Jump to content
fashion_m

От къде да си купя ключодържател Хонда?

Recommended Posts

:)
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от Практикер метален, още на входа има ключар.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз си поръчах от Китай и честно казано още го чакам :) струваше около 7 лв :) с кожа и метално Inox ако искаш пиши на лично да ти дам линк да го видиш

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си от Бултрако, малко са брадва ама ..... ти си знаеш дали ти се дават толкова пари

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди на Илиянци,пълно е:rolleyes:/>

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В практикер са добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В църквата има, но в хлебарницата са по-евтини (между бюрека и кифлата с локум де намират). Чул съм, че ги има и в пожарната, но не съм лично проверявал, затова иди за по-сигурно в зоологическата градина, там ще намериш. Успех и да пишеш задължително с актови снимки като си вземеш ключодържателче или поне най-малкото дай координати за gps-а от къде и као го взе, че да може и други да успеят, а да кямат главоблъсканици Публикувано изображение

  • Нагоре 4
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай като отворя форума сутрин и видя хейтърски коментар на някой, който драска само и само за заветното 50 направо ми се драйфа ! Като не помагаш поне не пиши глупости ! Туриос много си отворен ! Ще ти се наложи да питаш нещо и тогава всички трябва да те пратят в баничарницата да ти оправят колат или в пожарната да ти отворят скоростната кутия ! Айде със здраве.П.С. Според мен админите трябва да раздават поне УОРН за такива като тебе... ако не и няколко дневна почивка та да ви дойде акъла на новоизлюпените драскачи, които само плюят другите !

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

АминПубликувано изображение

 

Глупости са тази тема, не моето мнение. Скоро очаквам "как да си отварям вратата - с лява или с дясна ръка", "ако видя хубава мадама и тя ми намигне, аз с кое око да и намигна" или "как да държа тоалетната хартия".

 

Стига бе, говорим за прост ключодържател, ширпшотреба боклук който го има на всяка сергия, магазин всичко по левче или просто по-голям универсален магазин. Стои вече няколко дни и това е най-дискутираната тема - това ако е фен клуб на яки фенове и маниаци.... ужас.

 

Понеже съм бил хейтър, а ти какъв си ? С какво твоето мнение помогна на създателя на темата, да открие тъй бленувания ключодържател ? Публикувано изображение Ако аз съм деградивен и го удрям на сатира, ти на какво го отдаваш.

Редактирано от Turios
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ключодържатели можеш да си купиш и през интернет, пиши "ключодържател хонда" в google после търси изображения, така ще видиш какво се предлага горе долу по интернет магазините и ще можеш да си поръчаш като влезнеш в сайта източник на снимката.

Това според мен е най-удачния вариант, защото всеки си има вкус и трябва да е доволен от това, което си е избралПубликувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=83785 A може би за тези пита колегата ама така е като се скъпи с инфо си носи негативите. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моето ключодържателче дойде , да си призная доста добре изглежда пиши на лично ако искаш да ти пратя снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...