Jump to content
m_dikov

акорд 2004г. пали и гасне

Recommended Posts

Здравейте , колеги! Имам следното питане - дизелов акорд 2,2, 2004г. пали двигателя и работи няколко секунди, след което изгасва и на таблото свети лампата за маслото, какви са вариантите за повреда в този случай?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много сте отзивчиви, благодаря Ви!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много сте отзивчиви, благодаря ВиПубликувано изображение!!

 

карай е на диагностика някъде и тя ще си каже

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , колеги! Имам следното питане - дизелов акорд 2,2, 2004г. пали двигателя и работи няколко секунди, след което изгасва и на таблото свети лампата за маслото, какви са вариантите за повреда в този случай?

Как мислиш, че след това изречение някой може да ти даде смислен съвет?!?Тая лампа кога свети - като работи или като изгасне???Ако е второто - въртиш, палиш и караш смело! ;)/> Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какъв му е проблема на изречението според теб?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема му е,че едава ли някой може да хвърли боб и през форума може да ти каже какъв е проблема.Направи си диагностика в сервиз и може би ще намериш решение на проблема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема му е,че едава ли някой може да хвърли боб и през форума може да ти каже какъв е проблема.Направи си диагностика в сервиз и може би ще намериш решение на проблема Публикувано изображение

 

С удоволствие бих направил, но колата е в Германия и се договаряхме с човека за покупка и предавам каквото ми казва, иначе знам как да стане ако е тук Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в такъв случай....1.Дюза2.ДюзИ3.Датчик за налягане в рейла4.Клапан за налягане на ГНП-то5.Въздох в горивната с-ма(малко вероятно)6.Датчик позизция колянов вал7.Разтеглена веригаДа продължавам ли или и това ти стига???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С удоволствие бих направил, но колата е в Германия и се договаряхме с човека за покупка и предавам каквото ми казва, иначе знам как да стане ако е тук Публикувано изображение

 

И кой да се сети, че колата е в Германия и това възпрепядства диагностиката? Когато се държиш все едно някой ти е длъжен, няма да получиш топло посрещане. Ако се постараеш повече с това да си опишеш проблема, ще ни е приятно да опитаме да помогнем.

 

Сложете в буксата за диагностика един ODBII адаптер и вижте какви грешки дава. Даже няма нужда да се пали колата, за да сработи. Такъв адаптер струва 20 долара и работи с Android телефони. Освен изброените проблеми може да е задръстен горивен/маслен филтър например. Дизел не гасне туку така (няма свещи, няма ток) - компютъра го гаси нарочно, така че задължително компютъра е записал защо го прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се държа все едно някой ми е длъжен, а просто ми трябваше информация на момента, надявам се правиш разлика?!:)/>/>/>

Редактирано от MIYAMOTO
Не цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то на информация дават веднага информация.Заебавай я тая кола и земи една читава,дето пали.Коли много.Как се хвърляте да пазарувате неподготвени....идея си нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то на информация дават веднага информация.Заебавай я тая кола и земи една читава,дето пали.Коли много.Как се хвърляте да пазарувате неподготвени....идея си нямам.

Покупката така или иначе не се осъществи.И все пак искам да благодаря на тези, който се опитаха да помогнат макар и на фона на нищожната информация, с която разполагах, и която предоставих!:)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой мотор, докато не са ми изтрили мнението?!?

БЕНЗИН... :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000 /155 hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нищо ли спря да не пали - удари, дупки, вода...

Краш бутона рестартира ли / натисна демек /? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тема за дизеловия Акорд, пусната в края на 2012-та, с доста смислени и адекватни жокери от колега... да я направите изведнъж бензинова...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...