Jump to content
CrazyDriver

Сервизно ръководство за Сивик 6-та ген, Японка

Recommended Posts

Здравейте колеги,Прерових нета, форума и какво ли още не, но не мога да намерия сервизно ръководство за Сивик 96-00 година Японска сглобка. Свалил съм си не знам колко ръководства и всичките са за САЩ и Канада. Някой ако има или може да ми каже от къде да си сваля ръководство но за Японка, ще съм благодарен.В часност ми трябва електрическите схеми за колата.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, но вече свалих всичко от този сайт и всичко е за САЩ и Канада :) /поправи ме ако греша/Сивика ми е 3-врат хеч, EK3 :rolleyes:

Редактирано от CrazyDriver

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам - няма разлика Канада - Япония - САЩ. Европейските от Ънглия - друга бира :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно го виждам, но все пак мерси за отговора :thumbs1: Така, след щателно преглеждане на Английски, Австралийски и разни други Европейски Хонда форуми, както и всичко възможно в Google, мога дa твърдя че никъде не мога да намеря сервизно ръководство или поне ел. схеми (service manual или wiring diagram). Сивикът ми е 6 ген, 1.5 iLS, D15Z6, EK3 .... е няма нищо за него. Така, понеже вече се съмнявам и да намеря нещо ще перифразирам въпросът на темата ми, а именно: Някой слагал ли е на такъв Сивик DRL и по точно модул който да сработва автоматично след запалване дългите фарове на 30%. Ще съм благодарен на всякаква помощ.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам и аз, кое сервизно ръководство да ползвам за D15Z61107774, рама JHMEK33600S116147? Кой е аналога от американските версии?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ boiskii

 

Ето линк към service manual, НО Е НА ЧЕШКИ!!!

 

Civic_1996-2000_EK3-EK5_EJ5-EJ9_servisni_manual

 

Мотори: D14A3, A4; D15Z4, Z6, Z7; D16Y4, Y5, Y6, Y7, Y8, Y9; B16A2, A4, A5, A6;

Независимо от езика го считам за много ценен.

До сега не съм успял да го намеря на EN.

Редактирано от emod
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип повечето неща в хечовете са еднакви, без значение моторите. Аз имам ръководство за хеч и седан на руски и друго на английски. Отговаря за моят модел, който е 1,4is.

 

http://dox.bg/files/dw?a=2192ebf1d6

Редактирано от goldbyrk
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е теглил това което бях постнал, ще помоля да го сподели, че си затрих ръководствата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...