Jump to content
Mitrovich

JapFest 2013 (Японски автомобилен фестивал 2013)

Recommended Posts

Поредното съпътстващо мероприятие обявено официално за съботния ден е Рексомания 2013 (forum link)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата и класовете са обновениhttp://japfestbulgaria.com/Program/program.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите медийни партньори на събитието са:

post-14129-0-39128000-1377771226.jpg

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До кога е крайният срок за записване и може ли да участва всеки който пожелае?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записването става на място, като няма ограничение в боря на участниците в определен клас. Могат да участват автомобили от всички японски марки.

 

 

тук можете да намерите програмата и класовете: програма и класове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно мероприятие междудругото,а именно:Първа национална Прелюд среща.;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли колко ще се заплаща за участие в отделните дисциплини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените за билетите и такси участие са качени на сайта, ето линк:http://japfestbulgaria.com/Program/program.html

Редактирано от Mitrovich

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дойда да си чупя колата за кефа на семкаджиите и на всичкото отгоре да плащам... т'ва няма как да стане, ше чопля семки и аз.

  • Нагоре 1
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените за билетите и такси участие са качени на сайта, ето линк:http://japfestbulgar...am/program.html

За драг пише 10лв. а никъде не пише от колко и кога.....:D/>
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах от регламента дали може двама пилоти да карат с една кола в два различни класа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може. Една кола се записва за даден клас и повече не може да се сменя класа по време на феста. Целта е да не се гледат едни и същи бързи коли във всички класове. На всички ни е ясно че коли от клас "А" та дори и "мини" могат да дават времена на Калояново равностойни за клас "Ц". За да се избегне създаването на редица правила, постоянни ограничения и неудобства на хората се стремим всичко да е простичко и да се забавляваме. За хората който държат да има точен правилник с ограничения и пр. си има професионални и аматьорски състезания с награждавания, класирания, наградни фондове, технически комисии и т.н. А и винаги можете да си сравните най-добрите обиколки и да разберете кой е по по най :P Друго пояснение е че таксата за участие се заплаща за участник, а не на автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко, че няма да успея да докарам интеграта, мотора няма да е в коша още до тогава :( Ще се постарая да дойда все пак.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам в неделя да ида да дам малко газ а пък квото ще да става :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колегa от София дa е решил лудaтa идея дa иде нa 21 (съботa) и същия ден дa се връщa към София вечертa? ... a дa и дa имa едно свободно място.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой от Старозагорска област, който да ходи към феста?Няма да успея да дойда, а трябва да се вземе една ск.кутия.Ако някой може да помогне да пише на ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя в неделя за целия ден и се прибирам вечерта. Имам 2 места в колата. Тръгвам от София рано сутринта и се прибирам когато всичко приключи. Ако някой има нужда от транспорт да ми пише :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялата 4-ка много радва,много добре стои и върви,окачването какво е? Червения Рекс Б16 защо не участва в Италянското,да понаруши габровското преследване,че те нямат конкуренция и си мислят,че са номер 1?На Симеон колата какво се прееба,аз заради нея се разкарвах от Кз,да я гледам :(

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се малко Hondafest :D , ама нищо, беше добре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,Плейър,неска ви видях колите и твоя Прелюд и на Илчо сивика,зяпах,никъде не ви видях бе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние се шлаяехме с Желязко по цялата мера. :lol: При тоя, при оня... и те така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един мармот завива б16 в калник от ЦРХ. :D :D Честито на колегите, организацията беше слаба не ми хареса, на последната национална хонда среща беше в пъти по добре :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре! Максимално се изкефих на много неща, макар че само гледах :ph34r: Поздрави за първите места, чевения рекс ме изпълни на макс!!!линк със снимки, не всички, но повечето.. надявам се че работи :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво конкретно не ви хареса в организацията, за да може да се вземат мерки да се оправят тези неща?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, тука е станало като в БФАС-то ,заеби :D/>/>

Много си прав колега но нещата стават все по трагични заради някои личности които са фенове на хонда VS хонда
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вярно. Напоследък нещата се обърнаха в негативизъм и спортната злоба премина в омраза. Не визирам никого. Просто такива наблюдения имам аз. Едно време не се познавахме и си помагахме. Сега се познаваме и се храниме. Мега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JapFest се оказа много яко събиране и за тези които бяха дошли да се забавляват и да карат си имаше и тръпка и адреналин.Поздрави и честито на победителите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...