Jump to content
d.pavlovq

Произволно изтриване на мнения от екипа на сайта!

Recommended Posts

Благодаря много на наказателния отряд наречен модераторски и администраторски екип, не спирате да ни изненадвате неприятно.Бих искал да обърна внимание на управлението на форума, защото положението не се подобрява, няма никаква комуникация от екипа към потребителите.Трият се теми и мнения по лична преценка, без никаква причина и напук на потребителите, изразява се позиция в спорове, които не касаят екипа и той няма дори косвено отношение в даден спор. За съжаление не мога да посоча имена и потребителски имена на наказателния отряд и на най-аквитните му членове.С подобно отношение този форум, както и неговите офлайн налични форми и образувания само ще изпитат негативното отношение на недоволните и по-важно пренебрегвани потребители и клиенти.Надявам се да превърнете своите лоши качества несговорчивост, надменност и незаинтересованост в положителни.Ще помоля другите колеги потребители и фенове на марката да дадат своето мнение относно развитието на форума и отношението на екипа и инициативите водени от него...Има над какво да се помисли - все по-лошо качество на националната Хонда среща на червения клуб, несъществуващ уеб сайт, които чакахме за националната среща 2012 - не за тази :D , клубни табелки за регистрационните номера на автомобилите -> очаквани в необозрим бъдещ период...Моля темата ми да не бъде изтрита, защото някой се е обидил и дано ако има обидили се да вземат да променят нещо, а не да трият и да си намират оправдания и да изнасят темата в страни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли конкретни предложения или просто констатираш ситуацията спрямо твоята гледна точка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изразил съм мнение, от него си правете изводите сами, аз съм афектиран от това, че ми се трият постове, теми, че няма диалог между потребителите и Вас и че когато се каже нещо и се каже ще стане в срок(поема се ангажимент), то очаквам то да стане и да има съответната организация, националната среща на клуба хората казват, че става по-слаба и има предложения от тях, но никой не ни бръсне за нищо и се администрацията на сайта мисли, че тя е всевиждаща и мнението на потребителите, заради които съществува форума не е важно и нищо не трябва да се вземе под внимание, това е неподходящ стил на управление, форума и клуба по този начин стават неприятно място за потребителите и ще се стигне до ситуация самия форум да се ползва само когато има нужда от покупко-продажба на части и от допитване до определен потребител, които е вещ в някаква област, няма да има теми, за да пише някой в тях, а комуникацията ще се извършва чрез лични съобщения. Имате право да интерпретирате моето мнение както желаете, надявам се то да има полза за Вас, защото аз лично започвам да се отказвам от този форум, това, че имаш повече права в една общност не означава, че трябва да се възползваш от тях и да разгонвяш другите.Когато ми се изтрие мнение може да ми се пише съобщение, защо е станало, тема по същия начин, а не да се чудя, о пак ли някой ми има виртуален зъб и просто има няколко бутона повече в панела си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега седни, пий 1 студена вода, успокой се и прочети какво си написал. Два параграфа изречение. Прав си, да - имаме 1 специален софтуер, в който вкарваме всички мнения за деня, цъкаме 1 копче, те се бъркат като в тотото и като избере някое - хоп, трием го (triple facepalm) - защото от заглавието човек точно с такова впечатление остава.п.с.1 - Никой не бива извикан насила на Национална Среща - на който не му е кеф - не ходи.п.с.2

несговорчивост, надменност и незаинтересованост

- Ти колко човека от екипа познаваш лично, за да даваш такива определения?п.с.3 - Нямам никаква идея кои мнения и теми са ти изтрити, но приемам темата ти като косвена нападка, защото съм част от целият екип. Все пак можеше да конкретизираш, или най-малкото да се свържеш с член на екипа. Не вярвам да си писал ЛС на модератор/админ и да не си получил отговор.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, аз няма да пия вода(в този смисъл не ме поучавай), нито да се успокоявам, двата параграфа изречение е сложно съставно изречение, не знам защо не ти харесва и какво е нередното в неговата употреба.Аз съм работил с IPB форумен софтуер и знам какви са му възможностите, а хората с какво впечатление ще останат сами могат да преценяват, не съм само аз, но след като няма реакция на повечето потърпевши им писва.Не е коректно да се трият мнения само за спорта, в темата за "бтв репортажа" бяха изтрити 2-3 мнения, от които 1 мое и 1 на barsi и още едно на един колега, на който не помня ника, който каза колко струва допълнителен приемник, да бяха оффтопик - извън темата, но аз го питах за информация, и виждам, че мнението ми го няма на втората минута, е няма отношение, никой не ми е писал и една думичка, трити са ми били теми, пак нито дума, винаги съм бил коректен, ако ми се покаже грешката съм се съобразявал, но не тук всичко става на заден план и никой не се интересува, как аз да имам уважение и приятелско чувство към хора, които не ме уважават, не се стремят да водят диалог с мен и само ме подсичат и не поемат отговорност за действията си?Няма нужда да познавам някого, за да имам мнение за него, постъпките Ви са далеч от добрите практики, аз не ви оценявам като хора във вашия личен живот, но като екип, които ръководи този сайт го правя, защото имам наблюдения, както лични така и косвени от теми на други потребители.Националната среща е място за всички хонда фенове, когато има 200 предложения и 200 потребителя, които искат да помогнат и те не се вземат под внимание това е много страшно, защото все ще има някоя добра идея, а ако има добра организация със срокове, ще може да се види, кои са сериозните хора, които могат да помогнат в правенето на срещата по-приятна. С мнението, че на който не му е кеф не ходи показваш пак пренебрежението си, ако искам да дойда и ти ми говориш така естествено, че не бих дошъл.Приеми темата ми като нападка, ако искаш и ми се обиди, но промени нещо в поведението си, ако погледнеш себе си и си кажеш, че тоя тук колкото и да пише гадости все пак има и право за нещо...извлечи полза от мен и моето мнение.Не съм писал на член от екипа скоро, отговор винаги съм получавал и то нормален, но едно е ти да подемеш инициативата, защото си объркан и друго е ако ти като фигура с авторитет от поста най-малкото да ми кажеш така и така си писал нещо, не е трябвало да го пишеш там и е преместено и изтрито или да създадем нова тема...не просто "вашето мнение не е налично" да те изненада форума.

Редактирано от d.pavlovq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало може би темата е към мен , при положение , че се обръща с "към Вас" - знам ли ... Изводите до момента са ми , че си поредния недоволен мрънкащ без истинска конструктивна критика , ясни предложения за промени и още повече идея . Това , което искам да кажа на всички , че никой от модераторите и администратори нямат нищо лично спрямо някой и всички подозрения за това са корен на много фантазия , НО това съм на 100% убеден , че не може да се каже за потребителите :) Ако се оплакваш за това , че ти е изтрито мнението в тази тема - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=81770 , ще ме прощаваш , но твоето и мнението на други които са писали нямат нищо общо със самата тема !!! Хубаво е , че човек има мнение , но най-ценното е да знае къде да го изложи , още повече как ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Player да за това мнение...Tino, мога и към теб лично да се обръщам, ако имаш такова желание, аз виждам, че ти не приемаш външна информация и друг поглед на нещата, не можеш да асимилираш, че към критиките могат да се извадят и препоръки.- ангажираност със срокове - когато се каже има табелки до 25.12.2012г. това означава тези табелки да са факт на 25 и ще са на колите това означава табелките да са направени на 22.12.2012г. и да могат да се заявят и доставят;- вслушване в гласа на потребителите - много важен източник на идеите са другите външните на нас хора, всеки има мнението си и определено не всяко чуждо мнение е плява, националната среща ще стане по-добра, ако има и креативност, някакви игри, излет и други забави, не само 2 маси за кифтета и пек на писта примерно - не съм присъствал. :D- връзка потребител-екип - екипа има ключовата роля в тези отношения, той информира и той действа, потребителите пишат и обсъждатTino, не можеш да си правиш изводите коректно, явно имаш замъглен мироглед.Ти не си в състояние да си вадиш заключения от думите ми и имаш нужда от систематизирана информация на готово, аз публикувах няколко пъти едно нещо под различна форма, дано горната информация вече ти е смилаема, имаш предложения и препоръки, пак казвам вгледай се в писанията и извлечи нещо за себе си, не ми говори недоволен ли съм мрънкащ ли съм и двете съм недоволен съм и писал, че съм, тъй че не е заключение, и мнението си ми е на място, поне в раздела в, който трябва да бъде, а зависи от човека дали за него не е на място, защото на теб и на другите им е удобно да се закачат и да влизат в спор, като нямат доказателствена част в писанията си, а се опитвате да се отбранявате чрез изместване на мнението на другия и опит за сриване на неговия авторитет.Аз когато кажа, че ще направя нещо го правя, когато зависи от мен, не давам напразно думата си и не съм нагрубил никой от форума до този момент, вярно е с Mkilla се джафкаме отвреме на време и сега ти и другите от екипа могат да се обидят, но целта отчасти е такава, за да го приемете лично и да има някаква файда разбира се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ти не изтрито, а просто скрито. Както и мненията на още двама-трима поради причината, че променяте темата на разговор. Кажи ми честно сега какво общо има проблема м-у Булсат и бтв и това което е постнал автора на темата? И щом още с първия пост се променя темата на разговор, защо не бодна един доклад за това а им се връзваш на акъла на останалите? Айде ще върна мненията, да видят и останалите за какво иде реч, ама искам да ми отговориш не съм ли прав все пак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм казал, че е оффтопик, тоест съгласявам се, но просто не ми е приятно без предизвестие да се случват така нещата, а аз също изменям темата на разговор, тъй като ме интересува повече казуса и условията за новите приемници, не репортажи по телевизия, която не приемам, тъй като съм абонат на едната страна в казуса - тв оператора.Не ми се занимава да намирам други теми, в които има допуснат оффтопик - има ги, много са, просто нямам намерението да душа като следотърсач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като те интересува казуса - пусни тема, дискутирай колкото ти душа иска, даже и аз мога да се включа, никой няма да те спре... въпроса е принципен - измествате темата на разговор и толкоз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека обобщим - на ясно си че си бълвал оффтопик в дадена тема. Съответно той е изтрит и ти си обиден, че не ти е казано очевидното? Ако те интересува повече нещо друго, направи отделна тема и го дискутирай с останалите колеги на воля. Мен пък може да ме интересува някоя репортерка на БТВ :lol: Друг може да се интересува от пакетните цени на Булсат и т.н... Това означава ли че всеки трябва да дърпа към себе си това което го интересува, без да се съобрази с темата? Защо всяка втора тема трябва да е пълна с всичко друго, но не и с това заради което е създадена? Ти сигурен ли си, че с ръка на сърце може да кажеш, че екипът е постъпил некоректно спрямо теб и ти си в правото си? Ама наистина честно и мъжки кажи моля те. :)

Редактирано от Трънчо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз съм устроен по друг начин, не пускам ей така теми за да пълня базите данни, трябва нещо да ме впечатли и затова коментирам в чужда тема...а това, че се обаждам сега и по този начин - правя го не с основна цел да се изпокараме, въпреки че това си е неизбежно, но да си изразя мнението и да има някакъв ефект, повтарям се, определено е така, но мисля нещата така и смятам, че имам право, знам, че не е приятно и се надявам да е конструктивна тема донякъде. Смятам, че има какво да се желае и че начина на развитие на форума не е правилен, никой не се интересува от нищо и никой не държи на думата си, а отношението не е доброжелателно и приятелско, аз съм наясно, че е оффтопик, но не очаквам да бъде премахнат, още повече, че и когато съм бил нов потребител ми се изтри тема без нито дума, а новия потребител се регистрира защото има нужда не защото форума е червен кат вино и е много привлекателен и може да не е много в час и една добра дума е по-полезна от това да се действа направо и той да се чуди какво става. Редактирано от d.pavlovq
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз съм наясно, че е оффтопик, но не очаквам да бъде премахнат...

 

А какво очакваш, да ти боцна плюсче ли?

 

т.5. Не променяйте предмета на вече започната тема към други, странични неща! По-добре пуснете нова тема, отколкото да оспамите темата!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наясно си че е офтопик, но не очакваш той да бъде изтрит? :blink: Наистина си упорит. :) Ето, искам да се разберем и да изгладим нещата, но просто говориш на друг език и не искаш да ме разбереш, както и никой от екипа. Какъв диалог очакваш? П.П: Така и така има тенденция към изместване на съдържанието на темата... Ако може да попитам ти на колко национални отиде да видиш сам как се влошава качеството? :)П.П.2: И все пак май се оказа че не трием произволно постове (както пише в заглавието), ами главно тия извън темата на обсъждане. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом предлагаш... Публикувано изображение

Ако не ти представлява трудност. Публикувано изображение

 

Писал съм на 0, но мога евентуално да дойда на следващата...отсега си създавам приятелства с вас все пак, виж колко хитро съм го измислил, чрез малко разпри ще се запаметим и ще имаме тема на разговор, а аз съм много благ в офлайн среда, компютъра не ми влияе много добре и затова имам нужда да избивам понякога напрежението в подобна тема :D

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти боцна ама от червените, съгласен ли си? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета няма значение, не сме расисти все пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега ей така произволно ще затрия сигурно и тая тема. Щото ей така произволно някой е решил да търси сметка на екипа на форума, и на екипа организиращ националните срещи, АБСОЛЮТНО доброволно и АБСОЛЮТНО безвъзмездно. За да може някой ей така произволно да казва че разни произволия се случват тука. Ако не си доволен от нещо си свободен да не го ползваш. Аз ще ти кажа нещо така произволно. От колко време си рекламираш сайта? Въпреки че такива произволия в правилата са забранени? Колко от модераторите ти направиха забележка? Колко произволни потребителя на този форум започнаха произволно да ползват рекламираният от теб сайт? Най-чистосърдечно те съветвам да ми отговориш любезно, не произволно! И така произволно да те попитам когато ние казваме че ще направим нещо, което не е произволно, а струва пари, замислял ли си се от къде идват парите? Не падат произволно на земята във всеки случай! Ние сме единственият авто клуб който организира всяка своя среща със собствени средства. Без спонсори. Били те и произволни. Така че кога следващият път решиш да правиш такива произволия първо се огледай, премисли. Чак тогава бъди последна инстанция, била тя и произволна. Това че екипа си върши работата по темите, а на теб ти вади очите, защото си безгрешен - нали не очакваш да го повярваме? Аз мога да ти дам едно предложение произволно. Застани на мястото на някой произволен от екипа за една седмица. И ми кажи след това колко мнения си изтрил ТИ лично и произволно? Не забравяй че медала/монетата/тигана/чука/теслата/произволията винаги имат две страни.

 

С Уважение Al_Capone

За тези които ме познават лично, отново с уважение Краси

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой сайт си рекламирам?Искам име или хиперлинк!Ако става дума за carspending, то искам да знаете, че аз с този сайт нямам връзка освен, че го ползвам, не знам да съм рекламирал мой сайт в този форум.Бил съм модератор и знам какво е.Националната Хонда среща, не съм казал, че трябва да се наливат пари в нея, просто трябва да се обмислят идеи и да се ползват хората, готови да помогнат тя да се случи и да бъде хубава. Не съм се интересувал от финансирането й, а и не е моя работа, все пак трябва да си разчитате разходите и приходите да излезете поне на 0, ако не на печалба, иначе не вярвам да сте все на загуба и този форум как се издържа ако е все на загуба.Хубаво е, че стоят пари зад начинанията, обаче как когато не си подготвен поставяш срок и никога не го изпълняваш?Къде е темата за дизайна на уеб сайта, който щеше да се изгради още миналата година?Аз бях изпратил дизайн съвсем безвъзмездно, но сега май нито темата я има, нито някой каза нещо по въпроса.

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, това не е мой сайт...а е на колегата Veseliq, можеш да поискаш писмено уверение от него дали имаме някакви отношения с него, пък камо ли финансови, свързани с PR на неговия уеб сайт.Сега след като ми махна подписа, трябва да забраниш подписите на половината форум, защото те съдържат линкове, котви и хипервръзки(което всъщност е едно и също) - http://www.domain.ext/ - иначе ти проявяваш към мен произвол и специално отношение.Та сега бих искал да се премахнат подписите с линкове в тях, тъй като те също не отговарят на правилата, могат да рекламират сайтове за видео споделяне, сайтове за хостинг на картинки и т.н. - всеки линк е реклама.Моля, за отговор!

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии ,Дойде зимата и се изпокарате половината форум :D Че си направихме офф топик на офф топика в темата е факт. Днес ги нямаше мненията, сега аз си копирам моето и правя друга тема да си дискутираме Би ти и Булсатко и Виваком на воля... Стига сме се карали. Всеки ден някой е взел лопатата и иска да бие някой. Хора, света е кръчма . Сядаме на една маса и се размазваме от единие и пиене и готово. п.п. И аз чат пат фащам лотарията на мненията, ама и доста си позволявам и да правя офф. п.п. 2 Al Capone , ти и Тино не еднократно по спорове казвате, че модовете го правят доброволно това като дейност. Вършите го в името на нещо добро, но това не е повод за оправдание при грешка. Аз лично Ви правя евала на целия екип, че ни търпите и си вършите работата, но с такива изказвания се получава нещо от сорта на " Аз пари не взимам, ще си трия и наказвам как си искам. Не ме занимавай " . Поне в моите очи така изглежда, въпреки, че сигурно ви писва на моменти, но така е. Аз пари за форум не бих дал, ама виж, ако някой модератор или колега идва към Перник и ми звънне има опасност да отнесе един махмурлук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил - е минало време. За дизайна очевидно е че нямаме нищо избрано. Когато екипа реши да действа по желанието на потребителите се видя какво става. Сайт все още няма. При достатъчно финанси ще има. Ще се плати за да го направят. Финансите са достатъчно болна тема. За всяко начинание свързано с форума и със срещите излизаме на нула малко след последният възможен момент. Това обаче е нещо което не искам и няма да коментирам. За това дали сме подготвени повярвай ми подготвени сме достатъчно. Просто това което сме решили е че финансите трябва да дойдат не от екипа или от някой около екипа а от форума като медия. А това както казах няма да го коментирам! Защо няма да го коментирам също не е от значение! Защото винаги следва едно и също нещо. А за подписа. Ако си чел правилата ще знаеш че там е забранено да се ползва за реклами цели. Това че сме били достатъчно толерантни може и да е наш пропуск, грешка или минус. Това не означава че няма да го поправим ако е необходимо. Тук на никой не сме отказали да помага. Тук сме може би най-либералният форум в много отношение. И това много често ни създава проблеми. Повярвай ми, няма друг автомобилен форум в който такава тема ще съществува повече от 10 минути. Познавам администратори и модератори във всички автомобилни форуми. Вземете си поука, наспете се добре. Утрото винаги е по-мъдро от вечерта. Не очаквам да се харесваме на всички или да сме приятни за всички, работата на модераторския екип е да следи за спазването на правилата! За това ще ви посъветвам с най-добри чувства не превръщайте тази тема в поредната лайняна такава. Няма да ви хареса никак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже няма да редактирам моето мнение за да не става объркване, да прав си това което правим в момента спрямо теб може да се класифицира като спазване на закона до последната запетайка, не като произвол. За това лека нощ, премислете го пак, опитайте го в друг форум и тогава ни кажете че сме гадни, долни злоупотребяващи с власт гадове!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...