Jump to content
Dimityr_b18

Сериозна измам от страна на Драгича - не трийте Моля!

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте приятели. Искам да ви споделя в каква безкруполна измама попадна мой приятел - Митко от Търговище , със сива 5та хече със суапнат двигател от въпросния търговец б18ц, мисля че е 180коня(май дж с р се води не съм запознат). Накратко - при самото закупуване Драго е казал че кутията е с лсд, обяснвал му че е 18% и нз си какво си, а какво се случва след време, когато кутията е свалена за смяна на съединител, ето снимка

http://prikachi.com/...73/6129573I.jpg

По кутията няма никакви отличителни белези и каква е един бог знае Публикувано изображение. При разговори с Драго, той предлага да му даде S9B кутия( признава си вината, което ще рече че го е напрвил умишлено), а до колкото разбрах стоковата кутия за този двигател е S80 - е не е ли това безкруполна наглост и измама? Защо си го направил? Нямаш ли малко срам? Той като клиент идва и ти се доверява, правиш му суапа, а се оказва съвсем не това, за което си е платил Митко, съжелявам но това е недопустимо и трябва да се вземат мерки - бог знае какво има в двигателя, направо се плаша.....какво означава това(отречи Драго ако не си го казал) -" ама ти като не знаеш какво е лсд за какво ти е " - wtf а това е търговец който продава двигатели и части.......... до къде стигнахме. Пожелавам приятен ден на всички и при възможност си проверявайте частите, които закупувате, че вижте до къде може да се стигне.

Редактирано от Dimityr_b18
  • Нагоре 6
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо ти си адвокат на Митко от Търговище (и ника ти е малко подвеждащ, че май ти си Митко от Търговище)? И защо не се опитате да се разберете с Драго (с който аз също имах проблем и за който той беше абсолютно добронамерен да разрешим по оптимален начин) вместо да занимавате форума, като дори не става ясно къде точно е проблема и защо точно се мрънка?

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 2
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега как да не става ясно какъв е проблема?!? Лъже че суапа е с кутия с лсд, какво не ти е ясно на теб? Търговеца предлага друга кутия - защо? Напълно му е ясно какво е направил - ако мине мине, да ама рано или късно е лъснало всичко и замазва с нещо си. Защо да му спестявам неудобстовото? Щом са си стиснали ръцете на пълен сауп всичко трябва да е от въпросния двигател. Тези неща не трябва да се крията, не говорим за 100 200лв. Ника е най -малкия проблем, мога да се регистрирам както ми е удобно, щом не нарушавам правилата на форума.

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А защо ти си адвокат на Митко от Търговище (и ника ти е малко подвеждащ, че май ти си Митко от Търговище)? И защо не се опитате да се разберете с Драго (с който аз също имах проблем и за който той беше абсолютно добронамерен да разрешим по оптимален начин) вместо да занимавате форума, като дори не става ясно къде точно е проблема и защо точно се мрънка?

Колега Veseliq, чети не предсказвай - (като дори не става ясно къде точно е проблема и защо точно се мрънка). Ето -(Накратко - при самото закупуване Драго е казал че кутията е с LSD, обяснвал му че е 18% и нз си какво си, а какво се случва след време, когато кутията е свалена за смяна на съединител, ето снимка). Едно е да платиш кутия с LSD, друго е да получиш без.Прати на момчето 750лв. и няма да има проблем :)/> :)/> :)/> Вече на кого да вярваш ?????????????????????????????Вярвам, че Драгича ще излезе достоен човек. Редактирано от didosh
  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да изкажа мнение по конкретния случай , НО Драгича винаги ми е помагал като имам нужда и винаги ми е отговарял дори на най-тъпите въпроси ! Вземал съм някои неща от него и мога да кажа , че останах супер доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука колко адвоката ще се появят ? Ако има грешка и океи ма некои му дошло че тряя да мрънка и аи са целия форум веселба . Колко е трудно да и запалиш гумите на 1ва и да остави две дири и да се види ква е а не да мрънкате след после .Не зимам страна защото наи малко драго не се е включил .После за мрънканици има раздел и шаблон !!! И пак да питам " измамения " ще пише ли ли или ще твърди нещо друго .Щот така лесно ;)П.п пазарувал сум от Драго и съм бил винаги доволен .Миамото представяш ли си д14 с периферия на б18ц :lol: баси кефа ма после па проблема ще е в нещо друго ,свещите :D .КОИ е "измамения " и кои е адвокат по делото ?

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз нещо не схващам . Значи , отивате да сменявате двигателя . Продава ви се двигател . Има към него скорости и све , предполагам и монтаж . Б18ц4 по рождение си има блокаж на диференциала , колко % е не знам , а и не ми пука ... А да - 169 к.с. са . Та след това кутията се отваря и се вижда , че е без блокажи / както фелата вика , запалете гумаците на 1ва и ще се види / . От там звъните на продавача . Естествено , човека след като не знае кой и защо е ровил по скоростите , предлага друга кутия . Все пак сте си платили за кутия с блокажи . Човека ви предлага друга кутия , S9B , която е интегрова и е доста по - добра . http://cars.homenetcs.co.uk/honda-civic-mb6/modifications-gearbox.htm Гаранция е и по - скъпа , но постъпката му е честна . п.п. А като сте толкова шофери как по дяволите докато скапвахте съединителя / това май пак е по вина на продавача , сигурно / не разбрахте каква е кутията ?

  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До автора на темата:Април или Май 2010-та на Мiтко е продаден двигател от Integra SiR B18C S80 кутия с LSD.Къде е етикета на кутията сега ,защо липсва ;) Имам си право да се съмнявам че за 3 години кутията може да е сменена в някой сервиз.За да ти се изясни един от разговорите ни с Митко,ще ти издам част от него ;) На въпроса какво се очаква от мен Митко ми каза"очаквам да си получа това за което съм платил,а именно кутия с LSD""Моят отговор беше ако се стигне до там да се сменят кутии,ще ти дам S9B.Уточнението беше че нямам в момента,нямал съм скоро и незнам кога ще имам.Прати ми снимка на кутия без LSD.Поисках и номера на шасито на Интеграта,мисля след 1-2 дена ми го изпрати на СМС.Обадих се в Карада за да ми проверят по шаси какво излиза,за съжаление човека отсъстваше до края на седмицата и трябваше днес да се чуем!Не му правиш услуга с тази тема!Информирай се в подробности за разговорите ни с него без интерпретации :ph34r:

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега Veseliq, чети не предсказвай - (като дори не става ясно къде точно е проблема и защо точно се мрънка).

 

Чета, не предсказвам - прочетох, че един човек, пише, че на друг човек, му е продадена кутия с цитирам "18% и нз си какво си", която всъщност при смяна на съединител се оказва, че няма "18% и нз си какво си". Не защитавам никой, просто питам защо въпросния Митко от Търговище не пише директно, не каже без свободен преразказ какво точно се е случило и какво иска да постигне с темата? Ако Драго е искал да помогне, какъв е проблема и защо целия форум трябва да се превръща в съдилище? Ако има доказателство, че е бил излъган и че Драго е казал "не ме интересува" тогава хубаво - да пусне тема да предупреди другите да внимават. Но конкретно с тази тема ще се предизвика само повече напрежение между всички (клиента и продавача, клиента и "адвоката" дето хули продавача, както и всички участници дето взимат страна в спора). Редактирано от Veseliq
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 3 години се оказа , че жената изневерява..Ами сега ? Видиш ли , след 3 години по-късно някой се сеща че кутията му не е същата а двигателя 1.8 ли е или Драгича е дал 1.4 ? Това е меко казано смешно след такъв период от време да се сетиш , че нещо не ти е наред.И наистина е прав автора на темата а именно проверявайте си частите но същият ден по възможност а не след 36 месеца.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам ,защо администраторите оставят тази тема да седи и всякакви хора да изливат ...размисли и страсти в нея ,в защита на Митко или на Драго.Нека само засегнатите лица да пишат в нея или колегата пуснал темата ,да спази реда и правилата на форума пускайки темата в точния раздел и форма.п.п .....имаме ли нуждата от напрежение и сеир във форума !? :(

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...