смята за подстрекаване :lol:/>

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абееее еййй Вие наистина ли сте такива мишоци...?????..дошлисме Ви на крака от София и Вие неиската да ни поканите и да ни заведете някъде да направим по една две гонки....????Вие сте ебати негостоприемните....засрамете се и дайте координати и час на мястото на което ще ни заведете.....

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1:0 за София

(служебна победа)

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ми кво да ви кажа колеги?! Имаше много бързи хонди в Пловдив ама на всичките им сложиха АГУ-та,щото нямат парички за бензин момчетата и сега не са толкова бързи и сигурно ги е хванало страх от вас! ПОЗДРАВИ!!!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее.. Аз можеше да ви послужа за боксова круша... хем не съм с АГУ.... :):) Ама петък ескортирах Йосиф до изхода за Хисар... ПРед свършен факт разбрах за това.. Можеше да ви погледам габаритите отзад един два пъти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ми кво да ви кажа колеги?! Имаше много бързи хонди в Пловдив ама на всичките им сложиха АГУ-та,щото нямат парички за бензин момчетата и сега не са толкова бързи и сигурно ги е хванало страх от вас! ПОЗДРАВИ!!!/>

Е на едната нали и свалиха газовата да може да върви, ама пък започна да им се спи :P:D :D :D
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'rulemaker' - И твоята кола я видяхме всички колко е бърза. Поне не смиши като всички останали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@'rulemaker' - И твоята кола я видяхме всички колко е бърза. Поне не смиши като всички останали...

близо ли е до 16.0 или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@'rulemaker' - И твоята кола я видяхме всички колко е бърза. Поне не смиши като всички останали...

Ми мойта върви точно колкото си знам. 16.0, а иначе аз не съм от Пловдив, ако бях щях да мина да покараме Редактирано от rulemaker
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е, че дойде и не се покри ами застана на чертата. Колата му върви добре за това което е всъщност. :)

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...