Jump to content
ianiovski

Изпотяване на стъклата на климатик

Recommended Posts

Колата е Кончерто , вече за 2-ри път ми се случва за това лято като карам на климатик пускам да ми духа срещу мен и в краката .Обаче на другия ден стъклата са ми мазни все едно са потни ,а по време на карането с климатика не се запотяват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измий стъклата отвътре с препарат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее бях ги измил тогава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирай климатика малко преди да паркираш колата и да я заключиш или просто проветрявай, за да излезе студения въздух от купето, и проблема ще изчезне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам и влагоуловители от Бриколаж.Не знам но за 4 месеца зимата се напълниха с вода на макс :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам 5та седан и при мен се получава същото нещо като при колегата , даже леко като мазно стои . Може би се дължи на това че нямам филтър на купето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да то и при мен са мазни ,но седят като изпотени и това на всички стъкла не само на предните . Ще пробвам това с отварянето на вратите дето колегата каза .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си и филтъра на купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах дупка отдолу на купето и ми събираше влага под изтревалката и миришеше страшно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изолирах е и се оправи нямаше такива гриши повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега филтрите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи моето купе няма филтри , има 2 канала за въздух в краката на пътника от пред в дясно и под чистачките . И двата са си отпушение проблема обаче не е само когато съм на климатик ....... сега изолирахме парното и ще карам така да видя дали пак ще се замъглят .П.С. Интересното е че когато пусна парното не се замъглява . Пробвах да карам 2 седмици без климатик и без парно то и в това време не ти трябва де ,но леко по-леко се замъглиха пак . Може ли да е нещо от жегите и ароматизатора когато съм затворил прозорците на колата и е на слънце ?

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...