Jump to content
Romford

И аз с CRV!

Recommended Posts

Здравейте колеги!За мен е удоволствие и аз да се похваля с новата ми придобивка! Ще се радвам, освен като член на Форум Пежо, да бъда част и от вашето семейство!Избора ми на точно този автомобил не е случаен. Три години карах служебно HRV, от което съм изключително доволен, и за това бях взел решение, че следващия ми автомобил / най- вече и заради това че съм скиор/ ще бъде CRV в зависимост и от бюджета, с който разполагам.Хондата е края на 2001, 2.0 - 147 к.с. - с кожен салон и панорамен таван. Предполагам че ще успея да кача и поне една снимка:)/>/> Като първи пост искам да благодаря на Омбре за коректното обслужване и да благодаря предварително на всички вас за отговорите, които ще получа / макар, че Търсачката е основен tool и в Пежо Форума/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, и честито!С удоволствие ще помагам с каквото мога :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката, и добре дошъл!Ние ще помагаме с каквото можем, а ще се радваме и ти да споделяш впечатленията си, относно разликите които откриваш между Пежо и Хонда. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и мойто е с кожа. Колко пари го плаща? Има ли външни забележки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката, и добре дошъл!Ние ще помагаме с каквото можем, а ще се радваме и ти да споделяш впечатленията си, относно разликите които откриваш между Пежо и Хонда. ;)/>

Пежото все пак не е СУВ и едва ли бих бил много точен в преценката си, но това което ми направи първо впечатление като държане на пътя е, че стои много стегнато и добре на пътя. Двигателя е достатъчно мощен и когато натисна педала подскача веднага в третото платно на Цариградско.Но ако трябва да избирам между СУВа на Пежо и Хондата.......Хондата както казах стои много стегнато и стабилно на пътя. Пежото е да се покажеш пред приятелите. Още тази зима ще го тествам из Австрийските алпи.....очаквайте и фотосесия измежду разни ML, Gl, \GLK, X5, X6 .......убеден съм че ще стои достойно на огромния паркинг под пистата:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, със здраве да си я караш и безавариино дълги км д ати служи в което съм убеден :) Не е най- луксозната кола, японеца от доста неща е спестил наи вече от изолация, но не е пестил от мисъл, е с малки изключения (палеца на делкото и филтъра на купето, има да псуваааааш там :) ) Инак чакаме снимки от алпите с едни хубави зимни гуми няма спиране :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия изключения Слави са много мааааалки :DОсобено ако си минал през 3 Хонди, и 3 Ровъра :cool:BTW, днес преглеждах едно CR-V, екзактли дъ същото, като моето. Ми ко да ти кажа - екзактли дъ същите дупки по праговете, като моите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! искаме снимки:rolleyes:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Безаварийно да си я караш :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безаварийни километри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, юнак :)/> ! Много и все безаварийни километри! И да не ни метнеш със снимките, ей...:)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, със здраве да си я караш, много безаварийни километри, и да качиш снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://romford.snimk...iles/crv.714571

 

Ето и обещаните снимки, селд първа баня и в БГ.

Един бърз въпрос:

- Споменах ви вече че още през Януари ще се тестваме до Австрия /около 1600км в едната посока/ и какъв разход може да ме очаква по БЕЛИТЕ европейски пътища - скорост допустимата 130? Вчера направих сметка, че в града е около 12.5л/100 което може би по-скоро е нормално отколкото не. Но с един пълен резервоар, колко КМ извън градско мога да измина?

 

Благодаря за пожеланиятаПубликувано изображение

Редактирано от Romford

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под 10/100.Аз с автомата ги правя около и под 10, ама имам гъбички на десния крак, и постоянно се дръгна в десния педал :Dп.п. Гледам, че се е появил и Лондон в местоживеенето ти?! Т.е., защо CRV-то не е с десен волан, или в Лондон си имаш друго :cool:

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под 10/100.Аз с автомата ги правя около и под 10, ама имам гъбички на десния крак, и постоянно се дръгна в десния педал :D/>п.п. Гледам, че се е появил и Лондон в местоживеенето ти?! Т.е., защо CRV-то не е с десен волан, или в Лондон си имаш друго :cool:/>

CRV то е от Италия, колкото за UK там на мода е едно убийствено черно лъвче -407. Имам възможности да с идокарам от там и Х5 и Range, но не мисля че е най удачно да си возя семейството в такъв автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Моята е същата, но с малкия мотор и без кожа и шибидах... еее те много станаха разликите Публикувано изображение

Преди това карах Голф 5 и сега това Хонде страшно много ме радва.

Постегнах ходовата част, но ми се струва че харчи доста - към 15 на 100 в София, повечето са на къси разстояния 5-10км (ГИ) + още 1-2 л. бензин

Замислил съм сега да му взема нови гуми и не знам каква марка.. размерът е 205/70 R15

Ще се кара в сняг Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от Н.Георгиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,Потърсих във форума, но без успех и за това реших да драсна някой ред тук, а не да повдигам нова тема.Както виждате на вън се оформи кучия студ, което само по себе си води и до малко повече въртене на стартера.Това което ми направи впечатление поредна студена сутрин е, че в края на завъртането на стартера се получава едно ГРРРРРРРР. Пали колата лазбира се, няма проблеми, но в предвид това, че ще пътувам извън БГ искам да съм спокоен че всичко ще е ок из Австрийските алпи.Дайте съвет /предположение/ какво може да е, и дали Омбре правят профилактика на електромотори.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не би да пали, а ти да продължаваш да държиш ключа на "стартер'?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е често срещан колега, оправя се с почистване на бендикса.Мен ми го прави най вече като застудее и то много рядко, затова още не съм правил процедурата с почистването. Виж тук http://iaru-r1.orgwww.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135141&page=5 Иначе с тая скорост с която си решил да караш около 130км.ч си слагай ушанките още в Българско, че не сме от най тихите. :lol:/>/>

Редактирано от HondaExplorer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега и ти пожелавам да се отървеш от от онова френското и още японци да караш Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...