Jump to content
lelemale13

d15b2 въпрос за предверение на газ

Recommended Posts

Махнах съпротивленията на дюзите(емулаторите, вече работи в авариен режим) и врътнах делкото в предверение и най-добре е когато е до край завъртяно.До край ли да го завъртя или да го оставя както е сега на около 4мм от нормалното положение, в смисъл има ли проблем да е на максимално предверение. Civic-а е от по старите, ръбестите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не се е опитвал да настройва предверението, в авариен режим(на газ) да каже някоя приказка. На мен ми се струва че когато е докрай е най добре, предполагам че в този режим ъгъла на запалване е преместен в по безопасни граници и трябва да се завърти повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стария Сивик май не можеш да променяш предварението,без да кажеш на компа,че ще буташ аванса.Имаше някаква букса с 2 пина дето се окъсяваше.Щом ти харесва карай с завъртяно делко докрая..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Markony явно ти загатва за една процедура съпроводена с механичното въртене, иначе полза от цялата работа няма :) Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В авариен режим мисля че може да се мести. Единствената разлика е че като я държа в някакви средни обороти и върта делкото оборотите малко се дигат.Но ако наистина няма смисъл ще си го върна както беше, в вървенето май няма разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...