Jump to content
Стоян

Тропане при завиване

Recommended Posts

Здравейте колеги от около месеш се почви тропане при завиване най вече на ляво и обратен завой някакви идеи какво може да е?Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилният начин е замяна с ново ,но оригинално ,НО ще те заболи главата много лошо когато чуеш цена.Единият от вариантите е каре втора употреба от колегите с моргите- пробвал съм и нямам ядове.Другият вариант е ново ,НО не от Евро 07 ,а от някой по читав магазин поне да му мяса дет са вика...Точно за марка аз не мога да се ангажирам,но поне да бъде по скъп вариант...и задалжително нов маншон.И все пак отиди да ,я погледне специалист тази кола преди да купуваш каквото и да било (съвет).

Редактирано от Soichiroo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели какво си свършил след ремонта - какво си сменил, и колко ти е струвал ремонта. Че и моята болежка е същата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително през чичко доктор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм карета на GLO и нямам оплаквания. На нормални цени са.

Редактирано от Off Beat

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги рециклирах и нямам никакви проблеми.От сервиза ме увериха,че ще карат още толкова.На втората употреба не се знае още колко им остава.При новите е въпрос на качество и цена.Ти избираш колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и при мен се появи от скоро същия проблем ще споделите ли колко струва рециклирането на каре или цената за ново с монраж?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен 60 лв. на каре в Пловдив.Вероятно в тази цена и сервиза са си сложили нещо за разкарването,защото това се прави на стругар или подобна машина.Разстъргва се съвсем малко до следващия размер сачми.На практика не се отнема цялата циментация,поне така ме увериха.Общо взето майстора ми е познат и не вярвам да ме прецака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазин КСД

Срещу около 70 кинта "корейско" което моите хора заподозряха че всъщност е същото дърво като частите от Евро 07. Но при цена за някакво "оригинално" "японско" от 120 лева някак си не ми се даваха. Колко ще кара един господ знае. И то така и не можах да разбера скапаните скоби с какво бяха толкова скапани та едната (малката) отхлабила и напълнила карето с вода. При мен за пръв път ми се случва да "изпусна" каре по подобен начин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GLO-то е добро предложение,като за моята кола струва 97лв.с 1,5 год.гаранция и беше най-доброто,което видях при обикалянето.20лв.е смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги проблема се оказа 2-те външни карета и гресиране на вътрешните защото маншоните бяха хлабави е влизало вода.След тази интервенция всякакви шумове изчезнаха!!!Цените за каре в Пловдив са от 65-70 до около 120 лв. за брой препоръчвам магазин Самурай на бул.Мария Луиза до Папараци!!! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...