Jump to content
Guest element

Каква друга кола бихте карали...

Recommended Posts

Както и да е, по темата - аз бих карал някоя Alfa Romeo.

Днеска се ръчкахме с една Алфа....Просто няма такава красота Alfa 159.И аз с удоволствие бих я покарал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не мойта 6г. какво друго ли ? :) Ами ако е за нейната цена сас сигорност ще е някоя японка дурга! Бих искал да е нещо мн по високо като Гт-Р з350 някой тайп Р или какво ли още не .. но не бих си зел друга освен японска кола... преди карах голф и слет него се качих на хонда .. и с 2 думи прогледнах :) японците са си японци !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не мойта 6г. какво друго ли ? :punk: Ами ако е за нейната цена сас сигорност ще е някоя японка дурга! Бих искал да е нещо мн по високо като Гт-Р з350 някой тайп Р или какво ли още не .. но не бих си зел друга освен японска кола... преди карах голф и слет него се качих на хонда .. и с 2 думи прогледнах :punk: японците са си японци !

Много си прав и аз съм на това мнение "желязото" си е истината :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих карал с удоволствие алфа 156 1.8(когато не е на ремонт)!А като по-практичен вариант Nissan primera или Mitsubishi Galant или..........MADE IN JAPAN!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от Акорда засега. Ако става въпрос за друга за риболов бих взел Ауди 80 quаttro, а ако трябва да сменям Акорда за нещо около тия пари... може би Ауди А3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но всъщност и новото Мицубиши Ево не бих отказал :rolleyes: Това дето е 295 кончета. Е, с малката подробност, че струва 19 пъти повече от моя Акорд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda Ridgeline реално не е точно Хонда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мицубиши Лансер 97г. или пак Хонда Сивик 6ген. но 1.5 V-TEC.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесват ми Ауди А4 и Мазда 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска Lexus или Acura ама....... мечтииииииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bitex100

Бих карал: :hondarulez: Toyota Celica 1.8, 16v Bmw 1.8, 16v Compact Mazda Mx-5 1.6-16V Mitsubishi Colt 1.6i

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ХОНДА, то бих карал АКУРА :rolleyes: .Тойота Супра 3.0 туинтурбоТойота Корола GTS AE86ВАЗ 2107 VFTSNissan Silviaи много много други

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Мисля си , че темата трябваше да бъде други яче формулирана :( Каква друга марка бихте карали , вместо вашата кола (Хонда) , т.е. по вашия джоб :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз харесвам Хонда и не бих карал друга кола. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lexus IS200 ми се струва добър избор за парите си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще е японска :) Най ми хващат окото Mitsubishi Lancer Evo 10, Nissan Skyline или Subaru Impreza WRX... еееееехх мечти, мечти :) Иначе едно Mitsubishi Galant е едно доста приемливо решение за мен :DАбе... добре 4е има Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми се кара хонда. Но няма да откажа MG ZS 160, Rover 218 VVC, Rover 220 coupe turbo.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200сх, скайлайн, мр2, супра, ево, импреца, дб9 почти не бих изоставил японските коли с мноого малко изключения и залитания по британски =р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми си взе 323ф '93г. 1.6 , 90коня , ниски седалки,бързооборотна ,японска,в моя клас ,алтернатива на сивик '92,бих я взел,ако нямах моята,за екзотики няма смисъл да пиша,нали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мислих да карам Mitsubishi Colt 97-98, ама поради стечение на обстоятелствата от 2 седмици съм със Civic 1.4 1996 . И не се оплаквам де, много добре вози определено:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствената ми изневяра , която бих направил е с ЕВО 9 . Няма друга кола на тоя свят , която да ме грабне освен ХОНДА.... и тая уникална легенда лично за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не знам що, ама ми се кара Acura TL. Можеби щото ги няма много, към то 260-270 коня и харчи като моя акорд сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕхххх ако можеше да си го позволя с удоволствие бих карал ЕВО :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо ми предстои покупка и сериозно се колебая между Plelude 2.0 - 2000 година и Celica 1.8 пак 2000 год. Душа давам за Хонда, но тая Селика е много красива да му се не види...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо ми предстои покупка и сериозно се колебая между Plelude 2.0 - 2000 година и Celica 1.8 пак 2000 год. Душа давам за Хонда, но тая Селика е много красива да му се не види...

И аз съм влюбен в тази Селика ;) Редактирано от loko_fc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда NSX това е колата за мен,ама вече са на изчезване :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Eclipse 95-00 :thumbs1: А някой ден ако имам пари...... EVO IX или SUPRAп.п. между другото много се замислям и за някой голям джип с 4 литров V8 двигател...... ама това ще стане когато цената на петрола падне $50 за барел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като порасна голям ще карам RX-8 :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ало не ставаите смешни , наи добрата кола е рено лагуна всичко друго е компромис:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друга кола няма да се излъжа нито да карам нито да си купиа , баси бирника ....................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за королата хетч с кръглите фарове, доста ми допада.

А иначе като втори вариант имах предвид Митсубиши Колт 1.6 хетч, от края на 90-те години, като това:

Публикувано изображение

 

Бих си взел един голф за из града ей така да видя колко време без поддръжка ще издържи "здравата немска машина" ... така и така жената скоро ще кара курсове (а след едно нейно изказване "кога се натиска спирачката като има пред тебе спрял автомобил" не бих й поверил Хондата), си мисля да си вземем голф 2 (евтини били ;) ) ... па като се научи и не ни трябва вече, може да направим едно филмче как върви с вода вместо масло и да го пратим на ония франсета ... ама то за тях по-добре с някоя 205-ца или клио :)

 

Но сега не бих се разделил с Хондата, ако не е заради друга Хонда :)

колега КАКВАТО И ДА Е КОЛА,УВАЖАВАЙ Я!!!!!!!!!!!!!!!между другото голф 2 са едни от наи здравите коли в техния клас не е трудно да се намери голф които е по здрав от на повечето хондите тук и пак ти повтарям НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙТЕ С КОЛА КАКВАТО И ДА Е ТЯ.колега я кажи гледал ли си едно клипче в www.Youtube.com дето една хонда сивик хеч и е****т м*****а направо си се подиграват с нея,ако си го гледал не ми се вярва да си се чувствал добре докато с го гледал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. между другото много се замислям и за някой голям джип с 4 литров V8 двигател...... ама това ще стане когато цената на петрола падне $50 за барел!

...the time is near! :) Сега ти е момента ... ако случайно не се намери петичката (стискам палци да стане точно обратното) би могъл да се ориентираш към нещо по-големшко... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...