Jump to content
japho

Проблем D15Z8 Масло

Recommended Posts

Здравейте колеги имам проблем смених маслото с 10w40 Total и сам минал около 3000 км и беше на средата и днес кат дигнах пръчката малко преди минимума а него гори нито пуши нито изпуска от някъде дали ако махна тоя тотал и сипа друго масло няма да го пипа не знам дайте мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако не изтича от някаде си го изгаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А преди Тотал-а с какво масло караше и гореше ли го?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колега това ми е първата смяна но докато бях в България след като го смених видях че ми покапва от клапана на ветека дето седи на главата от горе колко да е изтекло не много аз го гледах след като го оправих беше на средата някъде и вчера тръгнах за Франция и като пристигнах го проверих малко над минимума огледах мотора не тече от никъде. Има друго ако го махна тоя Total и да му налея някакво друго масло защото един мои приятел кара VTEC и ми каза че и неговата била правила така като и сипел някакво скапано масло не знам колега малко сам далечко от бг и затова питам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотал е хубаво масло, едва ли то е причината. На добър двигател и М10Д да му сложиш няма да го свали с половин щека за 3000км при нормално каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Метро има Тотал 5л.за около 35лв.,дали е хубаво? И Мирко-86, много бързо си ги минал тия 3000 км.,за едно денонощие :unsure: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първосенаучидаизползвашпрепинателнизнациитогавапускайтемазамаслотопопръчката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...