Jump to content
Guest element

Каква друга кола бихте карали...

Recommended Posts

Guest paRADOx

Харесват ми доста други марки и модели, но аз на друга кола освен Хонда, повече НЯМА да се кача!!!:pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimy

Харесват ми доста други марки и модели, но аз на друга кола освен Хонда, повече НЯМА да се кача!!!;)

Патрул джипа си има големи + сове в БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

ако трябва да не е хонда

 

Субару Форестър

Тойота Корола

 

за доста пари - Астин Мартин или Корвет

но моята е най-красивото създадено от човек на земята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAlexandrov

Аз бих се включил в обратния въпрос - "Ако карате друга каква хонда бихте карали?" ;) Та бих си взел един Акорд... като ги видя тези новите значиии, а ако е с новия дизел пък....След година-две нищо чудно да си взема такава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

На Mazda продукцията така ми пасва на характера, и MX-5 и RX-7 са много благи колици, с достатъчно мощен двигател, но супер леко и ниско купе, с окачване с двойни носачи и отпред и отзад -- лепнат на пътяНисан Silvia ми харесва както и Toyota Celica, но да не бяха такива привърженици на макферсън окачването. А и колиците на вид са добре, но вътре с тези високи табла - създават впечатление на Ауди.Но въпреки това, си оставам фен на европейската продукция и то специално BMW M3 ... нека да е с макферсъни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

ей такова Субару

....

За това Subaru, в edmunds.com навремето се бяха изказали "A face only a mother could love" или казано на нашенски, е:worthy:си сурата!

Последната продукция на субару е къде-къде по-красива, чак ме кефи въпреки че е с макферсъни:

Публикувано изображение

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye

Ако става дума за марка различна от HONDA, тогава:SUBARU OUTBACKSUBARU FORESTERSUBARU Impreza - kombiК'во да се прави, мразя ги ама ще си взимам комби :worthy: заради кучетоИначе в тая категория CIVIC Aerodeck 1.8 VTEC Май е 7-ма генерация, ама не съм сигурен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

:worthy:

 

Последната продукция на субару е къде-къде по-красива, чак ме кефи въпреки че е с макферсъни:

Публикувано изображение

 

 

Ако не се лъжа, дизайна е правен от бившия дизайнер на Алфа Ромео? Не че е лош :worthy:...

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger

А видяхте ли го този хитрец щял да покара митсубиши ево 8 или 9 а на какво се качи на Тойота Супра е следващата кола която ще карам е тойота супра ако даркоси ми даде да я покарам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо от рода на v-tec или ictd-i :lol::afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Concerto

:afro:

 

Последната продукция на субару е къде-къде по-красива, чак ме кефи въпреки че е с макферсъни:

Публикувано изображение

 

 

Ако не се лъжа, дизайна е правен от бившия дизайнер на Алфа Ромео? Не че е лош :lol:...

Бившия гл. дизайнер на Алфа Ромео Валтер да Силва от години работи за vw първо за сеат, а сега за ауди :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колите които мога да си позволя със сигурност ще е японска: Субару, Тойота, Мицубиши или Нисан. А на Ламборгини или Порше едва ли ще се кача някога. Всъщност може едно 944 или 924 . Ще си търкаля старата каляска и дано следващата да е от магазина! :lol::afro::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dio

Toyota или Lexus :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sirakoff
Отговорено (Редактирано)

NISSAN SKYLINE GT-R R34 Vspec :lol:!!! Такова бих карал някой ден, като събера пари от закуските дето пропускам... :afro: LEXUS IS200 също е в списъка!Иначе сега търся хондата дето отпред пише: "Аз съм твоята кола!!!" :lol:

Редактирано от sirakoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Мицубиши Галант,Еклипс или Мазда МХ-5,RX-7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на Тойота Корола 3 вр. Карал съм я и съм приятно впечатлен.

 

Публикувано изображение

 

Ако ще е лимузина залагам на Мерцедес Е-клас, но това е за в бъдеще, все още ми миришат краката :afro:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дали някой ден................ :afro:

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дали някой ден................ :afro:

Защо не! Когато станеш собственик на верига бензиностанции изхранването на "Зверчето" няма да ти е проблем :lol: Редактирано от VitoEJ9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1
Отговорено (Редактирано)

Можеби бих подкарал Lexus is 250

Публикувано изображениеПубликувано изображение

мнооооооого е як,но само в краен слу4аи :whip: ,или някоя Akura :lol:,4е съм по-скромни4ък,де :lol:

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазда или Тойота,нищо друго :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Естествено че БМВ (Бакелитено Моторно Возило) а.к.а Трабант 601 Delux :whip:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мицубиши,мазда 3 или мазда 6,тойота селика,но за мен на пьрво място си остава ХОНДА.. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от колите до 5-6 хиляди се се6там за няколко варянта БМВ Е30/Е36 (на газ), Мерцедес 190 (пак на газ) ;) VW полицайското POLO 1.4 16V (тоя път на бензин 6тото хар4и малко) :worthy: п.п: Безмислено е да се споменават разни Ферарита ,Бугатита и Субарута поради простата при4ина,4е сме мизерници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest georgivanov1
Отговорено (Редактирано)

от колите до 5-6 хиляди се се6там за няколко варянта БМВ Е30/Е36 (на газ), Мерцедес 190 (пак на газ) :blink: VW полицайското POLO 1.4 16V (тоя път на бензин 6тото хар4и малко) :blink: п.п: Безмислено е да се споменават разни Ферарита ,Бугатита и Субарута поради простата при4ина,4е сме мизерници.

:beer: Мизерници не сме просто нямаме възможност,и ако е така говори само за себе си :angry: Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policaja

хондата си остава всърцето и душата,има нещо завладяващо,не знам защо,имал съм възможността да карам всякакви коли,в момента имам ровер75 истински шедьовър в автомобилостроенето,но хондата си е ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Може би "Colt" ,но с нежелание :D ......ПП:а,не не .......по-скоро щях да си взема някоя баба "Корола" от началото на 80-те :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Предният ми пост е от времето, когато само съм си мислел че съм карал кола. Сега вече има само едно за мен - :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

НЯМАМ ПРЕДСТАВА :D СЛАБА МИ Е ФАНТАЗИЯТА :D:D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MeSoBitchy Galant - същите 136 кончета като моята красавица, но не заменям VTEC-а... :tongue1::punk::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нa мен пък изключително много ми се кара или Skyline или някоя Supra. JAPAN MUSCLES :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10. Вдигането на стари теми е нежелателно. Стари са темите след 3-та страница на дадения форум или тези с последно мнение от преди повече от 2 месеца. Теми от преди 2-3 години са стари от където и да ги погледнеш. Внимавайте, при търсене, често се случва да намерите тема по вашия проблем от преди година-две. Преди да пуснете нов отговор в нея, помислете дали си струва да възобновявате дискусия приключила преди толкова много време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без значение само да идва от страната на изгряваштото слънце това ми единственото условие а може в краен случаи и някои американски мускул.Но по рпинцип любимата ми кола е тоъота супра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...