Jump to content
Simeon08

Футболен отбор - София

Recommended Posts

Видях че колегата от варна е направил предложение за футболен отбор и аз също реших че е хубажо да се поспортува малко и няма да е лошо да се събираме някъде да ритаме за по 1 час на седмица поне вече има игрища на всякъде на пример на Славия са хубави игрищата както и на много други места ... Чакам мненията ви по темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е :) Ние от няколко години играем :) по едно време из форума се мяркаше някаква тема из форума за отбор софия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е :) Ние от няколко години играем :) по едно време из форума се мяркаше някаква тема из форума за отбор софия :)

Ами хайде де които е навит да пише кога е свободен и да запазваме някъде един час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз навит , мога през седмицата след 19-20 часа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз навит, мога да седя "на гюме" пред чуждата врата и да трамбовам терена :) СЛед 19 часа съм ОК за един път седмично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пробвах някаква организация ама събрах 4ма колеги само :D

Ами айде този път по сериозно да подходим към темата иии да се съберем повече хора поне 6 или 7 човека аз иначе съм намерил още един отбор и може да играем срещу тях на пример всеки четвъртък от 20ч на Славия,Оставяйте си тел.номера както ии на какъв пост играете за да направим някаква организация иии евентуално от Ноември да почнем да се събираме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се събираме някъде по централно и аз съм навит,че славия ми е далечко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се събираме някъде по централно и аз съм навит,че славия ми е далечко

И на мен ми е далечко но терена там е добър заради това предложих там иначе има и на други места предложи ти някъде колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стадион академик,стария стадион академик,игрището на бан,борисовата градина,заимов парка,пжи,колодрума1.http://amiksport.com/index.php?p=12.http://www.kolodrum.com/photos.html3.http://greensportbg.com/4.http://www.academicasport.com/index.php?option=com_content&view=article&id=16&Itemid=205.http://www.zaimovsport.com/%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8%D1%89%D0%B0/6.http://www.minifootballbg.com/2009/10/blog-post_7194.html7.http://www.minifootballbg.com/2009/09/blog-post_22.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам за сега 5 души са изразили готовност.Трябват още двама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и не толкова добър и аз бих дошъл ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1, познавам човека, който държи tereni.bg от където може да запазваме игрища, може би с някаква отстъпка. Може да осигури и онлайн система, с която се потвърждават играчите, разпределя отборите според това как са се справяли в минали мачове и тн. Като цяло бих се заел да ударя едно рамо на начинанието, от организационна гледна точка, стига да играем вечер към 8 да кажем, веднъж седмично.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен ако се преориентираме на терени с балон и топъл въздух че навън вече си е зима.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен ако се преориентираме на терени с балон и топъл въздух че навън вече си е зима.

Да в балон не е лошо има едни хубави на бул.Черни връх на горе към Витоша около 400-500 метра след кръговото на околовръстното и там е топло,но да не е далече нз не се сещам за балони по близо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в парка Заимов слагат балон, сега обаче не съм минавал скоро и не мога да кажа дали са го опънали вече.Миналата зима си беше много добре, отопление на газ ... няма да се мръзне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Топлите" салони са най-лесното. Колко човека сме до тука? Какво ще кажете да направим една проба - да запазя игрище за след 2 седмици и да трябва да се съберем поне 10 човека. Ако се получи добре, ще направим фейсбук група и ще приложа онлайн системата за покани на играчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви трябва вратарче пишете ме и мен може и на друг пост да играя ако има нужда :)Кофтито е че през седмицата мога в различно време защото съм различни смени но събота и неделя мога по всяко време :)

Редактирано от FlipMode91

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като гледам 7 човека сме се събрали.Значи трябва да уточним кой район на София е горе долу удобен на всички.Колегата Veseliq каза че може да удари едно рамо с организацията, а колегата Simeon08 че ще осигури противников отбор.Като гледам на всички ще им е най удобно през седмицата от 20ч. или 20:30ч. зависи от терена който изберем.Ако искате и да оставим по един телефон на колегата Veseliq та поне да направим първоначалната организация пък като се съберем на место можем да уточним всички останали въпроси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Топлите" салони са най-лесното. Колко човека сме до тука? Какво ще кажете да направим една проба - да запазя игрище за след 2 седмици и да трябва да се съберем поне 10 човека. Ако се получи добре, ще направим фейсбук група и ще приложа онлайн системата за покани на играчи.

А който няма фейсбук, кучета го яли ? : ))+1 вечер след 8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успеем да съберем сериозен отбор може да се запишем за някоя от неделните лиги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А който няма фейсбук, кучета го яли ? : ))+1 вечер след 8.

Споко, помислил съм го :) Няма фейсбук да е основната система за организиране, евентуално ще е допълнителна.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успеем да съберем сериозен отбор може да се запишем за някоя от неделните лиги :)

Има си форум лига : ))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, преди да се гласиме за форумната лига, има адски много хляб да изядеме дето се вика. Там нещата са много сериозни и може би ще е добре да видим, че можем да изиграем едни 30-40 игри, да се види кои са добри, да се види, че има сериозни, преди да се включим в първенство. За там си има такси, разходи като пари за екипи и прочее. Нека поиграем преди да мислим глупости :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, преди да се гласиме за форумната лига, има адски много хляб да изядеме дето се вика. Там нещата са много сериозни и може би ще е добре да видим, че можем да изиграем едни 30-40 игри, да се види кои са добри, да се види, че има сериозни, преди да се включим в първенство. За там си има такси, разходи като пари за екипи и прочее. Нека поиграем преди да мислим глупости :)

Съгласен съм напълно. Аз не съм много голям фен на тези лиги като цяло. Играя в момента в една и малко се губи кефа от играта защото всички скачат на кръв едва ли не : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм напълно. Аз не съм много голям фен на тези лиги като цяло. Играя в момента в една и малко се губи кефа от играта защото всички скачат на кръв едва ли не : )Напълно съм съгласен с колегата:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно аз съм за това игрище до околовръстното за което спомена колегата по нагоре защото ми се вижда по удобно там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИсля, че става въпрос за балона на царско село. Там е готино, но определено не е най-удобното място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи като гледам 7 човека сме се събрали.Значи трябва да уточним кой район на София е горе долу удобен на всички.Колегата Veseliq каза че може да удари едно рамо с организацията, а колегата Simeon08 че ще осигури противников отбор.Като гледам на всички ще им е най удобно през седмицата от 20ч. или 20:30ч. зависи от терена който изберем.Ако искате и да оставим по един телефон на колегата Veseliq та поне да направим първоначалната организация пък като се съберем на место можем да уточним всички останали въпроси.

Предлагам всички желаещи да се включат в отбора да заповядат на ОМВ-то на бул.България където се провеждат седмичните срещи на 13.11.2012г. за да уточним всички въпроси и да уговорим час и място за мачовете аз отбор ще намеря (а пък ако се съберем поне 12 човека може и да си играем като за начало само ние) а игрището което предложик намиращо се на околовръстното не е на царско село а е на бул.Черни връх и околовръстното там където напровиха кръгово движение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в парка Заимов слагат балон, сега обаче не съм минавал скоро и не мога да кажа дали са го опънали вече.Миналата зима си беше много добре, отопление на газ ... няма да се мръзне :)

Колега разгледах го игрището на займов добре изглежда аз съм съгласен за там но нека се срещнем всички желаещи на 13.11.2012г. на пример в 20 и 30 ч на екото на бул.България и да се разберем както и ако искате оставяйте телефонните си номера за връзка с всеки и информация на какъв пост играетеето и инфо от мен : Симеон Маринков - 0898 63 62 64 - Вратар и Защитник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на 13 няма да мога защото съм до 10 на работа ако е другата седмица ще дойда :)Кирил Димитров - 0883478448 - Вратар,Защитник,Нападател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13-ти да се съберем само за да се уточним кои сме и къде да изберем да играем или направо тогава да играем някъде?Заимов го разгледах и на мен ми харесва,но трябва да се провери за свободни часове(а като гледам на бгмапс е еднакво отдалечен от всички точки в София та си мисля че ще е удобно на всички).Къде по точно е omw-то на българия че не се сещам.Марин Маринов -0889411118 -Защитник,Нападател :D

Редактирано от marin marinov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая среща на 13ти много далеч. Айде да е 6ти (следващия вторник).Ако смятате, че сме достатъчно, мога да запазя игрище за след 2 седмици в Мусагеница (там го покриват, централно е, има метро).Лошото е, че вечер от понеделник до четвъртък вечер до 22:00 сичко е заето. Вариантите са или да вземем от 22:00, има варианти по-рано петък, както доста часове през деня събота, неделя.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6ти ще мога да дойда ако има някаква организация само кажете кога и къде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за седмичната среща. На 6ти (вторник) на ЕКО на бул. България - ще се съберем футболистите и така. А аз вече имам готово решение за "менажиране" на отбор в онлайн система, което скоро ще ви покажа, с което лесно да можем да си организираме мачове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз ще пътувам утре и си идвам в сряда но вие ако искате се съберете вторник и коментирайте мачовете пък ще се разберем допълнително Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате да организираме една контрола с моя отбор ( доста сме зле като цяло). Имаме запазен час за постоянно в Сряда 22:00 на игрището в драгалевци до фантастико (веднага след кръговото на околовръстното). Ако сте съгласни и се съберете поне 6 човека пишете ЛС да се доразберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройва ли ви от 22:00 вечер някъде по-близко до центъра (Мусагеница, Симеоновско Шосе, Студентски град) или да кажем има игрище в Орландовци, което е и по-евтино и с много свободни часове от по-рано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме устройва около Околовръсното ;) Играл съм на Симеоново на игрището , с изключение на един от терените , който от едната страна е на бетон и лесно може да се утрепеш е добре , играл съм и в Драгалевци на затвореното , което има отопление , знам , че и на Славия са добре игрищата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще се включа ако ви трябват още хора стига да ме устройва каквото се разберете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...