Jump to content
PAC-MAN

Втулки за джанти, къде в София ?

Recommended Posts

След ръчкане из форума и гугъл не мога да намеря втулки за джанти. Джантите не ги знам каква марка са, съответно не знам и централния отвор колко е.Днес бях на "Хладилника" на ул. " Сребърна" за втори път (в събота имаха много работа) , втулки имат на цена от 6 лв.,но явно пичовете или ги мързи или пари не им трябват и не им се сваляше джантата да измерят колко е отвора. Живи и здрави, те така се прави бизнес в България !Та питането ми е, ако някой скоро се е сблъсквал с моя проблем да каже къде и за колко пари си е направил втулки, ако някъде слагат готови също би било полезно.Имаше една стара тема в форума, в която едно девойче обясняваше за някъде в " Хаджи Димитър" , но не мога да намеря темата.:drunk:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти лично да си измериш отвора на джантата и диаметъра на главината за да си вземеш правилният размер втулки. Аз не бих разчитал на гумаджия за това.Моите ги купих от Маргел на симеоновско шосе, но не помня колко струваха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "Хладилника" и "Сребърна" имат стругар и прави алуминиеви втулки. Ползвал съм от тях нямам забележки. Ако не ти се чака, щото трябва да оставиш колата за няколко часа, отиваш в Маргел, ако няма твоя размер пак обратно и чакаш :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата есен след смяната на гумите си изгубих моите. От 60 на 56мм. Знам, че ще ги намеря точно, когато най-малко ще ми трябват, но засега ги няма и това е! :pinch: Та се наложи да си взема друг комплект. В Маргел в The Mall имаше - 32лв. И без сваляне на джантата няма да минеш. Единственото сигурно е, че вътрешния ти диаметър е 56мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Маргел стругаря се намира на ботевградско на обекта им. И да нямат точен размер веднага ще ти направят. Цената е 8 на втулка но, ако мине през стругаря мисля че ставаше 10 но, не съм много сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати втулките :D :D :D Струват 8 лева но ако мине през стругаря който е в същият обкет става 10 лева.Ако мине обаче и през счетоводителката стават 12лв а ако мине и през каса стават 14лв.Накрая минават през монтьора и крайната цена става 15 лева или иначе казано Made in BG :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих пластмасови втулки от Маргел. Вече трети сезон няма никакъв проблем с тях.Защо да се усложняват нещата със стругари и алуминиеви втулки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си намерил, провери в "ЕМ комплект" .Преди подържаха всякакви размери пластмасови, на приемлива цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя информация, която за в бъдеще може да е полезна за някой, за да не обикаля като мен цяла София за втулки.1. Сервиза за гуми на "Хладилника" ул. " Сребърна" цена 6 лв. на брой + 3 лв. сваляне и качване = 9 лв на брой2. Стругар в " Люлин " ул "Гоце Делчев" цена 10 лв. на брой и си ги слагаш сам.3. Център " Маргел" в " Лагера" бул."Гешов" цена 8 лв. на брой + 2.20 лв. сваляне и качване = 10.20 лв на брой4. Сервиз за гуми и джанти в жк" Илинден" цена 25 лв комплекта + 2 лв сваляне и качванеНа нито едно от тези места нямаха необходимия ми размер, последно отидох в "Маргел" на "Ботевградско шосе" там имат стругар и срещу 40 лв комплекта + 9 лв сваляне и качване ми реши проблема.:ebanjeee:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...