Jump to content
mania22

CRX - познавате ли го ?

Recommended Posts

Здравейте колеги, нов съм във форума и моля да ме извините ако сам сгрешил разделът. Аз все още не съм горд притежател на Хонда но съм тръгнал по пътя, затова и сега ще искам помощ от вас. Харесъл съм ето този рекс : http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11348434308371774&f1=details Познат ли е на някой от вас. Кажете си и мнението за него , съмнителна ли е обявената цена за него ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой приятел е звънял на обявата,колата няма голям талон.....,което ще рече,че тряа пререгистрация,а тогава на канала,какво ще се случва,един Бог знае....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е без голям талон, значи, че колата не е негова , без него не можеш да прехвърлиш колата и си мирише на измама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за бързите отговори колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак се обади и питай. Но ако колата е негова, той може да си преиздаде големия талон (с глоба и нов преглед), което със сигурност би направил ако иска да я продаде, защото само глупак би купил кола с неизрядни документи. Бих го заставил да подготви всички документи преди да тръгнете да правите сделка. Иначе си слагаш главата в торбата.

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям талон не се издава с глоба и нов преглед,а все едно на ново се регистрира,получава и нови регистрационни номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България няма да си намериш читав CRX. Тези които са истински гледани, са собственост на фенове, които никога няма да ги продадат. respect!

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бърка6 колега.вси4ко се продава.както и вси4ко,което се турбинира.рано или късно се продава.и рексовете умаляват и заминават в мобиле.ето го наи хубавия за мен rех във форума,които се продаваhttp://forums.hondabg.com/index.php?showuser=2852

Редактирано от dufosvti2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари не знам какво може да очакваш от тоя рекс...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега видях ето този звяр : http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=01334053881427557&avto=Honda_Civic и смятам да се обадя на човека за да разбера дали е със моно инжекционният двг. (d15b2)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега нищо лично колата щом е д15б2 е моноинжекцион но обърни внимание на задните панели и особенно на капака колко се разминава с всичко останало, брони и тн, замисли се че може да е имала среща с др самолет иначе поздрави и дерзаи ще намериш читав сивик но за поне 3к лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, колега, ама ти Рекс ли търсиш или нещо каквото и да е?По въпроса също съм на мнението на Радо, че читав Рекс от БГ-то е мисията невъзможна, по-скоро някой от Немско!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с вас. Читави рексове има, но не и за 2000лв.Един пример. Друг е въпроса кой какво търсиhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11347216834204383&f1=details

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по принцип си търся сивик 5г. но просто видях този рекс и затова реших да ви попитам. Иначе издирването на сивик продалжава като предпочитам да е д15б2/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че нещо, колега, ама ти Рекс ли търсиш или нещо каквото и да е?По въпроса също съм на мнението на Радо, че читав Рекс от БГ-то е мисията невъзможна, по-скоро някой от Немско!

Миленка,читави рексове има и в БГ,вярно е,че повечето такива не са на пазара,но ето моя например(не го хваля защото е мой-знаеш историята)читава кола,направена от всякъде в стоково състояние,няма циганийки с читав двигател и му се мръщат на парите,въпреки че съм дала две цени.Не мога да си обесня хем искаш читава кола,хем като я купиш, ако може нищо да не и правиш,хем пък за малко пари...е няма такова чудо!Гледаните и поддържаните коли си имат стойност,при това говориме за кола, която е на изчезване и по особено ВТ-то.Извинявам се,че се отклоних от въпроса на колегата,но ми стана интересно...Поздрави и успех с покупката! ;) Редактирано от Мария Илиева
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...