Jump to content
spasov83

Мнения за един Accord 2.2 дизел

Recommended Posts

Харесах си тази http://nfs.mobile.bg...ls&slink=2c7y3p и я гледам от няколко дена , чудя се дали да я проверя на място , как мислите парите заслужават ли си ако всичко и е наред да я вземам? Трябва ми предимно за извънградско каране знам , че разходът и е малък като цяло друго не ме тревожиКакво мислите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей нито един колега няма да каже става ли тази кола или не Публикувано изображение/> поне едно мнение няма ли да чуя

Редактирано от spasov83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти едно мнение: Първо - кола по картинка трудно се преценява правилно- затова отиди на място , с човек който разбира , а и колата се продава в Русе , а и ти си от там, така че отиди, огледай, пипни, покарай.......... и накрая прецени !Второ - на пръв поглед изглежда запазена, предполагам двигателя е от по-старите / N22A1 / които имаха проблем с веригата,която се сменява задължително на тези км. на които е в момента колата, за която питаш.Трето - виждам че е с 5-скорости, /а не с 6 /, което според мен е минус, още повече ,че ще я използваш повече за извънградско!Четвърто - за цената, всеки преценява индивидуално.Огледай я и ако имаш съмнения за нещо питай. Успех!

Редактирано от Еmicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорд дизел преди фейслифта няма с 6 скорости. Но кутията с 5 предавки е с адски добри съотношения - 5та отговаря на 6та, като от 1ва до 4та са по-дълги от колкото от 1ва до 5та спрямо тази с 6 скорости (и двете съм карал).Това, което ме притеснява е ЗАЩО ТАБЛОТО Е В МИЛИ!?!? Идеи:1) Обърнат волан - тук може да са осрали много работи2) Колата е била с ляв волан, но самото табло е от кола от англия. Защо би сложил такова табло?Настрана:Ако колата е на истински 180 000км, ако миналия собственик не е сменил веригата на двигателя и съединителя, всеки момент те ще трябва да се сменят. А веригата е поне 1100лв смяна с труда, съединителя е 800лв с труда. Ако е карана с износен съединител, трябва да смениш и маховика, който е около още 1200лв. Също така има вероятност колектора (изпускателния) да трябва да се сменя (пука се и почва да изпуска газове отпред, които се всмукват в купето от климатика). Това са слабостите на тези коли. Ако не са отстранени до тук, спри се на друг екземпляр, най-добре бензинов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее най-накрая , благодаря за отговорите , и аз се чудя защо е в мили но като оставим това настрана ще отида на живо да я видя утре , а това което повече ме интересува дали е пъргава самата кола с този мотор , тоест човек който кара същата нека да сподели дали добре дърпат тези 140 коня или трябва да и се сложи чипче?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва никакво чипче, колата е бърза, тиха и икономична. Но както казах това е, което трябва да те притеснява - реални ли са километрите и сменени ли са въпросните консумативи. Ако не са, ти предстои да налееш още 2-3-4 бона. А да вземеш 9 годишна кола за 12 бона и да ти излезе тотал 15-16, за мен си е простотия :) На тези години кола, бих взел бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колата е била десняк и е обръщана. Мисля така, защото:-километража който е в мили е достатъчно красноречив, отделно е червено осветен (т.е. НЕ е екзекютив колата);-решетката отпред е от обикновените тип "пчелна пита", т.е. колата не е екзекютив;-с премиум саунд систем е, самата система и отделно различното барче пред скоростния лост, в смисъл по-малката вратичка която скрива отделението за диска и отделно нишата за слагане я на цигари, я на телефон, спрямо другия тип където е една голяма вратичка - които ако не се лъжа се предлагат само за екзекютив моделите (или греша?), същевременно няма подгрев на седалки и не е екзекютив... парадокс се получава (няма подгрев, решетката е нормалната, километража свети в червено, но същевременно е с премиум саунд - това ми е мисълта) Отделно е, че на снимката където е снимано таблото, оптическа измама ли е или пред скоростния лост вратичката която е отдолу (която скрива пепелника фактически) е по-тъмен цвят или само аз така го виждам :huh: ? Отделен елемент е, че на волана, апликациите около копчетата не са сребристи, а черни (защо така ?).Просто е съмнителна тази кола. Парите не са малко за да има толкова "но"-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Няма такъв късмет. Днеска тъкмо се навих да отида да я видя и се обаждам и човека вика , че вчера я продал:huh:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко зло за добро - просто не е била твойта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За екстрите може да си ги е поръчал. Защото моята е спорт и има премиум саунд , подгряване на седалките , барчето с малкото капаче и други .Ще намериш друга иска търсене. Като цяло колата е добра и мисля , че няма какво да те изненада само да е читава а не маскирана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осъзнаваш, че вдигаш 3-месечна тема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...