Jump to content
dvr

скърцане!

Recommended Posts

Здравейте колеги. Карам CR-V първа генерация с малкия мотор. От два дни се разскърца страхотно някъде от зад! Възможно ли е това да е от вискомуфата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш вискомуфа.Опиши скърцането - кога, къде (на пътя), и как скърца?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене има един шум,но отпред на десният амортисьор се чува и при всяко поклащане на купето от там си скърца яко,тъй като го чувам в купето.Установих че е от там,тъй като когато почна да я натискам отгоре в дясно при отворен преден капак и се вижда и чува 4е е над предна лява гума,там имам скъсан гумен прахооберител и е за смяна,но говорих с MIYAMOTO от Варна,каза ми че 90% не би могло да е от там.Трябва да отида да сменим този прахобирител и да видим от къде се получава това неприятно скърцане.

Редактирано от Gibo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен има такова скърцане. И моите прохоловители бяха скъсани- смених ги миналата есен. Ефект никакъв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите дето им скърца отпред да имат предвид и разсъхнати шарнири, при мен беше от това, няма тропане по неравности но скърца. Колегата със скърцащата задница да провери за скъсани големи тампони. От мойта врачка толкоз. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен тампоните отзад на големия носач са яко скъсани, но няма грам скърцане, не ще да е от тях.

Редактирано от swartalf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,скърцане се чува,когато има триене, при здравите тампони няма триене......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокрете с вода тампоните и ще разберете дали е от тяхПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен имаше скърцане отзад. Смених тампоните и биалетките и се оправи. Мисля, че тампоните, за които говорят колегите (големите) скърцаха така, те са едно от слабите места на ЦРВ-тата. След като оправих скърцането отзад, отпред се появи едно дрънчене на ламаринка :D/> и това се чува само, когато карам по паваж. Имам чувството, че дрънченето идва от накладките:huh:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...