Jump to content
Soichiroo

Проблем със потегляне.

Recommended Posts

Здравейте колеги.Днес потеглям с колата минавам две пресечки и спирам да пропусна една кола следователно освобождавам колата след това вкарвам първа и се опитвам да потегля,но колата не помръдва само се изфорсирва и не помръдва.Признаци преди това е нямало никакви съединителят е сменен преди около 20 000 км с оригинално Екседи комплект.Странното е,че без значение дали колата е на свободна или уж на скорост скоростомерът отчита километри при подаване на газ.При бутане колата си върви без значение дали е на скорост или на свободна.Проверих казанчето за течността на помпите и беше празно.Долях му течност дот 4 обезвъздуших системата от болчето,но промяна няма.По принцип колата беше катастрофирала и е сменена лява полуоска и други много неща като носачи и тнк.,но от около месец си ,я карам и си беше перфектна доста пъти съм ,я сритвал здраво и не си е показала нищо.Струва ми се ,че ще има нещо като последици от ударът в скоростите,диференциала или съединителя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каре ? Някое се е предало. Ако не е там- нещо по скоростната кутия. Чупил съм 3-4 карета и винаги после е така- колата си показва километри без да караш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Каре, без шум, тракане, тропане?!? :rolleyes: По-скоро се е извадила полуоска, ма пак без шум е странна работата.Авторът не казва достатъчно! ;) Какво по скоростната кутия, барси??? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дясно каре май.... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам какво друго да кажа или поне не се сещам,всичко по колата си беше перфектно,нямаше тракане ,тропане нищо и никакъв шум.Днес сутринта потеглих без никакъв проблем изминах около 5 км и на една пресечка се случи това,свободих от скорост спрях и се опитах да потегля,но безуспешно.Супер странната работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избита полуос от карето,чел съм тема тук за същия проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ,я дръпнем до сервиза да видим за какво иде реч.Дано все пак се е случило нещо с някое каре,че ми говориха днес за диференциали ,скоростни кутии и съединители и работата отиде по сериозна,дано минем по леко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стария ми сивик ,след смяна на каре,полуоската ми се извади след 5 дена каране без звук и шум.Спрях на светофара,1ва не тръгва.Беше се извадила полуоската от в.кареПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно и днес нямаше никакъв шум нищо просто спрях завих плавен завой на дясно и дом там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно забелязах още един симптом.Запалих колата сутринта и видях,че стрелката на километража показва 20 км и с спадането на оборотите и тя спада.Утре сутринта на платформата и в сервиза,че днес не остана време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнахме колата днес и видяхме каквото имаше за гледане лявата полуоска излязла от към кутията.Причината-крива полуоска (няма случайни работи нали знаете).Както бях споменал колата имаше удар и бях закупил преден мост и полуоска от колегата XAXO мостът ако се сещате бях се оплаквал не ставаше за нищо и изгорях, Е сега изгорях и с полуоската добре ,че имах друга и работата се оправи по лесно и бързо.В понеделник взимам Honda MTF 3 -за скоростите и сме пак на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...