Jump to content
ranko57

Мултимедия.

Recommended Posts

Здравейте ПРИЯТЕЛИ от форума.Някой може ли да ми подскаже.Търся си мултимедия за ЦРВ-то.ТВ,ДВД,Дж.ПиЕС,с камера за заден ход.Много не съм наясно.Може някой повече да разбира.Разглеждам ги в сайта,оригинални,но много скъпи.ИмА ЕДНИ КАТО СД-та.Изскача екран.Но дали стават за това което писах?Някой може ли да ме светне,или даде съвет,или нещо подобно да се намери.?Ще бъда благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ПРИЯТЕЛИ от форума.Някой може ли да ми подскаже.Търся си мултимедия за ЦРВ-то.ТВ,ДВД,Дж.ПиЕС,с камера за заден ход.Много не съм наясно.Може някой повече да разбира.Разглеждам ги в сайта,оригинални,но много скъпи.ИмА ЕДНИ КАТО СД-та.Изскача екран.Но дали стават за това което писах?Някой може ли да ме светне,или даде съвет,или нещо подобно да се намери.?Ще бъда благодарен.

А можеш ли да кажеш за какво CRV че има разлика в диагонала на навигацията.Аз си внесах такава каквато искаш и мога да ти дам някои насоки :dry: .Ако имаш път към София можем да се видим и да ти я покажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ПРИЯТЕЛИ от форума.Някой може ли да ми подскаже.Търся си мултимедия за ЦРВ-то.ТВ,ДВД,Дж.ПиЕС,с камера за заден ход.Много не съм наясно.Може някой повече да разбира.Разглеждам ги в сайта,оригинални,но много скъпи.ИмА ЕДНИ КАТО СД-та.Изскача екран.Но дали стават за това което писах?Някой може ли да ме светне,или даде съвет,или нещо подобно да се намери.?Ще бъда благодарен.

А можеш ли да кажеш за какво CRV че има разлика в диагонала на навигацията.Аз си внесах такава каквато искаш и мога да ти дам някои насоки :dry:/> .Ако имаш път към София можем да се видим и да ти я покажа
От Сливен съм.Нямам път натам.А ЦРВ-то е първа генерация.RD1.Ими едни СД-та,откъдето изскача екран.Но не знам дали стават за нашите.Искам да има възможност за камера за задно виждане,при пъркиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За първа генерация нямам идея колко е диагонала.Ако имаш място за двоен дин си лесен.Почти всички нови модели имат вход за камера.Търси си да е с цифрова телевизия защото аналоговата я спират вече.Има доста намалени модели които са с аналогова така че внимавай ;)/> Телевизия в града не се надявай да гледаш добре (поне в София е така) има много смущения от сгради,жици,GSM и т.н.С цифровата още не знам как ще е.Добре ще е ако можеш да го пробваш как работи, защото има модели които са с много слаби процесори и софтуера и навигацията доста се бавят.Ползвах няколко месеца едно на което тъча беше отвратителен.Сантиметър в ляво сантиметър в дясно за него нямаше значение.Ужас.И накрая но не на последно място...звука.Как свири ще разбереш едва когато го монтираш в колата.....за съжаление тогава вече е късно:)/>В общитя случай в това отношения скъпите модели на Pioneer и подобни напълно си оправдават парите.Моето китайче не свири лошо но в сравнения с оригиналното разликата си се усеща.Успех с избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенев, я му качи една снимка на твойто "китайче" , пък сподели и цената - ако искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблет 7",към стандартно аудио с AUX вход,USB камера и Андроид 4.2 и си в джаза с интернет даже.И аз се забавлявах с разни оригинални мултимедии докато ми писна.Сега съм с половин терабайт музика и гуугъл мапс. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблет 7",към стандартно аудио с AUX вход,USB камера и Андроид 4.2 и си в джаза с интернет даже.И аз се забавлявах с разни оригинални мултимедии докато ми писна.Сега съм с половин терабайт музика и гуугъл мапс. :D/>

Намерих един двоен дин,сигурно китайче,като оригиналното за Хонда Црв.850 лв.Със всичките му екстри.Но умувам.Не съм поръчвал по интернет и се страхувам.Наистина ,дайде някаква снимка ако могже,да видя как изглежда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркони ще сложиш ли някоя и друга снимка, да погледнем как изглежда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенев, я му качи една снимка на твойто "китайче" , пък сподели и цената - ако искаш.

Ще кача снимки утре, че трябва да го щракна.На мен ми излезе 740 лв с доставката от DHL до БГ.Същото в БГ беше 1150 лв. Поръчах си го от някакъв сайт (ако някой го интересува ще поровя да видя кой беше) Ако някой е решил да си внася сам да има в предвид че тези неща имат мито.Мисля че беше 9% но това е по спомен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенев, я му качи една снимка на твойто "китайче" , пък сподели и цената - ако искаш.

Ще кача снимки утре, че трябва да го щракна.На мен ми излезе 740 лв с доставката от DHL до БГ.Същото в БГ беше 1150 лв. Поръчах си го от някакъв сайт (ако някой го интересува ще поровя да видя кой беше) Ако някой е решил да си внася сам да има в предвид че тези неща имат мито.Мисля че беше 9% но това е по спомен.
Ами това за което говоря по-горе,е 850 лв.Ти говориш за 740 лв.с 9 процента мито идва на тази цена.Ще чакам снимките да ги видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Това са няколко снимки.Не е върхът на сладоледа но за тези пари върши работа.Markony,пусни да видим как е станало с таблета че ми стана интересно.

post-910-0-09042000-1371814815.jpg

post-910-0-84639800-1371814822.jpg

post-910-0-95997500-1371814927.jpg

post-910-0-53176200-1371814937.jpg

post-910-0-90711600-1371814953.jpg

Редактирано от tenev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е бе, какво не ти харесва?Връзва си се визуално, е за качеството-ти си знаеш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е бе, какво не ти харесва?Връзва си се визуално, е за качеството-ти си знаеш!

Добре е.Аз малко се втелявам за свиренето защото го сравнявам със стария ми PIONEER.Но като го сравня с други си е направо супер.Върши ми идеална работа.Сега се замислям да го сменям защото спират аналоговата телевизия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е бе, какво не ти харесва?Връзва си се визуално, е за качеството-ти си знаеш!

Добре е.Аз малко се втелявам за свиренето защото го сравнявам със стария ми PIONEER.Но като го сравня с други си е направо супер.Върши ми идеална работа.Сега се замислям да го сменям защото спират аналоговата телевизия.
Поръчах си от Англия Двоен дин.Пасва на мястото където е конзалата.Много екстри .Ще го видя.Още не е пристигнало.Но и то има аналогова тел.Нещо не може ли да се направи,да хваща и цифрова.И как за свържа камерата за заден ход с монитора.Има 3 кабела камерата.Единият с кабелче за фарчето на камерата за нощно виждане,единият е за свързване с монитора,но има един трети който е като за свързване към задна скорост,като фарчето.Когато включиш на задна светва фарчето,и би трабвало другия кабел да е захранване за камерата.Някой знае ли.???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пусна през седмицата ,че Хондата е по морето.То няма нищо за гледане де ,но като нямаше място една докинг станция за таблета и заспива.За съжаление Тия "оригинални навигации" имат огромни проблеми,ако искаш да ползваш мултимедията за нещо повече от аудио.Нямат поддръжка ,ъпдейти,фирмуера им е ограничен,качеството на аудио-частта е отвратителна,цената им е 3 пъти по-голяма от съдържанието.Естествено всеки да си кара както иска,но китайче в колата ми седя само 1 ден и излетя в продавалника.Върнах си стария Алпин,все пак навремето струваше 1000 лв и добавих един читав таблет.За сега най-доброто отношение цена /качество си остава Асус Нексус 7.<който пак има проблем с звука,но интересното идва с един УСБ-хъб.Там вече си закачаш кавото ти дойде на акъл.Сега съм с външна аудиофилска звукова карта,ползвам 2 навигации-Айго и Гуугъл мапс,Не ползвам задна камера ,щото все още карам и паркирам добре,но не никакъв проблем да се добави дори и принтер.Блутут адаптера си е в гнездото постоянно да си гледам Тримовете за ГИ.Изобщо си местиш офиса в колата.С китайчето остарявах докато се случи нещо,работеше адски бавно,може би затова се замислих за алтернатива с 4 ядра...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теньо, кога ти остава време да гледаш и TV в движениеПубликувано изображение/>?

 

 

 

Markony,

 

Ако е възможно да споделиш как точно става връзката таблет - стандартно аудио /разбирай фабричното аудио на ЦР-В/ и каква е функцията на този USB - hub. Може на лични, но предполагам и на колегите ще им е интересно. Таблет имам /Galaxy Tab 2, 16GB/, но не разполагам с време да разглобя аудиото и да експериментирам.

Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия вариант е директно от изхода на слушалките към входа AUX на автомобилното аудио.Втори вариант с БТ връзка,ако ресивера в колата има такава възможност и трети вариант с вуншна звукова карта,т.нар USB Audio DAC.Разликата в в това кой декодира МП3-ките и как.В таблетите обикновено има среден клас преобразователи.Затова съм предпочел да ползвам външен декодер.Сигнала от декодера най-често е 2 чинча и може да се вкара в входа AUX на радиото,В смесител,ДСП или директно в усилвателя.USB даковете започват от 50лв и свършват некъде към 10к :)Пример ще дам също:http://www.behringer.com/EN/Products/UCA202.aspxhttp://prodavalnik.com/prodava-usb-dac-ve-usb-zvukova-karta-model-varna-i15594153За съжаление трябва първо да се прочете и провери възможността за подръжка на външно ЮСБ устройство от таблета/телефона.Конкретно за всеки отделен случай,съвместимостта трябва да се провери.С подходящия кернел/ром таблета/смартфона си има стандартно ЮСБ,което с един прост хъб може да подключи всичко което се сещаш на ЮСБ.мишка ,камера,клавиатура,принтер и т.н.Не съм запознат лично със самсунг,но по форумите има доста информация.В тоя век на електроника,като средностатистически модерен човек ми е странно да натискам копчета в колата докато карам.ВОЙСконтролите работят перфектно на български/изненадващо за мене/,но на практика,само като псувам Гуугъл ме игнорира.....На практика навигацията и медия плеъра като се управляват с глас,друго не ти трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към, Marcony:Още по-полезно би било да направиш един видео клип, в който нагледно да представиш функционалността на твоето решение с таблета. Ще ти бъда благодарен!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...