Jump to content

Recommended Posts

Много жалко за случката колега. Аз лично имам неприятни наблюдения именно от този "търговец". Веднъж отидох до моргата, отношението беше отвратително. Той и още 2-3 човека се занимаваха очевидно с двигателя на колата на единия (някакво BMW). Трябваше да чакам поне 5мин и да вися докато някой ме забележи и ми обърне внимание. След това порови малко из останалите 1-2 хонди за частта, която ми трябваше, нищо не намери, каза "абе тук е някъде, мини по светло" и отиде да си ръчка пак двигателя. Аз го попитах "да ти оставя телефон, ако ги намериш да ми звъннеш", но нямаше отговор. Иначе имаше сума обяви, постоянно повдигаше темите и на края като отидеш, нищо няма. 2-3 хонди и стига толкова. Наистина внимавайте и имайте едно на ум преди да поръчвате нещо от там!

Редактирано от MonStarr
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като човек, който е пазарувал от него разни неща за мен и познати мога да кажа, че е малко странен но точен.Има пазарлък с човека и сам си решаваш дали да взимаш или не дадена част.Винаги до сега съм ходил там на място и не мога да се оплача от липса на внимание от него или момчетата които бачкат с него/за него.Все пак не сме жени, че да ни посрещат и изпращат и в крайна сметка е морга а не ресторант със сервитьори.Като никой не идва, ти отиваш да ги викнеш.Автора на темата да не забравя, че е имало опция да ги провери преди да ги плати и дори и при най-малкото съмнение е можел да ги откаже.Никой от тази морга не ми е личен приятел или дори познат.Споделям личното си мнение като клиент.Поздрави

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора на темата да не забравя, че е имало опция да ги провери преди да ги плати и дори и при най-малкото съмнение е можел да ги откаже

...a продавача ако беше пич, точен и коректен можеше да каже, че освен двете счупени щипки, е объркал и от задните лайсни има дясна (а не лява), че в крайна сметка е видял, че една от лайсните има ръжда и че всички лайсни имат забележки от ожулване (по-скоро влачене по земята). Да, за е*ане съм си, че не му ги върнах още при прегледа, но не исках да бъда леке, защото пак казвам - оценявах жеста с подарената капачка (въздуховод), исках да платя, да разгледам по-обстойно (защото в 8:30 сутринта в Еконт, в офис който представлява бивш гараж на ДАП - огромен, тъмен, лошо осветен и с лудница от над 10 души около мен и всеки дава зор няма как за няколко минути да огледам всичко от-до) и тогава чак ако имам възражения, да се свържа с него и да решим какво има да решаваме. Исках да постъпя като пич (но явно, това е днешно време се смята за пут*енско). Ако му бях върнал пратката, аз щях да платя на Еконт и той също щеше да плати на Еконт - т.е. и аз и той се набутваме. А в крайна сметка, аз му предложих перфектен вариант за него - нещо което той ми е пратил за 30лв, аз да му го пратя за 20лв и да си поеме Еконта за връщането (които ще са 5 - 6лв), т.е. дори ако се беше съгласил да си му върна тия три лайсни, той нямаше да загуби пари, а дори напротив - щеше да е напред с 3 - 4лв, но той не пожела, почна да овърта, че едва ли не Еконт били виносни за ожулването (което са глупости, личи си че деругите са много отдавна - лайсните са мръсни и кални, така ми ги е пратил и в порите на надрасканото има кал и мръсотия от време оно). Ами за ръждата, за това че вместо задна лява ми пращаш задна дясна - И ЗА ТЯХ ЛИ ЕКОНТ СА ВИНОВНИ :angry: (МКИЛА не е насочено към теб този риторичен въпрос, насочен е към търговеца, ако чете). Аз щях да се набутам така с 17лв които съм готов да прелътна, сега съм с цели 37лв набутан. Не са ми проблем тия пари, изкарал съм ги до пладне дет се вика, не съм стотинкаджия, циция и кибритлия - НЕ !!! Просто ме е яд на такива кофти хора, още повече които успяват да влизат в този форум и да си правят парите на гърба на нас балъците (яд ме е, защото АЗ се чувствам като един от създателите на този форум). Просто ми е омръзнало от дребни тарикати, дадох му възможност да си оправим работите по начин, по който той няма да бъде ощетен от към пари, но той просто няма желание.
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...